Vlákno sdružující akční tarify letenek v business class či first class. .

Akční letenky v byznys třídě

Založil ve fóru Tipy na levné letenky

Radek napsal(a): Videl jsem PRG - LAX v I s BA na konec rijna za 1.050EUR. Asi neni moc velka sance ze by to slo proletet :/
 

Marek Jelínek napsal(a):

Proc by nebyla sance?

Jestli bude vůbec možný vycestovat od nás do zahraničí (mimo evropu) a jestli USA povolí vstup lidem z EU/Schengenu :/

0 Citovat

Jan Paděra napsal(a):

Já už jsem pomalu BUD-SJU na červenec odepsal....ale přes Delta appku změněno na únor a ještě mi 3200HUF vrátí :D btw šly i termíny přes Nový rok atd.

Ahoj mohu se zeptat jestli jsi kupoval u Delty či AF, já koupil u AF a v delta aplikaci chybí jeden let BUD-CDG. Jinak mám také SJU na srpen, chtěl bych posunout pokud by to šlo na jiný termín, ale v delta App to vůbec nejde - mám volat na call centrum a AF jsem zatím nezkoušel, ale v jejich appce to také nejde posunout. Možná záleží na třídě já mám J a I.

0 Citovat

Mám BUD - HNL přes Vánoce. Tam přes AMS a YVR (první dva segmenty operuje KLM, poslední WestJet. Zpět přes SEA a AMS (lety operuje Delta a poslední segment KLM). Kupováno na webu Delty. Z dvou možností, co byly při rezervaci na výběr, jsem volil tu "flexibilnější" (nepamatuji si přesně, jak to bylo nazvané; nyní už se to na webu Delty při nové rezervaci nenabízí). Screenshot nemám.

Když teď ve správně rezervace kliknu na Modify flight, skončím na chybě, že změna letu není možná (v mém případě irelevantní věci jako máte Basic Economy Ticket, vystavení letenky jinou aerolinkou apod.). Chová se to stejně na webu i v aplikaci (Android).

Setkal se někdo s něčím podobným? Případně podařilo se vám to nějak obejít?

0 Citovat

petr4312 napsal(a):

Ahoj mohu se zeptat jestli jsi kupoval u Delty či AF, já koupil u AF a v delta aplikaci chybí jeden let BUD-CDG. Jinak mám také SJU na srpen, chtěl bych posunout pokud by to šlo na jiný termín, ale v delta App to vůbec nejde - mám volat na call centrum a AF jsem zatím nezkoušel, ale v jejich appce to také nejde posunout. Možná záleží na třídě já mám J a I.

kupoval jsem přímo přes Deltu

0 Citovat

V zimním leťáku ale není DL 144/145 (SEA-AMS-SEA), která má Delta One Suites. Nemůžu najít na leden/únor routing na Havaj s tímto produktem :-).

0 Citovat

tatranka napsal(a):

V zimním leťáku ale není DL 144/145 (SEA-AMS-SEA), která má Delta One Suites. Nemůžu najít na leden/únor routing na Havaj s tímto produktem :-).

musela bys pres DTW nebo jiny no.. ale uprimne , do ledna pristiho roku bude spoustu zmen, ale urco je lepsi mit rovnou to nejlepsi co chces v itinerari :) drzim palce, je super hledat skrz Matrix.
0 Citovat

WY + MH, Dxb - Akl   vela terminov 559$,sorry zabudol som ze OW...

https://bit.ly/2yIdIT8

funguje aj z ZRH....cca 700$, OW

https://bit.ly/2yIdIT8

0 Citovat

fevlad napsal(a):

WY + MH, Dxb - Akl   vela terminov 559$

https://bit.ly/2yIdIT8

one way

0 Citovat

zpáteční akce jak STAR tak OW (letenky return)

z prstu C - do LAX za 38k zpátečka se švýcarama :o
dále taky do HNL za 42k zpátečka :o (spoustu možností přestupů - HEL, LHR, MUC, FRA, ZRH) 
nejzajímavější je na tom tak availability, spousta termínů na vánoce, novej rok až do března 2021

0 Citovat

Hele ja jsem videl cca 2 tydny dozadu PRG - TPA na listopad za 35k s AC, ale dokud si ted neco neproletim, tak uz nic dalsiho kupovat nebudu..

0 Citovat

Souhlas, teď mám v rezervacích utopeno přes 50 tisíc (letní dovolená, eurovíkend, výprava) a jsem zvědav, zda něco z toho půjde proletět a jestli z něčeho dostanu refund / voucher. Půjčení auta jsem u Billiger zrušil přes třemi týdny, peníze zatím nedorazily. 

0 Citovat

Ja jsem zatim 60 dostal a 80 mi jeste visi (z toho 30 uz je podle OTA na ceste), nicmene doufam ze neco z toho proletim..


Ale moje ochota utracet je tedka tak 1000kc za TATL v economy a tak do 5000kc bych dal za nejakou pecku v businessu :D


Od kvetna rekonstruuju chatu, kterou jsem chtel puvodne v lete prodat a jak se tedka hodi :D

0 Citovat

kickass1 napsal(a):

Ja jsem zatim 60 dostal a 80 mi jeste visi (z toho 30 uz je podle OTA na ceste), nicmene doufam ze neco z toho proletim.. 

