Vlákno sdružující akční tarify letenek v business class či first class. .

Akční letenky v byznys třídě

Založil ve fóru Tipy na levné letenky

na latamu už nejde nic najít, asi už je to opravené... stejně bych do toho asi nešel.

0 Citovat

koupeno MAD-LIM RT na cerven, nasledne pres web prevystaveno na jine datumy ZDARMA (treba si rezervace nevsimnou az budou rusit ostatni :D) minule vratili 100% ceny takze se toho nebojim :)

0 Citovat

puketapu napsal(a):

Na webu LATAMu jsem našel Limu z Madridu za 14 k, ale už to opravili. 

aaaaa. Pozdě. I tak dobře. Jak psal pan n letenkář. Stejně to zruší. LATAM to jsou držgrešle :-)

0 Citovat

dalo se koupit na Latamu, zařízli to relativně rychle, třeba půjde proletět. Jak se u nás říká, když Pán Bůh dá, aj motyka vystřelí.

0 Citovat

fridgy napsal(a):

koupeno MAD-LIM RT na cerven, nasledne pres web prevystaveno na jine datumy ZDARMA (treba si rezervace nevsimnou az budou rusit ostatni :D) minule vratili 100% ceny takze se toho nebojim :)

 

Kde si to zmenil? podle podminek to lze jednou zdarma zmenit na libovolny termin. Sedadla uz mam vybrany.-)

0 Citovat

 

To neznamená lautr nic. Že máš sedadla

0 Citovat

A pisu snad neco takovyho?

0 Citovat

No píšeš: “Sedadla už mám vybraný”. Ale asi jsi se chťěl jen pochválit, že jsi to zmákl ;-)

To víš, večer už mi to tolik nemyslí.

0 Citovat

Je to tak jak pises... na posledni akci s Latamem... Budapest-Rio-Budapest jsem se pres rezervaci nedostal... takze v tomhle ohledu je to progres. Ale asi bych tuhle debatu utnul... meleme hovna, ktera nikoho nezajimaji.

0 Citovat

No já jsem se právě s Latamen posledně do Brazílie přes rezervaci dostal a stejně to za týden padlo. Ale máš pravdu. Co se má stát, to se stane. Třeba budete mít štěstí .

0 Citovat

Eda Novak napsal(a): Kde si to zmenil? podle podminek to lze jednou zdarma zmenit na libovolny termin. Sedadla uz mam vybrany.-)

otevřel rezervaci a sjel až dolu:
ticket change Your outbound flight allows you to make changes Change your ticket
edit:/ ted jsem to zmenil po treti, vzdy dorazily uplne novy etickety, ackoliv fare uz davno neni dostupny a je za vyssi cenu.. zajimavy :D cena zdarma se vzdy hodi.

0 Citovat

hmmm... ja tam mam hlasku, ze mam volat call centrum. Tak se alespon zeptam... menil si celkovy pocet dni? Aktualne mam 14 dni, ale mozna bych pres infolinku menil novy termin a prodlouzil si to na 3t tydny.

0 Citovat

Eda Novak napsal(a): hmmm... ja tam mam hlasku, ze mam volat call centrum. Tak se alespon zeptam... menil si celkovy pocet dni? Aktualne mam 14 dni, ale mozna bych pres infolinku menil novy termin a prodlouzil si to na 3t tydny.

aha, ja muzu menit ruzne, ale vse jen do 30.cerna. Kde jsi kupoval? ja primo LATAM US.

0 Citovat

Kluci, tak jak jste s tím Latamem dopadli? Vydrželo to?

0 Citovat

niemandos napsal(a):

Kluci, tak jak jste s tím Latamem dopadli? Vydrželo to?

mně zatím vše drží. Upřímně si myslím, že to bylo promo. MAD LIM je nově otevřena linka od března do července. (což byl tarif na tyto měsíce) plus tam nebylo jako naposledy více společností, ale jen LATAM, a taky to nekoupilo tolik lidí. Doufejme že vydrží(naposledy zrušili do dvou dnů)

0 Citovat

Jsem na tom stejne. Drzi a nechce ochabnout.-) Taky se priklanim k tomu, ze to bylo planovany... jen se opakuju... kdyz jsem koukal na stranky latamu behem nakupu, tak za tuhle BC bylo 10x min mili nez u standartni BC. V podminkach, ktery mi prisli po nakupu je uveden termin teto akce do 30/6, ale za par tydnu budu volat a zkouset presunout na podzim... diztak dam vedet

0 Citovat

Tak to je fajn. 

