Zdravím, sháním letenku do VN, ideálně do HČM. Našel jsem zatím nejlevnější za 18,5k Termín: tam - 1. týden v červenci, zpátky - 1.týden v srpvnu až do poloviny srpna Díky moc za tipy  .

Letenka do Vietnamu (Ho Či Minh)

Založil(a) ve fóru Hledám letenku

4 reakce

Zdravím, sháním letenku do VN, ideálně do HČM. Našel jsem zatím nejlevnější za 18,5k

Termín: tam - 1. týden v červenci,
zpátky - 1.týden v srpvnu až do poloviny srpna

Díky moc za tipy smiley

0

Ahoj, v březnu chci letět do Vietnamu, co koukám na akce, který proběhly na CL.com, letenky se pohybují v akcích okolo 13k. Jsem celkem omezenej termínem (9.-12.3 - 1.4.2018), v současný době jsou letenky za 14k s Turkama, tak přemýšlím, jestli to vzít hned anebo počkat na nějakou pecku, která může, ale nemusí, teďka na podzim přijít. Díky za rady,

edit: ...nebo za 11,8k z Mnichova přes tripsta.cz s dlouhými přestupy v Pekingu, jsem z jihozápadu ČR

0 Citovat

Podívej se na letenky do Bangkoku. Do Saigonu je to pak otázka hodiny a pár set korun s několika aerolinkami. (AirAsia, NokAir, Lion air, Vietjet...)

0 Citovat

Dík za zajímavej tip...

0 Citovat

Ahoj, nemáte někdo tip na letenky do Vietnamu v březnu 2019? Chceme letět na tři týdny v rozmezí od 10.3. do 6.4. Vím, že jsou aktuálně za 13K se Swiss z Vídně, což není špatné, ale třeba máte někdo nějakej jinej tip :) Jsme z Brna, takže odlet ideálně PRG, VIE, BUD, eventuálně WAW. 

Díval jsem se i na možnosti jiné destinace v JV Asii + přískok, ale tam to i s odbaveným zavazadlem nevycházelo nějak extra výhodně, navíc cestovní doba se dost protáhla.

Díky ;)
0
4 reakce