Vlákno sdružující akční tarify letenek v business class či first class. .

Akční letenky v byznys třídě

Založil ve fóru Tipy na levné letenky

Soft product nevím, ale hard je klasická stará konfigurace KE


img-9943-640x426.jpg

0 Citovat

Swiss má akciu na letenky z Francúzska, minimálny počet cestujúcich - 2.

Nákup letenky do 18.12.2017, obdobie na uskutočnenie cesty: 01.12.2017-31.10.2017.

Minimálny počet nocí: 6 alebo noc zo soboty na nedeľu.

https://travel-dealz.de/blog/swi...ess-first/

Business Class

Hier die Preise pro Person mit Abflug von Paris:

Dubai, VAE: 899€

Maskat, Oman: 947€

Dar es Salaam, Tansania: 999€

Nairobi, Kenia: 999€

Delhi, Indien: 1.099€

Peking, China: 1.148€

Punta Cana, Dominikanische Republik: 1.148€ mit Edelweiss

Shanghai, China: 1.149€

Mumbai, Indien: 1.149€

Bangkok, Thailand: 1.199€

Hong Kong: 1.199€

Rio de Janeiro, Brasilien: 1.200€ mit Lufthansa

Sao Paulo, Brasilien: 1.300€

Singapur: 1.349€

Johannesburg, Südafrika: 1.350€

Tel Aviv, Israel: 399€

Kairo, Ägypten: 449€

0 Citovat

QR OSL-DOH-MEL-DOH-ARN s promokodem za lidových 1429 euro

0 Citovat

SKYTEAM ex DE-LAX.. 1300€ +

Má někdo políčeno ? Daří se mi naroutovat A350 tam a 787 zpět


bez-nazvu.png

0 Citovat

Premyslim o prodlouzenem vikendu na West Coastu v ramci vyse zminene akce - nechce se nekdo pridat ? Muzu nabidnout svezeni zdarma na letiste v DE a zpatky..

0 Citovat

Nemá někdo screen z posledního Fka PRG-ATL za těch 45 tis.? Kickass?

0 Citovat

Kurna ted sem si vsiml ze si chtel printscreen te Atlanty - bohuzel nemam - kdyztak mi priste pls napis na gmail :) Max mas ode me v mailu printscreen (nebo ja od tebe ?) toho Key Westu z te prvni akce, kdyz to OW zlevnili..

Jinak to all: Nechcete si nekdo proletet to UTP s Katarcema za 26k dreamlinerem ? Dava uz sem lakal, nicmene porad mi to vrta hlavou - potrebuju spolupasazera, idealne na prodlouzeny vikend, dal bych si tam 2-3 dny nekde v coworkingu a pres vikend zpatky, s jednodennim stopoverem v DOH.. Potrebuju updatnout BA FF, ted sem zase dostal 2x free upgrade na ceste z LHR a status mi expiruje koncem dubna.. :(

0 Citovat

Kde máš status, resp. kde potřebuješ, možná bych ti jako statushacker dokázal pomoci:-)

0 Citovat

BA..

0 Citovat

Z pohledu kouzel OW zrovna není optimální a BA už vůbec, lehce to šlo do 30.11.2017... Asi nezbyde, než si udělat dobře nějakými cestami:-)

0 Citovat

Nějaký tip na statushacking u *A? Letím s nimi v létě v C na Havaj, tak hledám možnosti na maximalizaci mil.

0 Citovat

Nuny napsal(a):

Nějaký tip na statushacking u *A? Letím s nimi v létě v C na Havaj, tak hledám možnosti na maximalizaci mil.

  neco pro inspiraci:  http://www.statusmatcher.com/

0 Citovat

Nuny napsal(a):

Nějaký tip na statushacking u *A? Letím s nimi v létě v C na Havaj, tak hledám možnosti na maximalizaci mil.

Nevím co máš za lubem. Zda hledáš FFP, kde bude za tento let nejvíce mil nebo takový, kde se nejvíce tímto letem přiblížíš získání statusu. Ani jedno ale nebude statushacking:-)

0 Citovat

Já mám Flying Blue Gold, ale žadný smysluplný status match ani challenge není na obzoru, ta Havaj je v P class s LH/UA. Míle v P stojí všude za houby(max 100%), hodil by se  *A gold(ne UA) na lounge před lety s UA v domestic first:-) Asi by šel 4 měsíční challenge na *G u Turkish, ale žadné lety s nimi do konce roku neplánuji, další *A let bude v C do AKL/RAR v lednu 19. 

0 Citovat

Flydubai nabízí pro cesty 15.2.–15.3. companion ticket alá 1+1 zdarma... Vzhledem k produktu žádná pecka, ale zase už mají nová éra a C je na steroidech.

edit: jedině Mattala za 24 tis., Johannesburg za 28 tis., jinak Blízký Východ po 32 tisících...

0 Citovat

David Eiselt napsal(a):

Flydubai nabízí pro cesty 15.2.–15.3. companion ticket alá 1+1 zdarma... Vzhledem k produktu žádná pecka, ale zase už mají nová éra a C je na steroidech.

edit: jedině Mattala za 24 tis., Johannesburg za 28 tis., jinak Blízký Východ po 32 tisících...


Za FlyDubai zadna pecka.. Ani nevim ze maji nova letadla..
0 Citovat

Než jsem to proklikal, tak nadšení opadlo... :) Jinak do Prahy právě létá MAX, http://onemileatatime.boardingar...ess-class/

0 Citovat

Ten business v těch jejich nových MAXech vypadá dobře.

0 Citovat

David Eiselt napsal(a):

Flydubai nabízí pro cesty 15.2.–15.3. companion ticket alá 1+1 zdarma... Vzhledem k produktu žádná pecka, ale zase už mají nová éra a C je na steroidech.

edit: jedině Mattala za 24 tis., Johannesburg za 28 tis., jinak Blízký Východ po 32 tisících...


Na kolik vyjdou dvě zpáteční business letenky? Já se dostal přes sto tisíc, takže jsem asi hledal blbě.

0 Citovat

Těch 24 tisíc za osobu. Je tam ještě 5 % sleva pro OPEN ffp.


letenky-flydubai-byznys-mattala.png

0 Citovat

David Eiselt napsal(a):

Než jsem to proklikal, tak nadšení opadlo... :) Jinak do Prahy právě létá MAX, http://onemileatatime.boardingar...ess-class/

Tak tohle je asi přesné "Flat beds is simply lipstick on a pig." :-)

0 Citovat

Kilimandžáro v druhé půlce března bylo za 26000.

edit: samozřejmě první půlce

0 Citovat

cali napsal(a):

Tak tohle je asi přesné "Flat beds is simply lipstick on a pig." :-)

Tak pořád je to low cost, nicméně ten novej produkt vypadá fakt dobře, jasně ne za 30k po slevě :) Kdyby to stálo půlku, tak dejme tomu.

0 Citovat

Ukraine International PRG-PEK 29 000,-

Na palubě (staro)nových 777


bez-nazvu.png

0 Citovat

Praha -> Shanghai s QR v R za 34 ( Companion ticket). Terminu kotel, Kveten/Cerven nejvic momentalne

0