Vlákno sdružující akční tarify letenek v business class či first class. .

Akční letenky v byznys třídě

Založil ve fóru Tipy na levné letenky

Saudia ma teraz ceny okolo 800 eur zo Zenevy do Azie...

0 Citovat

Saudia sorry jako. Tam je tolik zásadních nedostatků, že je to i za 300,- drahé. Pro našince nevyužitelné.

0 Citovat

Vláďa napsal(a):

příští týden letím CAI-HNL a upgrade bohužel neproběhl, dle Inda na druhé straně je to operované letadlem bez first, i když CAI-LHR je nasazená 787-9..

Tenhle routing jsem se snazil snad X dni nasimulovat a nepodarilo se mi to vykouzlit jako ostatnim. Pokud by ti nevadilo, moc rad bych se naucil jak si to CAI-HNL dal do kupy. At jsem v Matrixu kouzlil co mi sily stacili, proste ne.

Jina info pro ostatni, velmi zajimave Business lety v nabidce od Swissu z ZRH. Napr YVR za 1800CHF, mozne aj SFO, MEC a dalsi. Zel pro me *A neni zajimava.

ZRH -> Asie tez v promu se SG - http://www.singaporeair.com/de_D...promotion/

Oboje proma platna jen do 16.10, tudiz kdo ma zajem at kupuje rychle.

0 Citovat

jendartw napsal(a):

Tenhle routing jsem se snazil snad X dni nasimulovat a nepodarilo se mi to vykouzlit jako ostatnim. Pokud by ti nevadilo, moc rad bych se naucil jak si to CAI-HNL dal do kupy. At jsem v Matrixu kouzlil co mi sily stacili, proste ne.

moc rád bych ti řekl nějakou pecku, ale vyhledal jsem přes GF, bookováno přímo na AA. Je to routing CAI-LHR-LAX-HNL s tím, že na cestě zpět vystupuju v Londýně.. 1708USD

0 Citovat

Vláďa napsal(a):

moc rád bych ti řekl nějakou pecku, ale vyhledal jsem přes GF, bookováno přímo na AA. Je to routing CAI-LHR-LAX-HNL s tím, že na cestě zpět vystupuju v Londýně.. 1708USD

JJ, to je ta cena za kterou jsem to taky shanel, to je(byl) proste fakt mega super deal a jediny co to kazilo je to Cairo, ale to se da prekousnout. Co je prosimte GF? Hodne se o tom mluvi i na FT a tudiz predpokladam,z e to bude zkratka neceho podobneho jako je prave FT. Napada me pouze Google Flights, ale tam se mi to proste nepodarilo dat do kupy.

0 Citovat

jendartw napsal(a):

JJ, to je ta cena za kterou jsem to taky shanel, to je(byl) proste fakt mega super deal a jediny co to kazilo je to Cairo, ale to se da prekousnout. Co je prosimte GF? Hodne se o tom mluvi i na FT a tudiz predpokladam,z e to bude zkratka neceho podobneho jako je prave FT. Napada me pouze Google Flights, ale tam se mi to proste nepodarilo dat do kupy.

GF bingo! Cairo je hnus, o tom žádná. Zařekl jsem se že už nikdy a vydrželo mi to 9 měsíců, jinak one way s aeganem 5000, za mne dobrý..

0 Citovat

Je to dál, za to horší cestou. Cajk.

0 Citovat

Petr76 napsal(a):

Je to dál, za to horší cestou. Cajk.

Jo, o tom tenhle sport přeci je

0 Citovat

upgrady do F fungujou


fullsizeoutput-13be.jpeg

0 Citovat

jendartw napsal(a):

Tenhle routing jsem se snazil snad X dni nasimulovat a nepodarilo se mi to vykouzlit jako ostatnim. Pokud by ti nevadilo, moc rad bych se naucil jak si to CAI-HNL dal do kupy. At jsem v Matrixu kouzlil co mi sily stacili, proste ne.

sledujes aktualni ARN-HNL ?

0 Citovat

https://www.flyertalk.com/forum/...385-a.html qatari si nedaj pokoj, bali v byznysu z frankfurtu za 26k.... companion fares. kodan-hong kong 940 eur..... uaaaaa

edit: sort of good news, na strankach qataru ten fra dps za tu cenu nemuzu v lednu najit, to se mi ulevilo..

0 Citovat

Jj na ofiko strankach je aktualni travel festival k 20temu vyroci - nutno koupit 2 business letenky za cenu jedne, pripadne 3 eco za cenu 2:

PRG - BKK 27k (ie pro 2 pasazery 54k celkem)

PRG - Chiang Mai 27k

PRG - Delhi 49k

PRG - HKG 33k

PRG - MLE 48k

PRG - SEZ 58k

V zasade asi dava smysl akorat Thajsko a HKG..

EDIT: PRG - DPS za 33k/os taky k mani :)

0 Citovat

Je tam asi taky blackout na Vanoce, jak postovaly fare na FT, ze?

0 Citovat

aniz bych kontroloval podminky, troufam si s pravdepodobnosti blizici se jistote tvrdit, ze Vanoce budou blackout.

0 Citovat

I kdyby nebyl tak uz to budou 100% vykoupeny vsechny sloty DOH - BKK na tenhle datum..

Prekvapive business letenky casto nemivaji stejne blackout periody jako economy - prave naopak.. Je potreba si to zkontrolovat, ja na Vanoce nic neshanim, takze nevim :)

0 Citovat

Jj prave me prekvapilo u te €880 KL WAW-CTU ze sly bez problemu Vanoce i NYE, ale holt Cina ze.

0 Citovat

Mailand napsal(a):

Jj prave me prekvapilo u te €880 KL WAW-CTU ze sly bez problemu Vanoce i NYE, ale holt Cina ze.

Jj to CTU podle me musi litat permanentne prazdny - nejsem expert na Cinu, nicmene znam spousty lidi co do Ciny litaji kvuli businessu a nikdo z nich do Chengdu - a je to dlouhodobe v C nejlacinejsi destinace v Asii - takze myslim ze QR kteri do tehle routy naskocili jako posledni musi mit celkem problem letadlo naplnit - navic to litaji starym businessem, kterym vetsinou operuji koupacke destinace.. Ja do toho CTU chtel letet na Pandy, nicmene spousta lidi mi to rozmlouvala (i kdyz chytit na to partaka tak letim hned).. :)

0 Citovat

Jinak je jeste zajimave PRG - Sydney za 50k.. :)

0 Citovat

29k os za PRG - Guangzhou..

0 Citovat

PRG - BOM 34k / os..

0 Citovat

PRG - Yangon 31k..

0 Citovat

Vy nás ale zásobujete, pan Karfík :)

0 Citovat

Tak ze ses to ty tak pridavam posledni dva co jsem nasel (a to uz sem se rozhod ze nebudu spammovat :D):

PRG - Ho Chi Minh - 31k

PRG - Phuket - 31k

Howgh, dospammoval jsem (pro dnesek) :D

0 Citovat

https://m.novinky.cz/articleDeta...QNxznPp7v2

:D

0 Citovat

Business pro mene narocne :)

0