Akční letenky v byznys třídě

Založil David Eiselt před 4 měs ve fóru Tipy na levné letenky

Saudia ma teraz ceny okolo 800 eur zo Zenevy do Azie...

Saudia sorry jako. Tam je tolik zásadních nedostatků, že je to i za 300,- drahé. Pro našince nevyužitelné.

Vláďa napsal(a):

příští týden letím CAI-HNL a upgrade bohužel neproběhl, dle Inda na druhé straně je to operované letadlem bez first, i když CAI-LHR je nasazená 787-9..

Tenhle routing jsem se snazil snad X dni nasimulovat a nepodarilo se mi to vykouzlit jako ostatnim. Pokud by ti nevadilo, moc rad bych se naucil jak si to CAI-HNL dal do kupy. At jsem v Matrixu kouzlil co mi sily stacili, proste ne.

Jina info pro ostatni, velmi zajimave Business lety v nabidce od Swissu z ZRH. Napr YVR za 1800CHF, mozne aj SFO, MEC a dalsi. Zel pro me *A neni zajimava.

ZRH -> Asie tez v promu se SG - http://www.singaporeair.com/de_D...promotion/

Oboje proma platna jen do 16.10, tudiz kdo ma zajem at kupuje rychle.

jendartw napsal(a):

Tenhle routing jsem se snazil snad X dni nasimulovat a nepodarilo se mi to vykouzlit jako ostatnim. Pokud by ti nevadilo, moc rad bych se naucil jak si to CAI-HNL dal do kupy. At jsem v Matrixu kouzlil co mi sily stacili, proste ne.

moc rád bych ti řekl nějakou pecku, ale vyhledal jsem přes GF, bookováno přímo na AA. Je to routing CAI-LHR-LAX-HNL s tím, že na cestě zpět vystupuju v Londýně.. 1708USD

Vláďa napsal(a):

moc rád bych ti řekl nějakou pecku, ale vyhledal jsem přes GF, bookováno přímo na AA. Je to routing CAI-LHR-LAX-HNL s tím, že na cestě zpět vystupuju v Londýně.. 1708USD

JJ, to je ta cena za kterou jsem to taky shanel, to je(byl) proste fakt mega super deal a jediny co to kazilo je to Cairo, ale to se da prekousnout. Co je prosimte GF? Hodne se o tom mluvi i na FT a tudiz predpokladam,z e to bude zkratka neceho podobneho jako je prave FT. Napada me pouze Google Flights, ale tam se mi to proste nepodarilo dat do kupy.

jendartw napsal(a):

JJ, to je ta cena za kterou jsem to taky shanel, to je(byl) proste fakt mega super deal a jediny co to kazilo je to Cairo, ale to se da prekousnout. Co je prosimte GF? Hodne se o tom mluvi i na FT a tudiz predpokladam,z e to bude zkratka neceho podobneho jako je prave FT. Napada me pouze Google Flights, ale tam se mi to proste nepodarilo dat do kupy.

GF bingo! Cairo je hnus, o tom žádná. Zařekl jsem se že už nikdy a vydrželo mi to 9 měsíců, jinak one way s aeganem 5000, za mne dobrý..

Je to dál, za to horší cestou. Cajk.

Petr76 napsal(a):

Je to dál, za to horší cestou. Cajk.

Jo, o tom tenhle sport přeci je

upgrady do F fungujou

fullsizeoutput-13be.jpeg
Přihlášení a registrace