Vlákno sdružující akční tarify letenek v business class či first class. .

Akční letenky v byznys třídě

Založil ve fóru Tipy na levné letenky

Je tam pár termínu za 32700 s PK jednotlivě

0 Citovat

Na OW status dobry, jinak jsou porad levnejsi varianty, jak tam doletet Ckem.. Zas na druhou stranu bych si radsi priplatil 2k za QR, nez letel se zahulenou cinskou masinou a nechal si tam ukrast kreditky & telefon.. :)

0 Citovat

Koukam na FT na to SQ na Bali (pripadne KIX/NRT).. Nemel by nekdo eventuelne zajem ?  Klidne formou MR neboli hezky cesky receno "na otocku".. :]

0 Citovat

Pošli mi víc info. Sedím zrovna v Amsterdamu co jsem se dnes vrátil z chybovky v C s Deltou na Velikoncni ostrov :) opět díky CL

0 Citovat

hoši, kua, neserte, řešte to soukromě, ať moc neprudíte ty zpruzené v práci, co nemají čas/peníze/obé.

0 Citovat

A rodinu. Zaletět si sám v business třídě přes půl světa na otočku, to si jako ženáč se závazky nedokážu představit. :-)

0 Citovat

Na sluzebku to neuhraješ? 

0 Citovat

Ne že bych nesměl. Ale přišlo by mi to sobecké.

0 Citovat

Daniel napsal(a):

hoši, kua, neserte, řešte to soukromě, ať moc neprudíte ty zpruzené v práci, co nemají čas/peníze/obé.

Ale jen to řešte. Rád se něco přiučím a zjistím, kde má cenu žádat o nový džob ;-)

0 Citovat

Michal napsal(a):

Ale jen to řešte. Rád se něco přiučím a zjistím, kde má cenu žádat o nový džob ;-)

ta letenka je za 1500USD, takže žádná brutal cenovka. Ale když už se někde mrcasím, proč bych měl jet jen na otočku? Mám asi 20týdnů z roku volno, ale pořád nemám volný čas? Kde dělám chybu??

0 Citovat

Asi máš moc koníčků a možná i dost cestuješ. To se pak nasčítá ;-)

0 Citovat

No u me to je ciste dane tim, ze rodina (kvuli malemu diteti) na Bali letet nechce a ja nechci travit cas bez nich (ale rad litam businessem, zejmena se spolecnostmi, ktere jsem jeste nezkousel) - takze 4-5 dnu vcetne navstevy kamarada v Istanbulu mi bohate staci - ten zazitek pro me bude primarne cesta SQ, Bali me uprimne nijak zvlast nelaka - zejmena po recenzich, ktere jsem dostal od kamaradu.. :) Jinak spousta mych kamaradu utrati $1500 za vikend s pritelkyni ve Spindlu - ja si za ty prachy radsi proletim SQ na Bali :D

0 Citovat

Líbí se mně kluci, že do diskuze mezi sebe vezmete i mě, bezzemka a plebejce, byť učeného...

0 Citovat

vím že to sem vůbec nepatří, ale dneska po dlouhé době na úvodní stránce fora nevidím vlákno Bookingu. Jupiíííííí!!!!!!!!!!

A to je krásný koníček lítat si byznysem, malé dítě vyroste, budeš brát aj rodinu a ta to ocení. Ale první jim musíš dát pár letu v economy, aby si toho upgrade náležitě všichni užili. 

0 Citovat

Hele, neboj, také jsem se párkrát svezl, zase takový bezzemek nejsem:-) A děti už mně vyrostly a něco se nalétaly... A myslím v kategorii do 15 let by okupovaly přední místa. 

0 Citovat

QR MAN-AKL £1356, Auckland za lidovku :-)

0 Citovat

https://www.flyertalk.com/forum/...-open.html

0 Citovat

Z Prahy do Pattaye za 27k? To jde, nazpět 14h layover, R (promo) fare, bez nároku na transit hotel zdarma, furt dobré. Companion fare.

https://www.flyertalk.com/forum/...ether.html

0 Citovat

čiang mai za 30k, furt OK https://www.google.com/flights/#search;f=BEK,PRG,SOF,BUD,BUK;t=CNX,HKT,KBV,UTP;d=2018-04-17;r=2018-04-27;sel=PRGDOH0QR290-DOHCNX0QR822,CNXDOH0QR922-DOHPRG1QR289;sc=b;px=2,0,0,0


0 Citovat

Daniel napsal(a):

Z Prahy do Pattaye za 27k? To jde, nazpět 14h layover, R (promo) fare, bez nároku na transit hotel zdarma, furt dobré. Companion fare.

https://www.flyertalk.com/forum/...ether.html

hotel dostaneš v rámci Discover Qatar. Jinak R class a tranzitní ubytování se nevylučuje,dostal jsem vždy, když jsem plnil podmínku 8h bez dřívějšího spojení

0 Citovat

a to je opravdu zvláštní, já hotel v rámci R booking class nedostal při přestupu nad 8 hodin nikdy (3xmarný pokus). Ať již jsem kontaktoval dopředu Privilege Club, šel k přepážce na transitu či obé, výsledkem byla vždy nuda v lounge s Heinekenem. Ty podmínky jsou 3 - není dřívější spoj pod 8 hodin, letíš třídou, která má nárok na transit hotel zdarma a to třetí jsem již zapomněl.

0 Citovat

Už se to tu řešilo mnohokrát. Já ho vždy bez dřívějšího letu dostal (rezervováno tel. dopředu). Jinak samozřejmě jistota je vzít přestup nad 12h a mít hotel v rámci Discover Qatar, dokud to jde. Zítra letím EZE z BEG a válí se mi tu rezervace do Westinu na nákady QR - to je ten případ nad 12h. Na ten Auckland, co jsem postoval výše mi nevyjde ani jedna varianta. Je tam přestup 7:45 na cestě zpět :-)

0 Citovat

Daniel napsal(a):

a to je opravdu zvláštní, já hotel v rámci R booking class nedostal při přestupu nad 8 hodin nikdy (3xmarný pokus). Ať již jsem kontaktoval dopředu Privilege Club, šel k přepážce na transitu či obé, výsledkem byla vždy nuda v lounge s Heinekenem. Ty podmínky jsou 3 - není dřívější spoj pod 8 hodin, letíš třídou, která má nárok na transit hotel zdarma a to třetí jsem již zapomněl.

tak mi změnili schedule a mezi AKL-MAN mám 8h5min, tranzitní hotel vyřešen za hodinu přes QRsupport na twitteru

0 Citovat

Třeba se někomu bude hodit MUC - XIY přes Řím s Alitalia a Hainan airlines. Viz přímo stránky Hainanu


business.jpg
business1.jpg

0 Citovat

Koupeno zde na CL 17-22.8.  15.168,- Poprvé business :) Tak snad to nezruší... 

0