Zdravim nebyl jsem tu ted delsi cas a mam dotaz chtel jsem ted udelat nejaky dalsi check -in letenek u Ryanairu, ale po odkliknuti ze chci udelat check in a vytisknout palubku nyni ,se mi ukaze ze mam doplatit 2.50 euro nebo u jine rezervace 150 Kc a po vyplneni adresy to ukaze ze nemam platit nic a kdyz potvrdim , tak to pise ze neni mozne ted udelat rezervaci |Nevi nekdo co tam maji zase za bordel ? Nebo je nejaky novy poplatek nebo co ? Sedadla mam zakoupene i mi to ukazje rezervaci nic dalsiho jsem nechtel  .

Doplatky Ryanairu

Založil ve fóru Letecké společnosti

1 reakce

Zdravim nebyl jsem tu ted delsi cas a mam dotaz chtel jsem ted udelat nejaky dalsi check -in letenek u Ryanairu, ale po odkliknuti ze chci udelat check in a vytisknout palubku nyni ,se mi ukaze ze mam doplatit 2.50 euro nebo u jine rezervace 150 Kc a po vyplneni adresy to ukaze ze nemam platit nic a kdyz potvrdim , tak to pise ze neni mozne ted udelat rezervaci |

Nevi nekdo co tam maji zase za bordel ? Nebo je nejaky novy poplatek nebo co ?

Sedadla mam zakoupene i mi to ukazje rezervaci nic dalsiho jsem nechtel

0

Tak na Ryanairu to po hodince zacalo fungovat normalne, ovsem tady nektere veci nefunguji ani po pul roce ,,,, chtel jsem tenhle prispevek smazat , bohuzel chyba 404,,,, uz jsem takto chtel smazat pred casem taky nejaky neaktualni dotaz, jo uz vim pujceni auta v Praze, taky to tehdy neslo smazat, uz to je asi mesic upozornil jsem na to...

0
1 reakce