Vlákno sdružující akční tarify letenek v business class či first class. .

Akční letenky v byznys třídě

Založil ve fóru Tipy na levné letenky

Řešení:?

Cestovní pojištění s prémium card u ČSOB s 10% spoluúčasti.

 

 

0 Citovat

taky ta spoluúčast odpovídá pravděpodobnosti proletění....

0 Citovat

Audit napsal(a):

Řešení:?

Cestovní pojištění s prémium card u ČSOB s 10% spoluúčasti.

A na základě čeho by ti měli plnit z toho pojištění? A jaké z těch pojištění by to mělo krýt?

0 Citovat

Krach Latam?

Zrušení letu?

0 Citovat

Tomu take nerozumim. V pojisteni je pouze storno z duvodu nemoci a nikoli krachu letecke poslechosti. 

jak je to pokud lety operuje Iberia pod kodem LATAM? Pokud LATAM krachne?

0 Citovat

Audit napsal(a):

Krach Latam?

Zrušení letu?

A to kryje podle tebe které to pojištění???

0 Citovat

Já spoléhám na chargerback. Mám v tomto směru se svou bankou dobrou zkušenost.

0 Citovat

Ano chargeback je reálná možnost.

0 Citovat

Marek Jelínek napsal(a):

Tomu take nerozumim. V pojisteni je pouze storno z duvodu nemoci a nikoli krachu letecke poslechosti. 

jak je to pokud lety operuje Iberia pod kodem LATAM? Pokud LATAM krachne?

Máš to ticketed od LATAM, i když operuje někdo jiný, takže vše řešíš s LATAM.

0 Citovat

Na krach například chargerback.

Na zrušení letu cestovní pojištění.

0 Citovat

Žádné takové pojištění v rámci cestovního pojištění k ČSOB Premium není. Podívej se nejdřív na VPP. 

0 Citovat

ČSOB mi pokryla cestovním pojištěním BA zrušený let (přes Bravofly), sice na závěr jenom spoluúčast 30,- eur, protože mi byla vrácena částka za letenky mínus poplatek pro Bravofly.

Let zrušený BA. 

0 Citovat

Kdo ještě tu Brazílii koupil?:)

0 Citovat

ja jsem koupil GRU..na tyden ze poletim do Pantanalu..snad to vyjde:)

0 Citovat

Asi je lepší to koupit přímo u LATAMu než u SA, kvůli chargebacku, ne? 

0 Citovat

Audit napsal(a):

ČSOB mi pokryla cestovním pojištěním BA zrušený let (přes Bravofly), sice na závěr jenom spoluúčast 30,- eur, protože mi byla vrácena částka za letenky mínus poplatek pro Bravofly.

Let zrušený BA. 

Možná jsi špatně pochopil co konkrétně ti vrátili, protože se to pojištění jmenuje pojištění stornopoplatků a zřejmě ti uhradili právě pouze výši toho stornopoplatku pro Bravofly. Jinak nevím obecně z jakého titulu by ti měli uhradit cenu letenky za zrušený let, protože žádné takové pojištění tam není.

0 Citovat

Salvador je v Economy za 6,5 k. 

0 Citovat

Dlouho jsem přemýšlel nad bizem, ale nakonec jsem vzal eco na červenec 2021 za 3600,- :) poměr rizika/ceny je podle mě OK

0 Citovat

koupeno na cervenec v C, navrat přes Tel Aviv to jistí. Kupováno přes CL, musíme kluky nějak podpořit.

0 Citovat

Fixed?

0 Citovat

Nevím jetli to tak vázali, možná bych využil taky pojištění za nákup přes Eshop (tím myslím např. Opodo, Bravofly, Lastminute...), za nákup a nedodání služeb, zboží - ale to je prakticky rovno chargerback. 

0 Citovat

Já koupil na leden přes CL. 

0 Citovat

Coinneach napsal(a):

Já koupil na leden přes CL. 

Díky za podporu ❤️ v téhle době je to pro nás existenční záležitostí :))

0 Citovat

Nakonec jsem taky koupil, ale jen economy. Placeno kreditkou csob a s chargeback s nima celkem dobra zkušenost. Jinak koupil jsem taky přes CL, aby z toho kluci měli nějaký drobný .

0 Citovat

jde jen přes MAD

0