Turci nabízejí při přestupech v Istanbulu zdarma prohlídku městem. Na výběr je dopolední, celodenní nebo odpolední program. .

Turkish airlines

Založil ve fóru Letecké společnosti

preco nie, ked mozu lietat z Lvova a presne, nejaky errorcek by nebol zly, prip. celorocne v pohode ceny do JV azie aj z vychodneho Slovenska by boli fajn

0 Citovat

hej, a ked tu linku aj trosku spropaguju, tam by to mohlo byt fajn. Spadova oblast je dost velka, severovychod Madarska, zakarpatska Ukrajina, juhovychod Polska a v pripade dobrej ceny uplne cele Slovensko a vdaka LE/regiojet aj Cesko smiley

0 Citovat

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, nakolik TA řeší velikost a váhu příručního zavazadla. Je povolen 1 ks příručního zavazadla o hmotnosti 8 kg a rozměrech 55 x 40 x 23 cm, moje zavazadlo má 58 x 38 x 22 cm. Kvůli 3 cm se mi nechce kufr odbavovat... Děkuji za rady.

0 Citovat

Vůbec neřeš smiley

0 Citovat

Vedle se píše o tom, že při přestupech nad 4 hodiny se dávají voucery na jídlo. Výdej voucheru na infodesku.

0 Citovat

Ahoj, prosím vás, už jste někdo letěl do Tokia tím Boeingem 777-300 ER? Mně teda Seatguru ukazuje, že někdy létají s Airbusem, někdy s Boeingem. Každopádně na ten Boeing jsou tam příšerný recenze ohledně místa na nohy. Díky moc.

0 Citovat

Ten Boeing je kurva prostorný letadlo smiley 300 ER je od nich největší 2 motorové, letěl jsem s ním několikrát smiley jediný, co mi vadilo bylo, že se opěrky nedaly zvednout až do sedaček :/


Sent from my iPhone using Tapatalk

0 Citovat

no myslim ze velkost priestoru na nohy sa neda merat podla typu lietadla smiley

0 Citovat

[odkaz smazán administrátorem]

Vzkaz admina:
Mandarinko, myslím, že ani na AL by nechtěli vidět link na naše fórum smiley

0 Citovat

Tady je cenzura, že by se Kim mohl přijet učit...

0 Citovat

padrino: Ty zrovna máš co říkat smiley Čekal jsem, že z tebe bude seriózní člen fóra s užitečnými příspěvky, ale škoda mluvit smiley

0 Citovat

Ví někdo, zda je deka součástí amenity kitu v klasické ekonomické třídě, nebo si mám na long haul vzít svoji? smiley

0 Citovat

smiley V ekonomicke tride zadny amenity kit nedavaji, ale deku ti daji.. Resp. byla na letu IST - MIA i zpatky jeste pred par mesicema smiley

0 Citovat

Aha..jsem myslel, že všemu co dávají se říká amenity kit smiley smiley

0 Citovat

Otazka je jestli jste leteli oba stejnym letadlem smiley

Ja letim pristi patek do DXB EK A380 business a jsem si skoro jisty ze to bude o dost jine nez business ve starych EK 777.. smiley smiley smiley A to nemluvim jen o entertainment systemu smiley

EDIT: A jestli chce nekdo jako suvenyr EK business amenity kit tak mi poslete zpravu smiley

0 Citovat

jj spokojny som bol, a najlepsie, ze napriek docela brutalnemu LF (cesta tam 90%, naspet tak 98) som oba lety ukecal extra legroom smiley

0 Citovat

inak ten amenity kit si beriete po lete vsetci so sebou? aj deku? smiley

0 Citovat

Deku si sbírají před přistáním

0 Citovat

Nezbieraju. Pred pristatim ma CC ine problemy nez vyzbierat 300 diek. Kde si to videl? smiley

Vzdy na kazdom lete sa nechaju deky polozene na sedadle. Alebo nenechaju smiley

0 Citovat

Sbírá to jedině Travel Service smiley

Za mě dálkový let tak nějak v normálu - špatný stav IFE ubral asi tak polovinu bodů, co bych mohl dát smiley Naprosto jsem nepochopil jak jej používat, v tomhle zlatí Emiates.

Ale jídlo jako od maminky smiley A top věc je jejich čerstvý pomerančový džus.

0 Citovat

Tak emirates také vzdy před koncem letu odebira od lidi pouzite deky a sluchátka.

0 Citovat

To je dobra otazka, my jsme ten infodesk TA hledali taky, ikdyz z jineho duvodu. Kazdopadne jsme to tam prosli a nic nenasli smiley

0 Citovat

Čerstvá zkušenost při cestě do Brazílie přes Istanbul. Infodesk, neboli Caredesk Turkish je přesně za infostánkem (kde jsou k dispozici noviny) v prostoru mezi odletový gaty a shopping částí (podle obrázku z této stránky - v náhledech ten zcela vlevo, by to mělo být v prostoru gatu č.218.... https://www.istanbulhotels.com/travel/a ... anbul.html) . Vouchery obdrženy na cestě tam i zpět. Uplatnění voucheru je pouze ve foodcourtu, většinou nejlevnější menu. Vyzkoušen Burgerking a Popeyes. Vetšinou burger/3ks kuřete, hranolky a 0,5l cola. Jako snídaně nebo nebo svačina naprosto parádní smiley Hotel při přestupu taky dávají, ale mezi příletem a odletem nesmí být možnost žádného dalšího letu.

0 Citovat

Jinak jídlo chutné, džusy z krabice, až na homemade limonádu, zábavní systém dobrý (nemám s čím srovnat - zatím), deky nevybírají (i když spíš než deka to vypadalo jako přehoz přes postel), kity dávají (bačkory, fusekle, klapky na oči, kartáček+malá pasta a balzám na rty). Sluchátka nevybírali, ale doporučuju vzít vlastní, kvalita nic moc. V business dávali vzhledově lepší (uzavřená). Jinak docela mě při vystupování z letadla pobavilo, jakej bordel jsou někteří spolucestující po sobě schopni nechat.

0 Citovat

Vyzkoušen voucher v Burger Kingu, Popeyes i Sbarru. Všude základní menu s pitím, případně kus pizzy s přílohou. Kvalita typická pro fast-foody, ale při dlouhém čekání pomůže smiley

0