Havaj jsi uz vzdal?

0 Citovat

Havaj si nechavam, rijen se mi zda porad real..

0 Citovat

kickass1 napsal(a):

Havaj si nechavam, rijen se mi zda porad real..

Mam západ USA z BUD konec srpna a vidím to zatím špatně. Ty restrikce na vstupu se budou uvolňovat až jako poslední.

0 Citovat

To je porad 4 mesice - tezko rict, co se presne bude odehravat - 4 mesice zpetne byly Vanoce a COVID byl akorat v Cine - vsichni cestovali jak o zivot, moje sestra zrovna 25.12.2019 odlitala do Thajska.. ;)


US se budou snazit otevrit hranice z EU co nejrychleji (cetl jsem to par dnu dozadu na cnn), spis se obavam jak to bude vypadat u nas - a v Madarsku nebude Orban taky urcite spechat s uvolnovanim - se srpnem bych byl porad pozitivni..


Na KLM se porad vsechno tvari, ze se leti.. :)

0 Citovat

kickass1 napsal(a):

To je porad 4 mesice - tezko rict, co se presne bude odehravat - 4 mesice zpetne byly Vanoce a COVID byl akorat v Cine - vsichni cestovali jak o zivot, moje sestra zrovna 25.12.2019 odlitala do Thajska.. ;)


US se budou snazit otevrit hranice z EU co nejrychleji (cetl jsem to par dnu dozadu na cnn), spis se obavam jak to bude vypadat u nas - a v Madarsku nebude Orban taky urcite spechat s uvolnovanim - se srpnem bych byl porad pozitivni..


Na KLM se porad vsechno tvari, ze se leti.. :)

Na KLM mám ešte stále rezervované sedadlá v B747, ktoré už vyše mesiaca nemajú vo svojej flotile ;)

0 Citovat

MoonEclipse napsal(a):

Na KLM mám ešte stále rezervované sedadlá v B747, ktoré už vyše mesiaca nemajú vo svojej flotile ;)

😂

0 Citovat

MoonEclipse napsal(a):

Na KLM mám ešte stále rezervované sedadlá v B747, ktoré už vyše mesiaca nemajú vo svojej flotile ;)



Doufam ze to nemas nahore, jestli misto 747 nenasadej A380, tak se na cestu teple oblikni :)
0 Citovat

kickass1 napsal(a):

Doufam ze to nemas nahore, jestli misto 747 nenasadej A380, tak se na cestu teple oblikni :)

Práveže mám :)) Keďže KLM žiadnu A380 nemajú, bude to celkom fajnový vyhliadkový let :D

0 Citovat

Chlapci něco se děje s tím C z Itálie do Kolumbie. Ted jsem na to klikl a když zadám změnu termínu letu, tak už to odkazuje jen na telefonní kontakt, přitom dřív jsem zaznamenal,, že to normálně pouštělo dál na netu. Už to někdo zkoušel řešit, kdo to koupil bez bázně a hany na květen či červen.?  Nebo už jde Iberie jednoduše do kytek .-(

0 Citovat

koupeno na 6/7 a prebookovat online to jde, ale samozrejme sileny doplatek/rozdil v cene

0 Citovat

@Daniel

Nazdar Dane. No dřív mě to tam právě pouštělo, když jsem klikl na změnit let, ale ted to píše:

Sorry, online flight changes are not permitted with this booking


Pokud jsem se dobře díval, tak za změny je 200euro za jeden směr. Špekuluju, že bych změnil zpáteční let, protože jsem koupil jen na deset dní z důvodu nedostatku času, který ale ted mám, protože mi odpadla  služebka. Nebo možná posunout pobyt až na začátek příštího roku, kdy je lepší počasí na treky na hory a zůstat tam aspon 3 týdny. Zatím vyčkávám, jak se situace vyvine, ale právě mě překvapilo, že dřív se do změn normálně dalo dostat a ted mi to píše tu hlášku. Proto jsem se ptal, jestli někdo nemá tu zkušenost, páč se asi něco změnilo. Pokud by to bylo 400 euro za změnu komplet, tak s původní cenou 13 tis je to za C do Kolumbie pořád dle mého fajn, i když s přískokem do Ríma. Jednou bych so holt rozmazlil a když jsem teď ušetřil, tak proč si to nedopřát. Nejlepší by samozřejmě bylo, kdyby se ještě do Kolumbie nelétalo a mohl jsem to změnit zdarma :-)) O tom žádná. No mám do září ještě čas.

0 Citovat

krom change fee platis i fare difference, takze to na krase pozbyva.... prebookovat
 online mi to stale jde, zkousel jsem i dnes rano

0 Citovat

Daniel napsal(a):

krom change fee platis i fare difference, takze to na krase pozbyva....

Tak to jsem asi něco přehlédl :-)))))). No tak budu čekat, ze nepůjde letet 😅

Ja to zkoušel včera večer i dnes ráno a neslo to. Ty mas odlet z Milana, tak mozna v tom je rozdíl. Mrkni Leosi ty, jestli se do toho dostaneš. Jen tak pro zajímavost. Diky

0