Přímá linka Praha - Bangkok s Air Asia?

Napsal Lukáš Horák 2017-08-30T17:14:03+02:00 ve fóru Letecké společnosti

Shodou okolností jsem šel kolem cestovky dneska a mrknul na Thajsko. Je spousta nabídek, kdy se lítá jen do BKK. Nabídka je ve stylu poznávání nejznámějších památek v BKK, pohody v *** hotelu s bazénem na střeše a nádechu asie při nákupech. Ceny každopádně celkem palba. Takže spousta lidí klidně bude slyšet jen na BKK a nemusí letět dál. Budou spokojení i tak. Pokud by se objevily slušnější ceny (čemuž moc nevěřím), tak je to zajímavé i pro lidi, co rádi doletí jen do BKK levněji a pak si umí najít přípoj s kýmkoliv někam dál. Už nyní to lidi tak kombinují s ukrajincema.

Karel napsal(a):

tak je to zajímavé i pro lidi, co rádi doletí jen do BKK levněji a pak si umí najít přípoj s kýmkoliv někam dál. Už nyní to lidi tak kombinují s ukrajincema.

To by mě zajímalo Karle, kde jsi přišel na to, ze podobný přístup lidi kombinují jen s Ukrajincema :))

jestli mě paměť neklame, tak ze STN do KUL s Air Asia jsme letěli za 8k a ten jejich "byznys" byl kolem 25k. Takže alespoň z mého pohledu konkurence PE Eva Air z Vídně. Ale rohšiřuji řady skeptiků, oznámení AA typu "rozlétáme Evropu" se objevují pravidelně, občas se dokonce na stránkách AA objeví nová destinace (vzpomeňme BCN) a nakonoc je z toho hovno.

A ja som bol roky v tom, že skratka AA znamená American Airlines: aa.com  :)

znamená, ale těm bystřejším z kontextu tohoto vlákna jistě tebou zmiňovaná společnost nevypadne.

niemandos napsal(a):

To by mě zajímalo Karle, kde jsi přišel na to, ze podobný přístup lidi kombinují jen s Ukrajincema :))

Bo lidi, se kterýma jsem se na toto téma bavil takřka vždy mluvili o Ukrajincích. Tím samozřejmě nevylučuju, že se lítá i jinak, zjevně ano. 

Vyhledávání

Přihlášení

Ještě nemáš účet? Zaregistruj se!