0 Citovat

V matrixu je spousta levnych C letenek z Prahy do Los Angeles (prekvapive jsem nenasel zadne jine mesto) se *A za ceny okolo 35k czk, je to vsechno castecne operovane s LX/LH..

Planuju na post covidovou periodu vylet Coast Starlightem z LA do Seattlu, akorat i pres super cenu, dokud nebudu mit jistotu, ze se lita, to kupovat nebudu (teda aspon si to porad rikam, kdyby to bylo za 20k, tak si to rovnou koupim :D - nebo za 35k Fko :D)..

0 Citovat

Další email o změně od Iberie. Kuriozně na únorový datum, ze kterého jsem to posunul na červen. A v rezervaci stále únor, i když jsem to opravoval i na helpdesku. Rád bych to řešil s českou pobočkou a pokusil se za příplatek změnit odlet na Prahu. Na stránkách Iberie je sice pražské číslo, ale asi je to jen přesměrování, jazyky EN a ES. CZ-SK pobočka nepřežila Covid?

0 Citovat

kickass1 napsal(a):

V matrixu je spousta levnych C letenek z Prahy do Los Angeles (prekvapive jsem nenasel zadne jine mesto) se *A za ceny okolo 35k czk, je to vsechno castecne operovane s LX/LH..


Ja to koupil na BA.com kde longhaul je s AA. Prelom cervna a cervence. Davam tomu 50:50 ze to pujde proletet. Pri nejhorsim to hodim na ten voucher, ale v tu chvili uz za to nepujde koupit C ale nejaka premium eco :/

0 Citovat

Po pár menších změních teď Iberia asi zrušila ranní lety z FCO a už nejde stihnout polední let MAD-BOG. Mám to na konec dubna. Už jste někdo volali/psali Iberii ohledně změny ? Jde mi o to, jestli nemá někdo zkušenost, jak moc jsou ochotni ke změnám třeba na VIE-MAD-BOG. 

0 Citovat

Nevolal jsem, dej vedet. Vie by byla zajimava. Pokud by jsi bral fco, udelej si open jaw fco-medellin-bogota. Nenavazuje to lepe?

0 Citovat

Jan Paděra napsal(a):

Po pár menších změních teď Iberia asi zrušila ranní lety z FCO a už nejde stihnout polední let MAD-BOG. Mám to na konec dubna. Už jste někdo volali/psali Iberii ohledně změny ? Jde mi o to, jestli nemá někdo zkušenost, jak moc jsou ochotni ke změnám třeba na VIE-MAD-BOG. 

Ochotní to oni jsou. Volal tam Jakub a myslím že mi psal, že chtěli 200 euro za jeden směr :-) Ale jistě to upřesní

0 Citovat

niemandos napsal(a):

[citace="Jan Paděra"]

Po pár menších změních teď Iberia asi zrušila ranní lety z FCO a už nejde stihnout polední let MAD-BOG. Mám to na konec dubna. Už jste někdo volali/psali Iberii ohledně změny ? Jde mi o to, jestli nemá někdo zkušenost, jak moc jsou ochotni ke změnám třeba na VIE-MAD-BOG. 

Ochotní to oni jsou. Volal tam Jakub a myslím že mi psal, že chtěli 200 euro za jeden směr :-) Ale jistě to upřesní

[/citace]

Ja uz jsem do Iberie s touto otazkou volal nekdy v prosinci a za zmenu na VIE - MAD nebo pak MAD - VIE zminovali tusim penalizaci snad 230 euro ovsem i plus rozdil v cene letenky (a na economy class to pry zmenit nejde, vsechny lety musi byt v business). Vsak tam schvalne taky zavolej, jestli Ti povi nejakou novinku.

0 Citovat

200eur za smer je furt ok, odpada positioning a transit hotel. Ovsem fare difference je no go. Ja si rikam, ze treba nastal cas podivat se do Benatek, jeste jsem tam nebyl. Ze bych spojil neprijemne (transfer) s necim uzitecnym (prohlidka zimnich Benatek bez turistu).

0