Vlákno sdružující akční tarify letenek v business class či first class. .

Akční letenky v byznys třídě

Založil ve fóru Tipy na levné letenky

Důležity je potvrzovací e-mail. Ja tam měl na webu blbosti půl roku. Až jsem tam zavolal, tak to opravili, ale jinak super, že to jde.Jdu přemýšlet, jestli to neposunu na zari. No kecám. Počkám do unora, jak se to vyvine a pak se rozhodnu. 

0 Citovat

Když dám online check in, tak ten jde již s novými termíny, takže pravděpodobně v tom mají opravdu jen bordel a asi je vše v pohodě... Mě teď posílali každou chvíli změnu letu a už mě to moc nebavilo, takže pokud to šlo hodit na prázdniny, jsem s tím v poho :-)

0 Citovat

Právě proto, že to pořád mění, tak to už neřeším. Je ale fajn, že s tím jde šoupnout až na říjen. Pokud by byla situace koncem února nějaká děsivá, nebo bych vychytal nějaké podobně superlevné C na záčátek roku 21, tak bych toto přešoupl. Ale jinak s tím nehodlám nic dělat, protože jak píšeš, změny letů jsou několikrát za měsíc.

0 Citovat

Malý update ohledně Latam. Konečně poslali email, že do 3-5dní budou připsány peníze na účet. Na to, že to slibovali od Června, tak jsem rád, že se to konečně vyřešilo. Snad jednoho dne bude šance se proletět v C s nimi :D 

0 Citovat

Roiman4 napsal(a):

Malý update ohledně Latam. Konečně poslali email, že do 3-5dní budou připsány peníze na účet. Na to, že to slibovali od Června, tak jsem rád, že se to konečně vyřešilo. Snad jednoho dne bude šance se proletět v C s nimi :D 

mně teda peníze od LATAMu přišly hned pár dnů po zrušení.. kupoval jsem přímo na LATAM US.

0 Citovat

My kupovali na LA chille mutaci, kde letanka v C stála pouhých 191$ a na US verzi 504$ :D Proto to asi tolik trvalo vše.

0 Citovat

LH Kyjev-Soul 566EUR. Lze primo pres Lufthansa stranky, terminy mizi rychle.

 

EDIT: dead now. Opravili to velmi rychle, cili predpokladam ze k hromadnemu ruseni nedojde. Podarilo se jeste nekomu capnout tu cenu?

 

EDIT 2: a jestli opravdu vyjde upper deck na 747 tak mam odskrtnuty dalsi sen. Nejak jsem si myslel ze vsechna jumba miri do sbernych surovin

0 Citovat

Je, držím palce a závidím. To bych taky chtěl.

0 Citovat

Premiumletenkář napsal(a):

Podarilo se jeste nekomu capnout tu cenu?

EDIT 2: a jestli opravdu vyjde upper deck na 747 tak mam odskrtnuty dalsi sen. Nejak jsem si myslel ze vsechna jumba miri do sbernych surovin

Já jsem koupil na říjen 2021. Hard product LH je podprůměrný, ale Jižní Koreu jsem měl na bucket listu a zároveň mě nalákalo, že to byl full flex. A na horní palubě B747 jsem taky nikdy neletěl. 

0 Citovat

@Breathe. Fakt je to full flex? Ja podminky nestudoval, hned jak to vybehlo jsem to zarezervoval a tim to pro me haslo. Ja to mam prelom zari/rijen, vybiral jsem terminy na GF a ten 3/10 tam byl jako nejzassi termin a volne terminy mizely pred ocima. Tak jsem z GF jen prokliknul na LH a zaplatil to, dalo se nejak tusit ze velmi efektivni Nemci to zariznou ASAP

0 Citovat

Tak at vám to kluci vyjde. Když jsem se k tomu dostal, tak už to nabízelo jen pár pofiderních OTA. To je tak, když člověk dlouho spí.

0 Citovat

Kdybych jen tusil ze se jedna o flex tak bych ti to koupil.... Ale neves hlavu, 600eur byznys errory ted vyskakuji. Prisly prachy z Latamu, sverily jsme je do pece Lufthanse. Budou si chtit penize nechat? Snad jo.

0 Citovat

Nevěším. Určitě zase něco vyskočí :-)

0 Citovat

Premiumletenkář napsal(a):

@Breathe. Fakt je to full flex? Ja podminky nestudoval, hned jak to vybehlo jsem to zarezervoval a tim to pro me haslo. Ja to mam prelom zari/rijen, vybiral jsem terminy na GF a ten 3/10 tam byl jako nejzassi termin a volne terminy mizely pred ocima. Tak jsem z GF jen prokliknul na LH a zaplatil to, dalo se nejak tusit ze velmi efektivni Nemci to zariznou ASAP


Ano, právě že Business Basic a Business Basic Plus I byly za normální cenu a nejvyšší tarif Business Flex, který umožňuje refund bez poplatku, byl za error cenu. Tím, že to rychle opravili, by měla být slušná šance, že letenky vydrží. Pak ještě jestli se bude vůbec moct na podzim 2021 do Koreje cestovat, myslím, že se Korejci nebudou hrnout do otevírání hranic turistům z Evropy. 
@Niemandos: dík!

