Vlákno sdružující akční tarify letenek v business class či first class. .

Akční letenky v byznys třídě

Založil ve fóru Tipy na levné letenky

Neřešil bych. Pouze pokud chceš dostat zpět peníze hned....ale vzhledem k situaci bych si tim nebyl tak jisty.

0 Citovat

Drzim palce vsem.. Akorat zacinam byt trochu nervozni ohledne vakciny.. Kazdej tejden to kokoti o mesic posunou.. Zrovna ted sem cetl, ze bude na trhu az pristi leto.. I kdyz bude v prosinci schvalena.. :(

0 Citovat

Eda Novak napsal(a):

Sao Paolo... mam to vsechno na jedne letence... BUD-FRA-GRU-SDU

Rekl bych, ze do jara, leta 2021 bude jeste vice zmen, navic u cesty poskladane ruznych leteckych spolecnosti. PS: v São Paulo sice zije pocetna italska mensina, ale je to stale jeste Paulo :)

0 Citovat

Až bude vakcína, za jak dlouho vyrobíte stovky miliónů dávek a rozdistribujete je po celém světě? Pak je otázka, zda bude poskytovat ochranu trvale jako na spalničky, nebo dočasně jako na chřipku.

0 Citovat

Jakub Langer napsal(a):

[citace="Eda Novak"]

Sao Paolo... mam to vsechno na jedne letence... BUD-FRA-GRU-SDU

Rekl bych, ze do jara, leta 2021 bude jeste vice zmen, navic u cesty poskladane ruznych leteckych spolecnosti. PS: v São Paulo sice zije pocetna italska mensina, ale je to stale jeste Paulo :)

[/citace]

 

necky, cecky... vsechno stejny... asi si rozumime.-)

0 Citovat

Leoš Literák napsal(a):

Až bude vakcína, za jak dlouho vyrobíte stovky miliónů dávek a rozdistribujete je po celém světě? Pak je otázka, zda bude poskytovat ochranu trvale jako na spalničky, nebo dočasně jako na chřipku.

konkretne me nejaka vakcina vubec nezajima, covid test je za me ok, potrebuju jen aby nebyl ban na cestovani

0 Citovat

Edo, Edo, kdyby jsi přemýšlel trochu v souvislostech, tak bys pochopil, že ve chvíli, kdy bude funkční celosvětově dostupná vakcína, bude velmi pravděpodobně také celosvětové cestování bez omezení a nebudeš muset řešit "ban na cestování". Takže by tě zajímat měla.

0 Citovat

No to sem ale dement, vzdyt ona bude mozna vakcina... jeste, ze si napsal... o dekuji ti vsemocny.

Moment, ale co kdyz nebude... jak to je kdyz mi zmenili lestiste priletu ? Da se to ojebat, vymluvit se na to a resit rekneme 14 dni pred odletem storno zdarma a vraceni penez kdyz vakcina nebude?

No ale co kdyz vakcine bude, a co kdyz ne, a co kdyz jo, a ne, a jo, ne, jo, ne, jo, ne... tezke, tezke...

Pokud ne, tak se nabizi dotaz... jak to je kdyz mi zmenili lestiste priletu ? Da se to ojebat, vymluvit se na to a resit rekneme 14 dni pred odletem storno zdarma a vraceni penez kdyz vakcina nebude?

0 Citovat

@Eda Novak

Ty jsi si něco střelil? Každopádně jak psali chlapci výše, řešit teď nějakou změnu na letenku za x měsíců, když jich bude pravděpodobně ještě spoustu, nemá vůbec smysl. První vyčkej, jestli ty letenky vůbec projdou, pak jestli LATAM nekrachne a až potom řeš nějakou změnu či přesunutí.

Ale chápu tvoji starost o možnost zrušení letenky :-) A jestli ti umožní LATAM, který je ve sračkách tu změnu jen proto, že doletíš na jiné letiště, ti v současné situaci neřekne nikdo. Ani Michal ne, který jinak všechno ví :-).

 

0 Citovat

Edo v tvém případě nomen omen.

0 Citovat

Konecne relevantni odpoved.

Mam 1x monkey class, takze preziju ikdyz mi penize nevrati... jen me zajimalo jak je to standartne reseno, bez ohledu na aerolinku a destinaci. To je vse.

Diky

0 Citovat

A když už jsme u toho. Zkoušel někdo zadávat sedačky. Mně s kolegou nešly dát sedadla právě jen u LATAMU. Může to věstit něco nepříjemného, nebo je to u nich normální stav?

0 Citovat

Není to normální stav, sedačky u LATAM standardně jdou vybrat ihned po provedení rezervace.

0 Citovat

niemandos napsal(a):

A když už jsme u toho. Zkoušel někdo zadávat sedačky. Mně s kolegou nešly dát sedadla právě jen u LATAMU. Může to věstit něco nepříjemného, nebo je to u nich normální stav?

FRA-GRU u LATAMu měly být za 0, ale výběr nejde uložit. Nicméně na MAD-BUD u Iberie vybrat a uložit jdou.

0 Citovat

Mám to samé, taky výběr sedadel nejde uložit. 

0 Citovat

Michal

[/citace]FRA-GRU u LATAMu měly být za 0, ale výběr nejde uložit. Nicméně na MAD-BUD u Iberie vybrat a uložit jdou.

[/citace]

Ano Michale. Píšu, že všechny ostatní segmenty jdou, což u mě znamená u Lufthansy, Iberie a ty izraelské aerolinky. Ale trošku mě právě znervóžňuje, že  u LATAMU nejdou. To může znamenat nepříjemnosti. Jak píšeš, nejde to uložit. Tak ty jsi to taky koupil?

0 Citovat

A není to jenom kvůli tarifu? Nejlevnejsi tarif nemá ani sedacku ani odbavene zavazadlo...

0 Citovat

Nemyslím. Mám to v C

0 Citovat

tak už letenky ruší :) Eda aspoň příští rok nemusí řešit "co by, kdyby.." lol 

0 Citovat

Nepovídej. Já to tušil :-) Kde o tom píší?

0 Citovat

niemandos napsal(a):

Nepovídej. Já to tušil :-) Kde o tom píší?

stačí si otevřít rezervace v tripcasu "ticket refunded" pak na strankach lufthansy nemam videt eticket numbers a jeste k tomu uz nemuzu vybrat sedacky na latamu..

0 Citovat

Tripcase, Lufthansa i Latam confirmed 

0 Citovat

Vojtech napsal(a):

Tripcase, Lufthansa i Latam confirmed 

ja u Luftwafe taky vše potvrzene

0 Citovat

Ale mozna na nás teprve přijde řada.

0 Citovat

fridgy napsal(a):

tak už letenky ruší :) Eda aspoň příští rok nemusí řešit "co by, kdyby.." lol 

Diky bohu za to, ze nam to vsem zrusej. Rofl

0