Vlákno sdružující akční tarify letenek v business class či first class. .

Akční letenky v byznys třídě

Založil ve fóru Tipy na levné letenky

O te taxe vím. No myslim vzhledem k tomu, ze je tam oproti pevninské Columbii poměrně draho, se to asi ztratí v těch nákladech. Letenka se dá koupit z Cartageny zpáteční za 2 tis KČ, takže pohoda. Ne ze bych tam chtěl. Ty Rosario Islands vypadají podstatně méně mastnacky. Četl jsem už nějaké cestopisy a moc se mi líbí. Měl jsem je v plánu od sameho začátku. Sak jestli poletim, tak pak poreferuju.

0 Citovat

Linate-Bogota update 2. Tak jsem se snažil zbytečně, protože přebookovaní do 30/6/2021 teď asi nabízí všem. Co už, děckama nezatopíš. Předpokládám že rebooking bude zdarma. EDIT: dorazilo dnes do emailu.


screenshot-2020-05.png

0 Citovat

No aspon jsi si zvedl sebevědomí :-). Možnost posunout let až do konce června je fajn. 

0 Citovat

Mého zářijového letu se to netýká. Když dám Change flights, objeví se hláška, ať volám na infolinku.

0 Citovat


Jasně. Poslali to jen těm, co mají odlet do konce srpna.

0 Citovat

Leoš Literák napsal(a):

Když dám Change flights, objeví se hláška, ať volám na infolinku.

to su z teho gege. ja mohl lety menit normalne online jeste do vcerejska, ale samozrejme s change fee+fare difference. coz byl mnohonasobek zaplacene ceny. vcera jsem zabookoval sesle a provedl check in na let za skoro rok. dneska jsem se s tim chtel pohrat a jeste to treba  i o tyden prodlouzit, protoze dcera tam ma jarnaky. Ale tim check inem jsem to asi zamaznul a uz tam mam take hlasku o kontaktovani podpory. Domluvim se doma jestli devcata zvladnou jeste jeden tyden navic a prubnu podporu znova asik.

0 Citovat

@Daniel

To nemusis. Leoš to ma z FCO stejně jako ja a odlet v září.

Nemyslím si, ze by te to tam pustilo i včera a dovolilo zdarma změnit lety, co jsi si vyjednal svoji asertivitou :-)

0 Citovat

Edit: Ale  jo. Tim  check inem jsi to mozna pohnojil. To bylo zbytecne brzo.   

0 Citovat

Já nedělal check in, ale vybral jsem si sedadla

0 Citovat

Ahoj, zkoušel již někdo posunout let BUD-SJU, zakoupené letenky AF na pozdější termín bez doplatků, aniž by měl nějaký segment letu již zrušen. U AF je možnost posunutí do 30.11.2020, bez poplatků, nic méně v případě online přebookování přes web to dává doplatek i když mám stejnou cestovní třídu - obchodní i stejný tarif např. první segment J, další I. Mám odlet začátkem 8. měsíce a vzhledem k situaci USA,  není povoleno turistům vstup, bych raději posunul :-)

Díky zkušenějším cestovatelům za nějaký tip či radu :-)

0 Citovat

Malá aktualita k letenkám BUD-HNL. Obdrželi jsme následující email:


"In response to the ongoing coronavirus pandemic, we've had to make difficult decisions about — and significant adjustments to — scheduled service systemwide. As a result, your trip — confirmation XXXXXX — has been canceled. Due to reduced flight schedules and our efforts to create space for safer travel, we have been unable to rebook you on alternate flights. We apologize for this inconvenience, but rest assured, the value of your ticket won't be lost.

Because we are unable to rebook you, we are processing your eCredit, which you can find in My Wallet within 7 business days. We are now extending the ability to plan and rebook travel affected by coronavirus for up to two years, making eligible tickets redeemable for a longer period. Please visit Delta.com to review our current flight schedule options available for rebooking with your eCredit.


Taking care of you — our customer — is at the center of everything we do. For more information about our travel policies, including details on travel waivers, rebooking and refunds, please visit our Coronavirus Travel Updates."


