Turci nabízejí při přestupech v Istanbulu zdarma prohlídku městem. Na výběr je dopolední, celodenní nebo odpolední program. .

Turkish airlines

Založil ve fóru Letecké společnosti

Lord Pitzbudka napsal(a):

Úžasný, když se začne vytahovat, kdo kde kolik nalítal a kdo ho má většího :) Ale jenom ze sebe udělá ještě většího osla.

Ten člověk dělal u aerolinek na handlingu v době, kdy vy jste nejspíš ještě tahal kačera (soudě podle nutkání si něco dokazovat počtem letů).

Ty máš asi nějaký problém, když za vším vidíš penisy. 
Ja jsem se podivoval nad tím, že ze tří set letů jsem zažil overbooking dvakrát, zatímco pro Knyta je to běžná záležitost. On odpověděl, že čekal, protože létal jako zaměstnanec na standby. Tím je pro mě záležitost vysvětlena. 
Jsem čtyřicátník, takže s tím kačerem jsi se krapet netrefil. Ale to už jsme u tebe zvyklí, že si tady od rána do večera plácáš játra. 

1 Citovat

Doporučuji dočíst dokonce, co dotyčný psal ... o standby letenky vůbec nejde (to je vlastně ta nejméně důležitá informace na tom, co knyta psal):

ale každopádně jsem byl u těch hodně overbooked letů (např se místo B737-900 poslala jen B737-700) svědkem toho, že i platícím pax, co přišli jako poslední na checkin řekli, že prostě neletí, protože není místo a ať si zajdou na ticketing to řešit, ani je nepustili do gate.. a zažil jsem to i v Praze, když jsem dělal na letišti :) ale jsou to výjimečné situace

Možná příště zkusit číst až do konce .)

0