Vlákno sdružující akční tarify letenek v business class či first class. .

Akční letenky v byznys třídě

Založil ve fóru Tipy na levné letenky

No moje maličkost, ale to mister ví. Má teorie je, že nám to díky segmentu s Izraelci nezrušili, neb se bojí odvety Mosadu. Anebo si to nechtějí rozházet s podobnými blázny, co kupují takové bláznivé slepence. :-)))

No ještě je třetí varianta, že teprve přijdeme na řadu 😀. Každopádně pokud ještě někdo nebyl zrušen, ať se ozve. Taky by mě to zajímalo.

 

0 Citovat

Bud-muc lh, muc-mad ib, mad-sao la operated by ib, sao-tlv la, tlv-bud ly. Etix:045, fare basis:DEEEV98Q

0 Citovat

Taky Etix: 045, na LH a IB potvrzeno, ale na Latamu to nelze najit ...

0 Citovat

Co ti nejde najít? A předtím to tam bylo? Nám se to tam pořád ukazuje a vlastně LATAM nám včera už potvrdil i sedačky. Jediné co nemáme, jsou sedačky u Iberie, co  letí za LATAM segment z MAD do GRU. 

0 Citovat

Mě taky už PNR u Latam nechce vzít,na lufthansa jsou jen lety bud fra bud:(

0 Citovat

Ani na webu ani v apce LATAMu mi rezervace momentalne nelze najit (We apologize for not being able to access your reservation. Please call the Contact Center or visit one of our Sales offices.) Ale drive to jste slo. Vyzkousim pozdeji ...

0 Citovat

Tak konečná chlapci.Asi budeme taky brzo na řadě. 

0 Citovat

Treba to dopadne tak, ze byznys poleti a economy to bude zruseno ... ;-D

( a esperança é a última que morre ... Viva Brasil ! )

0 Citovat

@Jakub Langer

Tak to asi ne. Vzhledem k tomu že sonic psal, že mu to zrušili a on měl koupené C.

0 Citovat

jj taky v C a zrušeno.

0 Citovat

Tak už asi došlo i na nás. V Travelportu už svítí u letů Latamu zrušeno a do rezervace na web Latamu už se nedá dostat. Tak ani Mosad nezaúřadoval :-). Nejvtipnější je, že jsem včera volal do Iberie, abych vyřešil ty problémy s lety do Bogoty a hned jak jsem zavěsil mrknu na Brazílii a vidím, že někdo taky úřadoval :-(. Zatracená práce.

0 Citovat

Nikdo se už o tom nechce bavit? Z toho usuzuji, že ostrouhali úplně všichni. Jak to vypadá s přístupem k vrácení peněz. Těm co kupovali přes CL už se SA ozvala? Dík za info.

0 Citovat

Já přes CL a peníze jeste nemam

0 Citovat

Ja mám cez lastminute.com a zrovna dnes prišiel email, že peniaze vrátia v priebehu 5-15 dní.

0 Citovat

Mně přišlo toto:

Dobrý den. Letecká společnost Latam Airlines zrušila Vaši rezervaci XXXYYY (a v ní všechny letenky) z Budapešti do Rio de Janeira bez náhrady. Přestože je letenka nyní ze strany aerolinky změněna na REFUNDED, tedy že aerolinka posílá peníze zpět k nám, nedokážu Vám přesně říct, kdy tak skutečně učiní. Nové letenky můžete znovu zakoupit přes www.studentagency.cz Omlouváme se za způsobené komplikace. Změny a rušení letenek jsou plně v kompetenci letecké společnosti a Student Agency je nemá možnost ovlivnit. Dobropis, neboli opravný daňový doklad Vám bude zaslán na Váš email z účetního systému jakmile od dopravce platbu obdržíme. Částka Vám bude vrácena stejnou formou, jako byla provedena úhrada letenky (bezhotovostním převodem/platební kartou). Splatnost dobropisu je 21 dní. V případě, že byla platba uskutečněna na pobočce Student Agency nebo byla částka vložena přímo na náš účet, bude Vám částka vrácena bezhotovostním převodem na Vámi uvedený bankovní účet. S pozdravem a přáním příjemného dne,

0 Citovat

Díky za info. 

0 Citovat

njn, nastává fáze 2. Ale zase měli kluci opálení na měsíc výplaty:-)

0 Citovat

dnes email/telefonát ze student agency, podána žádost o refund, vyřízení MINIMÁLNĚ 60 dnů. tímto jedna akce končí a už se těšíme na další akci v blízké budoucnosti. akce mrtva liska skončí vrácením peněz na kartu do několika měsíců. čekal jsem to tužší. k tomu jsem dnes zrušil letenky v C pro dceru z Milána do Kolumbie, takže dnešní den se zapíše černým písmem do mého cestovatelského deníku. 

0 Citovat

Když jsem psal. že od nich čekám na peníze už tři měsíce, tak to nikdo moc nebral v potaz :D Ale díky této akci, je trochu prudím, ať už to pošlou konečně :D :D :D

0 Citovat

Pokud ti vadi cekat na penize par mesicu, pak je skoro lepsi si v teto turbulentni dobe zadne letenky nekupovat. Jestli te to uklidni, mne visi ve voucherech a zrusenych letenkach dost pres 100k. Ted je idealni doba pro hrace, at uz na burze ci s letenkama. Diky COVIDu tu mame prehrsel levnych letenek, ktere jsou i v nejlevnejsim tarifu casto flex with some restrictions atd. Konec hlaseni.

0 Citovat

Taky jsem v této době kupoval letenky pouze u W6 v Červenci, kdy tu byl záblesk naděje na lepší podzim :D Ty letenky v J mám koupené už od konce loňského Listopadu, kdy o C-19 nebyla zmínka a nikdo netušil, co se řítí na nás :D

Mělo se letět na konci Května a rušili to teprve až na konci Dubna, dva měsíce dohadů o ničem, kdy z nich vypadlo, aby se vrátili peníze na jiný účet než v Chille založený bankovní účet ( ten formulář totiž nenabízí ani jinou možnost u refundu :D ), musí si člověk vzít voucher, který se dá přetransformovat přes jejich formulář na cash zpět. Na konci Června psali 30 dní :D 

0 Citovat

Jak to máte s refundem od Latam? Dle německých kolegů prý Latam už vše vrátil bez ohledu na použitou platební metodu... 

0 Citovat

Student mlčí. 

0 Citovat

Jako obvykle:-)))

0 Citovat

mně nic ještě nepřišlo..mám dvě různý rezervace přímo přes LATAM. US. (issued at MIA). jedno placené v EUR druhé v USD. placeno přes Revolutku

0