Trochu panika, že bude další problém k řešení. Letenky jsme kupovali na termín v červenci. Delta očividně výrazně osekala lety na tento měsíc. Volal jsem na českou infolinku Delta a byl velmi mile překvapen. Ochota se změnou rezervace obrovská. Paní zmínila, že je možná i změna trasy. Nakonec velmi ochotně posunuto na září s odletem z Prahy. Je možné si zvolit i Vídeň nebo kombinaci obou. Tentokrát musím přístup zákaznické podpory velmi pochválit.

0 Citovat

Deltu v Praze můžu taky jen pochválit, vždy vše ochotně a rychle vyřízeno. Teď čekáme na refund letu do NY v září. BTW, chtěla jsem se zeptat, vy si myslíte, že Havaj v září je reálná? Já se to bojím koupit i na vánoční svátky😉

0 Citovat

Tak posouváme postupně a uvidíme. Letenka byla kupovaná hlavně kvůli té možnosti. Určitě jsme pro odlet co nejdříve.

0 Citovat

Bali z Prahy s Qatarem za 39k Kč. Termíny až do května. Není to nějaký super deal, ale co si vzpomínám, za posledních pět let byla jenom jedna lepší nabídka z Prahy - loni s KLM.

0 Citovat

 V systému jsou za podobné ceny i další destinace v Asii v C: Soul, Hanoj, Phuket, Tokio, Manila...

0 Citovat

Platí furt změna destinace, Aukland za 39k zní zajímavěji :)

0 Citovat

Kdyby uz bylo po tehle nesmyslne histerii, tak  bych si neco koupil, nicmene se mi uplne nechce resit dalsi posunovani / vouchery / refundy.. :)

0 Citovat

[citace="David Eiselt"]

Platí furt změna destinace, Aukland za 39k zní zajímavěji :)


Kam musím koupit letenky, abych distančně dosáhl na Zéland ? Jakákoliv JV Asie?

EDIT: už jsem to zjistil, 5000 mil

0 Citovat

@kickass1: moje slova, uvažuju nad tím úplně stejně

0 Citovat

Lístek do loterie za 40K už mi přijde moc. Nejhorší varianta je, že let bude operován, ale ty nebudeš moci vstoupit, nebo podmínky vstupu (karanténa) zničí smysl cesty.

0 Citovat

Leosi, nehrozi ze bys prisel o penize. 

If your flight is operating normally and you have booked or are planning to book tickets for travel up to 31 December 2020, you can: 

Exchange your ticket for a future travel voucher valid for 2 years.

0 Citovat

https://www.turningleftforless.c...a-vaccine/


Pro ty co maji HNL, stejne jako ja.. :)

0 Citovat

Breathe napsal(a):

Bali z Prahy s Qatarem za 39k Kč. Termíny až do května. Není to nějaký super deal, ale co si vzpomínám, za posledních pět let byla jenom jedna lepší nabídka z Prahy - loni s KLM.


Špatně vzpomínáš, v roce 2018 jsem měl 4 letenky v C s QR za 33 a nějaké drobné.

0 Citovat

No ale to byl partner sale, ne?

0 Citovat

Tak letenky v “R” od Oman Air do Aucklandu nevyšli . Nabízejí následující : 

Dear Valued Guest,


 


You have recently purchased (a) ticket(s) with Oman Air for the itinerary Dubai to Auckland via Muscat and Kuala Lumpur.


 


We regret to inform you that this was a genuine fare filing error whereby, the wrong booking class ‘R’ (Business Cabin) was associated to your travel itinerary instead of the correct booking class ‘L’ (Economy Cabin) which clearly signifies in the Fare Basis issued ‘LELOAE21’.


 


As the fare construction is for travel in Economy cabin, we are pleased to offer you the below options:


 


Reissue the itinerary with the correct booking class "L" – Economy class. 

Reissue the itinerary in Business Class ‘R’ paying the difference in fare of approx. AED 7,740 per passenger

Reissue as Return flight in either cabin by paying the difference in fare. Change penalty will be waived off.

Reroute to another Oman Air destination. Difference in fare to be paid (if applicable). Change Penalty will be waived off. 

A travel voucher with the value of the ticket(s) issued valid for one year from date of issuance to be used for future travel. 

Refund of total ticket(s) value with tickets for travel on/after 21Oct20. 

 


We regret for the inconvenience caused and request you to select from the options above and our Reservation & Ticketing team will assist you accordingly.


 


We look forward to Welcome you onboard on our flights in the future.


Sincerely yours,


Oman Air  

0