1. Fórum
  2. Hledám letenku
  3. Sri Lanka idealne listopad 2017 nebo od brezna 2018 do kvetna 2018

Sri Lanka idealne listopad 2017 nebo od brezna 2018 do kvetna 2018

Napsal limak2000 2017-08-01T18:31:52+02:00 ve fóru Hledám letenku
5 odpovědí

Dobry den,

poprosim zkusenejsi, zda by mi poradili ohledne cekani na tu spravnou letenku :-) Vim, ze to je spis vestba nez rada, ale urcite akce od nekterych aerolinek se dost casto opakuji kazdy rok... Poprosim tedy o radu ohledne vhodneho terminu ci obvykle akce v danem mesici na nakup letenek na Sri Lanku idealne listopad 2017 nebo od brezna 2018 do kvetna 2018. KROME UKRAJINA AIRLINES apod ;)

Dekuju

Kamil P.

Kromě Ukrajina airlines apod?..

UIA jsou v pohodě a stopover v Kyjevě přes zimu ti s výbornou vodkou uteče jako nic...

kamil, ked si si uz dal tu namahu sa zaregistrovat... UKRAJINA EJRLAJNS zatial vsetko fajn a to mam s nimi 20 letov. Cestou naspat dutyfree nakupis a sa ti pomaly vratia aj naklady na letenku :D mozno sa opat podari akcia FlyDubai za 300 euro ako na tento rok.

Mám stejný názor.. za tu cenu mi přijde kvalita přiměřená. Flydubai apod. dle mě nejsou o nic lepší, takže pak už leda Katar nebo emiráty? Ale to už bude dle mě znatelně dražší.

Zdravim, diky za nazory, cetl jsem dost recenzi na UIA a vesmes lidi co maji take dost nalitano, tak hodnoti ne moc kladne... At uz servis na palube ( o ten mi zas tak nejde) nebo celkove kvalitu letadel... :) proto jsem dal priklad teto spolecnosti ;)

Vyhledávání

Přihlášení

Ještě nemáš účet? Zaregistruj se!