Ahoj, máte někdo zjištěno, jaké jsou poplatky za platbu kartou u různých prodejců letenek (myslím těch největších)? Třeba nějaká tabulka nebo něco podobnýho. Abysme jednoduše zjistili, že k vyhledané letence je potřeba přičíst tuhle položku a neproklikávat se až na konec rezervace. Kdysi jsem se pokoušel kupovat letenku přes Pelikána, cena byla docela v pohodě, ale když jsem přešel na platbu, tak to hodilo příplatek snad 280 Kč kč (nepamatuju si přesně) za platbu kartou. To bych možná obrečel, ale když jsem zjistil, že těch cca 280 je za každou osobu (kupoval jsem pro 4 člověky), tak jsem to skrečoval. Nakonec jsem koupil levněji přímo u Qatar na jejich webu. Mimochodem, je vůbec legální, účtovat si 4x poplatek za platbu kartou za jednu platbu? No asi jo, jak je vidět. Pokud se to tu už řešilo, tak se omlouvám a ať to admin přesune do správnýho tématu. Dík. .

Poplatky za platbu kartou u prodejců letenek

Založil(a) ve fóru Vyhledávače letenek

0 reakcí

Ahoj, máte někdo zjištěno, jaké jsou poplatky za platbu kartou u různých prodejců letenek (myslím těch největších)? Třeba nějaká tabulka nebo něco podobnýho. Abysme jednoduše zjistili, že k vyhledané letence je potřeba přičíst tuhle položku a neproklikávat se až na konec rezervace. Kdysi jsem se pokoušel kupovat letenku přes Pelikána, cena byla docela v pohodě, ale když jsem přešel na platbu, tak to hodilo příplatek snad 280 Kč kč (nepamatuju si přesně) za platbu kartou. To bych možná obrečel, ale když jsem zjistil, že těch cca 280 je za každou osobu (kupoval jsem pro 4 člověky), tak jsem to skrečoval. Nakonec jsem koupil levněji přímo u Qatar na jejich webu. Mimochodem, je vůbec legální, účtovat si 4x poplatek za platbu kartou za jednu platbu? No asi jo, jak je vidět. Pokud se to tu už řešilo, tak se omlouvám a ať to admin přesune do správnýho tématu. Dík.

0
0 reakcí