Turci nabízejí při přestupech v Istanbulu zdarma prohlídku městem. Na výběr je dopolední, celodenní nebo odpolední program. .

Turkish airlines

Založil ve fóru Letecké společnosti

Hotel by měl dostat na základě více jak 10h layoveru..

0 Citovat

hotel dostanes iba v pripade ze medzi tvojim priletom a odletom nieje iny prilet z destinacie odkial ides... inak mas smolu

0 Citovat

Ahoj,

poradí někdo, jak si předem vybrat sedadlo na letu Turkish Airlines (nemyslím během check-inu, ale co nejdřív)? Jaká mají pravidla? Jaké jsou zkušenosti?
Děkuji

0 Citovat

Zavolat na pobocku do Prahy,zarezervuji to i po telefonu...je dobre si predem podle typu letadla vybrat,kde chcete sedet...

0 Citovat

Děkuji. Na webu je napsáno 100 dní před odletem. Jde to i dřív nebo musím čekat na těch 100 dní před odletem? Děkuji.

0 Citovat

Zkuste zavolat,mam pocit,ze nam jednou rezervovali i driv..smiley

0 Citovat

Před měsíce jsem volala na pobočku do Prahy a rezervaci sedadel mi neprovedli, musí se to přes prodejce, co prodával letenky. U Pelikána v pohodě zarezervují, jen uvidíme, kde nakonec budeme sedět, paní byla trochu zmatená, že nemáme stejný pohled na sedadla v letadle. Já se řídila podle plánku ze stránek TA, takže by to mělo být ok. Je to docela opruz kvůli tomu volat, takže příště to asi necháme až na online check-in.

0 Citovat

Asi to záleží na tom, ku komu sa človek dovolá. Ja som tam volal minulý týždeň a pani ma najprv odkázala na expediu, ale slušne som jej vysvetlil, že s čechom sa skôr dohovorím ako s japoncom a v pohode mi miesta zarezervovala. Dnes som tam volal znova, aby som zarezervoval miesta na spiatočnú cestu a pani mi to zarezervovala úplne v pohode. Ani nič nehovorila o tom, že by som to mal rezervovať cez niekoho iného.

0 Citovat

Mam dobrou zkusenost se student agency, prijemni, sedadla mi zarezervovali. Jde to pry sto dni pred odletem.

0 Citovat

Mám stejnou zkušenost jako "popo". Napsal jsem jim maila, nejdřív mi odepsali s tím, že se mám obrátit na Expedii, ale pak jsem si všiml, že i na Expedii mají napsané "Seat assignments, special meals, frequent flyer point awards and special assistance requests should be confirmed directly with the airline.". Tak jsem jim napsal znovu a v pohodě vše rezervovali. smiley

0 Citovat

ad corfix:
Kde jsi psal? Do pobočky v Praze na "Sales Office" nebo "TK Airport Office" nebo jinde? Česky - anglicky? Jak jsi domlouval konkrétní výběr sedadel? Respektive, asi jsi nevěděl, která jsou volná, takže co jsi jim napsal? Mám s nima na únor letenky a pokud by to šlo, taky bych raději místa dojednal dříve...ať nedopadnu jako naposledy, kdy jsme seděli 4 lid každý jinde a navíc každý uprostřed "4-ky" - při webcheckinu 24 hod předem jsme už totiž neměli nic jiného na výběr smiley

0 Citovat

Neviem ako "corfix", ale ja som volal na "Sales Office", pokaždé to zdvihla češka, takže s komunikáciou nebol žiadny problém. Tých pár korún za prevolanie ma nezabije a myslím si, že dohovoriť sa ústne je vždy lepšie ako písomne. Mňa sa priamo obe pani spýtali kde by som chcel sedieť, tak som len povedal, že pri okne, chceli sme sedieť v tej "dvojke". Ale ak by si mal konkrétne miesto na mysli, tak si myslím, že by si im to vysvetlil.

