Vlákno sdružující akční tarify letenek v business class či first class. .

Akční letenky v byznys třídě

Založil ve fóru Tipy na levné letenky

sonic napsal(a):

Osobne mam este C pracovne Tokyo a C pre celu rodinu Seychelly a jedine naco mi teraz su, tak akurat aby som mal starosti navyse :)

Já mám na první polovinu příštího roku tři long-haul lety v C, všechno přesun z letoška. Thajsko/Singapur s LOTem, Tokyo s Qatar a Bali s KLM. 

0 Citovat

BA PRG-USA First class sale, napr. SFO za 64k. Byznys za necelych 40k. Jestli to pujde proletet je otazka, A380 jiz vyrazene,byt google flights stale ukazuje ze poletite a380. Bookovat lze primo na BA.


screenshot-20200901-090142-firefox.jpg

0 Citovat

Psal jsem včera :-)

0 Citovat

oops, pardon, az ted jsem si vsimnul. Budu lepe procitat jedine vlakno do ktereho prispivam a ktere sleduji. Mea culpa. Asi se oplati priskok na LHR nez letet rovnou z PRG. Nebo z PRG "jen" v C za 38k. Lety se budou dale sibovat/rusit atd.

0 Citovat

Tenhle sen si nechám uniknout. Jednou to určitě vyjde.

0 Citovat

OK, vzdavame to...oktobrove rodinne letenky v biz s katarcami nech berie cert, uz ma to nebavi ani sledovat kde treba aky test a aku karantenu. Otazka iba znie ci ich zase presuvat alebo rovno poziadat o refund...

0 Citovat

Odpověď je vcelku jednoduchá. Záleží, za jakou cenu jsi je koupil.

0 Citovat

Já doufám, že příští červen bude lepší situace

0 Citovat

Neměl jsi Leoši problém s přepsáním te Bogoty na červen? Mě ten nefunkční systém Iberie nechce pustit provést změnu termínu. S něčím podobně nefunkčním a zmateným jsem se u žádné jiné aerolinky nesetkal. Budu nucen tam asi zavolat. 

0 Citovat

Bez problému

0 Citovat

Leoš Literák napsal(a):

Bez problému

Tak to jsem chytl smolíka jen já. Nevadí. Počkám na další změnu.  Šak to chodí každý týden aspoň dvakrát. Teď jsem se díval a první let v systému Iberie do BOG je 3 října a i tak to budou zase rušit. 

0 Citovat

Na Iberii je i ceske cislo, ale cestinu neovladaji, anglictin uz jo 😀 ale je fakt, ze volat tam pri kazde zmene, ktera se stane 2x tydne, je asi zbytecny zatim...

0 Citovat

Tak dneska vyskočila další šílenost, Budapešť-BRAZÍLIE za cca 400 EUR (OTA) či lehce přes 400GBP (latam.com, Iberia stránky nějak padají). Zdroj: https://luxuryflightclub.com/bus...brazil-400. Maďarsko zavřené, Brazílie otevřená, COVID, velmi špatná finanční pozice LATAMu atd.

0 Citovat

Tak uz i chile za 450eur....

0 Citovat

BC jde i do Ria... vse jde i v monkey class za 100eur

0 Citovat

IPC za 900 v Business... skoda, ze to nie je za normalnych okolnosti :)

0 Citovat

Kupujete někdo tu Brazílii nebo jsou to úplně vyhozené peníze? Třeba březen 2021? Díky. 

0 Citovat

Pak je ovsem otazka, jestli si nedat spis monkey za 3500 Kc od ceskeho prodejce treba uz na duben nebo to risknout s byznysem az treba cervenec, srpen ....

Levneji jde SP, pak mirne vyssi RJ, BH a okoli.

0 Citovat

Jakub Langer napsal(a):

Pak je ovsem otazka, jestli si nedat spis monkey za 3500 Kc od ceskeho prodejce treba uz na duben nebo to risknout s byznysem az treba cervenec, srpen ....

Levneji jde SP, pak mirne vyssi RJ, BH a okoli.

 

Taky jsem si říkal, jestli radši nedat monkey na jaro s českým prodejcem. Clovek nevi co korona plus ta finanční situace taky nic moc... Stale je to proste risk

0 Citovat

Koupeno RJ za 3600 přes Velikonoce

0 Citovat

Tak penize vratit letecka spolecnost musi nebo ne? Kdyz koupim napr. pres Letusku? 

0 Citovat

Musí, ale když krache, tak nemá z ceho :-)

0 Citovat

Aha ok...jaka je pravdepodobnost ze krachne nejvetsi jihoamericka spolecnost?

0 Citovat

Koupeno přes CL:)

0 Citovat

Marek Jelínek napsal(a):

Aha ok...jaka je pravdepodobnost ze krachne nejvetsi jihoamericka spolecnost?

Poměrně velká, když je ve velkých finančních potížích a už na jaře nebylo množné z nich dostat peníze zpět, viz třeba:

https://www.reuters.com/article/...SKBN24A21D

nebo aktuálně

https://simpleflying.com/bankrup...am-denial/

Tohle je způsob jak vytahat z optimistů nějaký cash, následně to zruší a povrací vouchery - v lepším případě.

0