0 Citovat

Staci kdyz umozni transfer, Palau mam jiz delsi dobu v merku a tento levny priskok do ICN je dobrym zakladem. Za rok uz musi byt vse v normalu, jinak uz lidi budou v nenormalu.

0 Citovat

No nevim, ja sem to videl hned kdyz to vyslo a uprimne sem neveril ze bych to proletel ani v rijnu 2021, takze sem to nechal plavat.. Ze bude vsechno za X mesicu v normalu sem si myslel uz nekolikrat :)

0 Citovat

Kurnik sopa, zase to s tim pesimismem pane Kickass Flegr neprehanejme.

0 Citovat

Ahoj, nemáte někdo tip na levnější business letenky do Kostariky v prosinci 2020? Termín na cca.14dní! Díky

0 Citovat

Ja som sice zivotny optimista, ale tiez teraz nic nekupujem co sa tyka leteniek. Na "online poker" chut nemam a popravde sa mi teraz ani nechce sledovat kde sa da, kde sa neda, kde treba test, kde karantenu atd... Necham to vyhnit tak do marca a uvidime ako na tom svet a lietanie bude. Ako netvrdim ze keby sa objavia nejake zaujimave biz letenky za 500-800e z VIE/PRG/BUD tak by som nekupil. Ale taketo rozne prelety predtym na Ukrajinu a podobne, to zatial v tejto dobe nie :)

0 Citovat

sonic napsal(a):

Ja som sice zivotny optimista, ale tiez teraz nic nekupujem co sa tyka leteniek. Na "online poker" chut nemam a popravde sa mi teraz ani nechce sledovat kde sa da, kde sa neda, kde treba test, kde karantenu atd... Necham to vyhnit tak do marca a uvidime ako na tom svet a lietanie bude. Ako netvrdim ze keby sa objavia nejake zaujimave biz letenky za 500-800e z VIE/PRG/BUD tak by som nekupil. Ale taketo rozne prelety predtym na Ukrajinu a podobne, to zatial v tejto dobe nie :)

+1

Napsal si presne to, co sem chtel napsat ja, takze u me mas pivo :D Jedine co bych este mozna dodal je, ze tech 500-800e z VIE/PRG/BUD by muselo byt smer C1, do C3/4 bych neinvestoval do konce 2021, pokud uz by nebylo 100% jasne, ze se to poleti. Navic vetsinou litam s rodinou, takze je to  X 4..

MaPiv napsal(a):

Ahoj, nemáte někdo tip na levnější business letenky do Kostariky v prosinci 2020? Termín na cca.14dní! Díky

Podle me nic jako levnejsi business letenky do Kostariky neexistuje, standardni cena z Prahy je +-50k all year round. Jedinkrat sem si koupil levny letenky do SJO tenkrat pri tom erroru z Florencie do Frankfurtu s libovolnym poctem zastavek za 16.5k v C a pak jsem z OTA doloval penize este dalsich 8 mesicu po tom, co mi poslali cancel :D

0 Citovat

Skyteam UK-USA solidne nacenene, pockal bych na OW, tipuji do 48h uvidime podobne ceny i u nich.  West coast a Havaj sub 1000gbp. Z Karibiku Jamajka a z Afriky Kapske lehce nad 1000GBP.

0 Citovat

bacha na ty HNL.. vetsina je pres SEA,LAX apd. coz znamena - zadnej lieflat na 757 :( nejlepsi je to trasovat pres SCL, ATL, MSP, kde litaji lieflaty primo na HNL :)

0 Citovat

Diky za upozorneni. Popravde jsem to ani nestudoval, protoze proste do konce letoveho radu jsem rozplanovan a to i s predpokladem ruseni poloviny mych zaplacenych rezervaci. A clovek musi i nekdy chodit do prace,ze..... Ad sedacky, ja treba netusil ze v dnesni dobe se dalkove lety v C letaji treba v konfiguraci 2-3-2, nedej boze na reclinerech (AF prinejmensim)

0 Citovat

Ceny super, ale jeste me to nepresvedcilo, ze je cas nakupovat..


Jinak offtopic - PRG - DXB s LX v F za 56k czk..

0 Citovat

To sem patri, ale kdo chce letet z Evropy do Dubaje v F za 2000EUR nejspis nechodi na tyto stranky.

0