Vlákno sdružující akční tarify letenek v business class či first class. .

Akční letenky v byznys třídě

Založil ve fóru Tipy na levné letenky

cali napsal(a):

Jako obvykle:-)))

Říďa má mail. Jako obvykle.

0 Citovat

Ja mám už taktiež peniaze vrátené (rumbo).

0 Citovat

Já zatím nic. Kupováno přímo přes LATAM.

0 Citovat

taky nic, pres Pelikana.

0 Citovat

Psal jsem Latam zprávu přes Messenger a odpověděli: Hello, your booking was canceled due to an involuntary software error and the refund will be processed within the next 30 days to the same payment method you used. Regards.

0 Citovat

Tak hlavní je, že to LATAM vrací. Jestli dostanu peníze o dva týdny dřív nebo později je zcela jedno. Stejně není co kupovat. 

0 Citovat

niemandos napsal(a):

Tak hlavní je, že to LATAM vrací. Jestli dostanu peníze o dva týdny dřív nebo později je zcela jedno. Stejně není co kupovat. 

Ja cekam na 30k od priceline uz od dubna :D Dobry je, ze jinak mam vsechno zpatky v cashi, krome jednoho voucheru za 10k od Cypruss Airways..

0 Citovat

Tak SA posílali toto:

“až nám LATAM vrátí peníze. Toto obvykle trvá 1-4týdny, při současné situaci může vyřízení refundu trvat i několik měsíců (dle dopravce do 60ti dnů). Následně Vám automaticky zašleme formulář na vrácení peněz k potvrzení bankovního spojení a po jeho akceptaci a uplynutí doby splatnosti Vám zašleme peníze zpět na účet.“

Z toho mi vychází, že i přes to, že už LATAM peníze vrátil, tak to bude SA posílat nejdřív za 2,5 měsíce :-) Doba je zlá a každá koruna na účtu dobrá. Když to přijde dřív, budu příjemně překvapen.

0 Citovat

Mně od nich přišlo něco až po pošťouchnutí. 

reaguji na Váš email adresovaný našemu panu řediteli.

Prověřila jsem stav refundace, od dopravce je již schváleno a aktuálně očekáváme přípis přísl. částky (tyto částky nezasílají dopravci jednotlivě CA na účty, ale celkově vždy za týdenní zúčtování prostřednictvím asociace IATA).

Nemusíte se obávat, jakmile tento přípis obdržíme, zašleme Vám automaticky dobropis.

Vracená bude celá částka vč. transakčního poplatku.

V případě dalších dotazů se na mne prosím obraťte.

Děkujeme za pochopení, s pozdravem

0 Citovat

Jestli Vás to uklidní 😂 Já na to čekám od Května jak jsem psal 😁 V Pátek jsem si s nimi dopisoval, tak snad to už přijde do konce Října. Jsou poslední, kteří nám ještě nevrátili peníze. 


e46bc5dd-c5e2-4f13-8ce4-56853f62153f.jpeg

0 Citovat

Já sem dneska požádal o chargeback, protože Student dělá mrtvýho brouka a má dětinský výmluvy....Chargeback je hotový za 50 dní

0 Citovat

Myslíš jako z toho erroru do Brazílie? :-)

0 Citovat

Chargeback na Brazíli, ale mrtvýho brouka dělá na letenky koupený v únoru, na který už vystavil i opravnou fakturu a už je x dní po splatnosti

0 Citovat

To si kdo vycucal z prstu 50 dni?

0 Citovat

50 dní si z prstu vycucal MasterCard, jako vydavatel platební karty

0 Citovat

Tak mi dnes přistál refund od LATAMu. Částka, co mi vrátili je ale o cca 120$ nižší, než původní platba. 

0 Citovat

Nižší? Mně o 102 Kč více... Ale pravda, přišlo to ve 2 různých částkách, což jsem nechápal, protože to byla prakticky uvolněná blokace.

0 Citovat

Právě že nižší o 120$. Tak snad dorazí ještě jedna částka a nebudu se s nima dohadovat.

0 Citovat

já to bral přes CL-SA a asi to bude na dlouhé lokte, ale jednoho krásného zimního dne to na účtu přistane

0 Citovat

Před hodinou mi SA poslali dobropis za Brazílii.

Perlička z e-mailu:

Vzhledem k tomu, že vím, kolik mají vracet, tak ta limitní částka předpokládám bude 150 Kč, ale vypadá to jako něco jiného.


lol.jpg

0 Citovat

Michal napsal(a):

Před hodinou mi SA poslali dobropis za Brazílii.

Perlička z e-mailu:

Vzhledem k tomu, že vím, kolik mají vracet, tak ta limitní částka předpokládám bude 150 Kč, ale vypadá to jako něco jiného.

 

Není to 150 000 Kč?

0 Citovat

Pokud vím, měli by mi vracet 3156 Kč 😁 Pokud pošlou 150k, zlobit se nebudu. Chvilku ponechám na účtě a pak vrátím.

0 Citovat

A jinak jsem teda rusil letenky na Filipiny pres SA a taky mi poslali tenhle email. 

Za Error LATAMu ještě nic nepřišlo, tak uvidime jak dlouho jim to bude trvat 😃

0 Citovat

filip napsal(a):

50 dní si z prstu vycucal MasterCard, jako vydavatel platební karty

Az na to ze tam je vic faktoru. Kazda strana ma dost casu na reakci. Takze jsou i takove extremy, kdy se rizeni tahne treba i vic jak rok.

0 Citovat

Taky ticho po pěšině.

0