Velikonoční ostrov a další za 8700,- z ČR (neaktuální)

Založil Kokossssss před 27 dny ve fóru Tipy na levné letenky
14 odpovědí

Mám rád dobré vtipy po ránu.

To je Kiwi, ne charita

Konečně jsoi nejlevnější, jak tvrdi ve svém PR :-D

Taky jsem se nechal prvotně nachytat :-D. Po načtení vše v pohodě a po 15 sekundách "Cena se změnila"

@sony, to Jsi mi zkazil plány. Právě jsem chtěl prokrastinovat u PC a ze srandy zkusit ulovit nějakou šílenou víkendovku :-D Nebo kdyby tam bylo něco na příští rok.

Kiwi má tohle celkem dobře ošetřené (ověření ceny během platby), nikdy by ti neprodali letenku s nižší cenou, vždycky s vyšší, rozuměj se zelinářskou marží :-)

Jojo Praha - Jakarta s Qatar Airways s minimálním přestupem v Doha za 4tisíce během prosince přes Kiwi to bylo hodně vtipné.

To věřím a právě proto je mi divné, že mě to pustí až sem :-D

Škoda, že je to na listopad. Na příští rok bych provětral kreditku a samozřejmě při jakékoliv změně ceny zařadil zpátečku.

EDIT: Aha, asi nějaká zvrácená forma proma. Po pár minutách na té stránce nová obrazovka. A vyhledávání si jede stále tu svou.

rio.PNG
rio2.PNG

@kopecky: Musíš se prokliknout až k platbě (nic nevyplňovat) a chvíli počkat ;-)

Oliver se chce asi dostat do novin :D

povedal by som, že podobne ako prednedávnom kayak explore začali zobrazovať len base fare :)

Dobrá finta pro srovnávače jak nalákat lidi na stránky Kiwi.

Podle mého se může jednat i o porušení zákona na ochranu spotřebitele. Spotřebitel je tu záměrně uváděn v omyl nižší cenou, aby se mu během vyplňování zobrazila několikanásobně vyšší cena, a když se vrátí do vyhledávání, vidí stále tu stejnou neaktuální cenu. Když jsou v obchodě dvě různé cenovky k jednomu druhu zboží, můžete si vybrat tu, která vám vyhovuje. Tady tito kaskadéři mají kanceláře v Brně a, jak koukám, české IČO.

//Berte to jako idealistickou glosu.

Přihlášení a registrace