Vlákno sdružující akční tarify letenek v business class či first class. .

Akční letenky v byznys třídě

Založil ve fóru Tipy na levné letenky

vsak nafotis sa v spravnom uhle, postnes na facebook, odletis v economy a uz len zbieras lajky :D

0 Citovat

BA snižuje – premium eco do JFK za 17,5k a v F za 59k (to tu ale asi už psal kickass)

0 Citovat

David Eiselt napsal(a):

BA snižuje – premium eco do JFK za 17,5k a v F za 59k (to tu ale asi už psal kickass)

LAX za 55 ze Stockholmu lepší

0 Citovat

QR BEG-EZE za velmi solidních 1400€ s promokodem, jsem in na březen, dá se koupit jednotlivě.

0 Citovat

Vláďa napsal(a):

QR BEG-EZE za velmi solidních 1400€ s promokodem, jsem in na březen, dá se koupit jednotlivě.

To mi rekni jaktoze se EZE porad neda od QR routovat pres Prahu.. ?

0 Citovat

asi tu není demand ? i když pochybuju že by v Bělehradě byl větší :-D

0 Citovat

na webu Qataru je mozne koupit letenku do severni/jizni ameriky jenom z BUD a letiska na Balkane , tj BEG,SOF,ZAG atd, je tam nejaka restrikce :-( Maji to tak zamerne blokovany,pravdepobne "married segments" edit: mozno ani ta budapest - buenos aires sa podari vzdy na ich webu zadat-vyhladat, ale ako award letenka to funguje...

0 Citovat

miro776 napsal(a):

na webu Qataru je mozne koupit letenku do severni/jizni ameriky jenom z BUD a letiska na Balkane , tj BEG,SOF,ZAG atd, je tam nejaka restrikce :-( Maji to tak zamerne blokovany,pravdepobne "married segments" edit: mozno ani ta budapest - buenos aires sa podari vzdy na ich webu zadat-vyhladat, ale ako award letenka to funguje...

funguje i BCN

0 Citovat

mas pravdu, zapomnel jsem,ze MAD,BCN a taky Italie funguje na routing -DOH-EZE

0 Citovat

Pár měsíců zpátky padla nějaká pecka BCN-EZE tuším že kolem 1500€ a od té doby nic, proto mě to za zaujalo.. 150 qpoints a 42000 mil za tuhle cenu je tough to beat

0 Citovat

pakliže je dnes 12.11., bookujte do půlnoci. Nalezeno na FT. https://www.airchina.de/DE/GB/pr...KDYY:DE:EN Nekontroloval jsem dostupnost, ale Mnichov Tokio za 1118 EUR?? To mně ho vytáhni.


air-china.jpg

0 Citovat

z Mnichova Tokio moc nevidím teda, ale Osaky je tam dost za 1194,22 EUR. Uaaaa Napr odlet v neděli 13.5. (2,5hod přestup v Pekingu), návrat v sobotu 26.5. (7-14hod layover v Pekingu, povícero možných kombinací). Jako Qatar z AMS či BRU do Tokia za 650 EUR to není, ale furt cena více než akční

0 Citovat

Já kvůli nedostatku dovolené zkoušel Vánoce a je tam docela dost termínů, např. 25.12. MUC-NRT a 4.1. NRT-MUC za €1190. Spíš mě ale odrazuje CA. Navíc z MUC jejich A332 s recline seats není moc lákavá.

0 Citovat

no je fakt že jsem rychle skenoval, díval jsem se na duben/květen, kdy bych teoreticky mohl nejdřív, sedačky jsem vůbec neštudoval. Do Osaky tam tuším měli 2x777, ale jestli maj flat bed? nevím, musel bych na seatguru atd, ale protože to nekupuji, tak to mastím, ale věřím že si své kupce tato akce najde. A v economy taky libovky.

0 Citovat

jj 777 už by (z FRA) šla, má lie-flat, za €1200 jdou taktéž Vánoce, a dá se s lepším přestupem rovnou na HND.

0 Citovat

Loni jsem proletěl Air china do Melbourne za 1500€ a nejhorsi trip vubec.. stary letadla, soft i hard product tak 3 z 10 a navic piloti celej let kouřej takze first a biz dost silne smrdí kouřem.. za tuhle cenu ani ve first :-D

0 Citovat

To si takhle koupíš Céčko s Emirates za 70k a stejně se musíš prodírat přes souseda, abys mohl na záchod... :) 2–3–2 v novém business produktu je mega fail.