0 Citovat

A proč si neuděláte rezervaci přímo sami já webu? Takhle jsem to udělal s Emirates, koupil jsem si letenku přes pelikán a přímo na webu Emirates jsem se přihlásil na managing mojeho letu a místo sem si vybral sám


Sent from my iPhone using Tapatalk

0 Citovat

A třeba teď s British airways chtějí za predcasnou rezervaci $68AUD. Letím Sydney - London - Praha (1,5hod refuel stop v Singapuru) a za Každý z těch 3 segmentu si účtují tu částku.


Sent from my iPhone using Tapatalk

0 Citovat

Emirates to umožňuje, Turkish Airlines má webcheckin až nejdříve 24 hod. před odletem - zde je možno udělat seating, dříve ne.
viz:
About Online Check-In
Online check-in is a service that gives a possibility to check-in online to all passengers who have a ticketed reservation before arriving to the airport.
The service provides check-in facility to the passengers from 24 hours up to 90 minutes prior to the departure time of their flights, through the web.
Also the passengers, can select their seats by displaying the seat map, can check-in online for the travel companies who are on the same reservation record (maximum 8 passengers at once), through check-in to the final destination or return check-in if they have return flights from the destinations on the same day.


Jinak "popo" díky za info, v pondělí tam zavolám a uvidíme smiley

0 Citovat

Teď jsem to zkusil na "Emirates" - nejde ani za nic... smiley

0 Citovat

U emirates jakmile po zaplaceni obdrzite letenku - treba pul roku pred letem - na strankach zadate svuj kod a muzete si vybrat sedadlo a treba zvolit jake jine jidlo chcete nezli standartni - akorat nejdou vybrat sedadla pro postizene a pro cestujiciho s miminem. A take pravidelne je nekolik mist zaskrtnutych -asi pro nejake jejich potreby.

0 Citovat

No jo, ale tady byl dotaz, jak ve značném předstihu rezervovat konkrétní sedadlo na letu s Turkish airlines (např. let TK52 v červnu 2016), když byla letenka objednána a zaplacena na Expedii.jp - tedy jednoznačně nedávná "akce" výhodných letenek z Prahy do Japonska přes Istanbul... smiley Kdo zná jakoukoli fintu, tak ať nám poradí!!! Díky. smiley

0 Citovat

Fintu bohuzel neporadim. Do odletu nam zbyva mene nez 100 dni. Behem uplynuleho tydne jsem neuspesne emailem kontaktovala Expedii i prazskou pobocku TA, nakonec jsem dnes zavolala do TA na jejich nonstop linku do Istanbulu a tam nam sedadla zarezervovali, uz je mam i uvedene v nahledu na Expedii.

0 Citovat

Díky, už jsem s nima mluvil...psal, odkázali mě na prodejce, (podruhé byla slečna i ochotná, ale nemůže prý zasahovat do letenek, které nevystavili oni), prodejce má zase se seatingem problémy, prý to TA nepotvrdil...no zatím si mě přehazují mezi sebou a sedačky zatím potvrzené nemám. Tak jsem zvědavý, jak to dopadne, nerad bych dělal seating až těch 24 hod. předem u webcheckinu. Naposledy co jsem letěl, seděli jsme čtyři lidi každý jinde, nebylo z čeho vybírat.

0 Citovat

Pelikán...edit: Vše O.K., konečně už sedíme smiley

0 Citovat

Kdybych si chtel rezervovat sedadla pres e-mail, co vsechno bych tam mel uvadet? jmeno; ten 6 mistny kod, kterym se prihlasuji do my bookings na stranka TK; cislo letu a to je vsechno ne? nebo uvadim i cislo e-ticketu treba? smiley

Dik za pripadnou reakci od nekoho smiley smiley

0 Citovat

Já jsem jim poslal toto info z e-ticketu a vše ok

Passenger Name
Ticket Number
Booking Ref.

0 Citovat

Turkish začne létat do Košic smiley
http://www.airways.cz/clanek/2016-02-29 ... t-do-kosic

0 Citovat

Dafuq? smiley

No tak snáď z toho vypadne aspoň nejaký sympatický error/promo, kým to zasa zrušia smiley

0