23509220-1171897932913693-3973691374350847346-o.jpg

0 Citovat

David Eiselt napsal(a):

To si takhle koupíš Céčko s Emirates za 70k a stejně se musíš prodírat přes souseda, abys mohl na záchod... :) 2–3–2 v novém business produktu je mega fail.

nová J kabina prý až 2020.. ale aspoň mají body za MB sedačky :-D

0 Citovat

no, tady je někdo sakra rozmlsaný, OK, budeme čekat, až Qatar zopakuje Japonsko z Beneluxu, byť ty přestupy v Doha stály za hovno. ANA ani JAL nějaké super akce nemívají. Letěl jsem Praha-Peking v J s Hainanem a stálo to taky za hovno (salonky bída, sedačka v A 330 dobrá pro lidi do 170cm, angličtina personálu mizerná, jídlo velmi dobré, prakticky všechny lety zpožděné, onanie s vyzvednutím a znovuodbavením bagáže v Pekingu). OK, tuto akci odpískáme, tak třeba někdo využije v economy.... Přeci jenom je více lidí co jde po ceně než po pohodlí. A v tomto vlákně jsou, předpokládám tedy, lidi, co preferují velmi kvalitní pohodlí za velmi solidní peníz a nálož majlí do FFP. Což tedy CA nesplňuje. Howgh!

0 Citovat

David Eiselt napsal(a):

To si takhle koupíš Céčko s Emirates za 70k a stejně se musíš prodírat přes souseda, abys mohl na záchod... :) 2–3–2 v novém business produktu je mega fail.

špekuluju nad tou trojsedačkou, prvně jsem si myslel že je to super nápad pro rodiny s jedním děckem, ale vlastně neznám děcko a vlastně ani moc dospělých, kteří chtějí sedět urpostřed letadla místo window seat.

0 Citovat

Daniel napsal(a):

no, tady je někdo sakra rozmlsaný, OK, budeme čekat, až Qatar zopakuje Japonsko z Beneluxu, byť ty přestupy v Doha stály za hovno. ANA ani JAL nějaké super akce nemívají. Letěl jsem Praha-Peking v J s Hainanem a stálo to taky za hovno (salonky bída, sedačka v A 330 dobrá pro lidi do 170cm, angličtina personálu mizerná, jídlo velmi dobré, prakticky všechny lety zpožděné, onanie s vyzvednutím a znovuodbavením bagáže v Pekingu). OK, tuto akci odpískáme, tak třeba někdo využije v economy.... Přeci jenom je více lidí co jde po ceně než po pohodlí. A v tomto vlákně jsou, předpokládám tedy, lidi, co preferují velmi kvalitní pohodlí za velmi solidní peníz a nálož majlí do FFP. Což tedy CA nesplňuje. Howgh!

no vidis na to bych uplne zapomnel. Letusky samozrejme anglicky moc nerozumet a salonek v cajne katastrofa. Za me BRU-HND zatim nejlepsi deal letos (jeste vyckam s cim se vytasi na black friday)

0 Citovat

doufám že s ničím, momentálně nemám ani čas a ani love, byznys letenky kotroluju tak spíš ze setrvačnosti, ale pokud se objeví Qatar do Japonska do litru, obávám se, že zatnu sekeru hlouběji.....

0 Citovat

David Eiselt napsal(a):

To si takhle koupíš Céčko s Emirates za 70k a stejně se musíš prodírat přes souseda, abys mohl na záchod... :) 2–3–2 v novém business produktu je mega fail.

¨

Jj ten novej kripl 7 :) business class neni nic moc, nicmene ta stara konfigurace stala stejne za prd - za 777 C jsem nikdy nedal Emiratum ani vorla, ale kazdej free upgrade me zas na druhou stranu potesil..

Vsechny placene cesty jsem mel s EK v A380 a musim rict ze jsem (firemnich) penez nikdy nelitoval.. ;) Pokud ma nekdo na to aby vysypal z vlastni kapsy 70k, uz ho nebude tolik palit 100k za tu first - ty novy kajutky sou fakt pekelny, jestli mi v lednu zase pristane nejakej mimoradnej korporatni bonus tak si mozna udelam radost :)

Pro toho kdo jeste nevidel: gulfnews.com/business/aviation/exclusive-look-at-new-emirates-first-class-cabin-1.2122758

0 Citovat

Když tak mě opravte, ale OK nabízí PRG–ICN za 37 tis., což není úplně mimo realitu. Je vůbec znán jejich produkt?

0 Citovat

Něco málo třeba tady https://forum.airways.cz/viewtop...=42&t=9960

0