Ahoj, ráda bych se vydala do Thajska (nebo Vietnamu), ale cena letenek je vsude kolem 12- 13 tisic. Zajimalo by me, jestli ceny pujdou jeste dolu, nebo je to jiz takto vyhodne.Mate nekdo zkusenoti s dopravci jako AirSerbia, Aeroflot do techto destinaci?Diky moc,Simona .

Nejvhodnější doba na koupi letenek do Thajska

Založil ve fóru Tipy na levné letenky

4 reakce

Ahoj,

ráda bych se vydala do Thajska (nebo Vietnamu), ale cena letenek je vsude kolem 12- 13 tisic.

Zajimalo by me, jestli ceny pujdou jeste dolu, nebo je to jiz takto vyhodne.

Mate nekdo zkusenoti s dopravci jako AirSerbia, Aeroflot do techto destinaci?

Diky moc,

Simona

0

To je velice obecný dotaz a odpověď závisí hlavně na 2 parametrech:

- Za jak dlouho chcete letět

- Míra flexibility (ochota posunout data odletu, místa odletu a příletu, volby konkrétního dopravce, ochota snášet dlouhé přestupy, atd.)

Taktéž cenová hladina závisí na ročním období, kdy chcete letět, atd.

Pokud je např. odlet za méně než 2 měsíce (anebo přes vánoční prázdniny), v přesně daná data která nechci/nemůžu měnit, musí být z Prahy, s krátkými přestupy, atd., tak bych nečekal.

0 Citovat

Děkuji za odpověď. Jsem víceméně časově flexibilní, chceme jen někdy v únoru nebo na konci ledna.

Jde mi především o cenu, přestupy ani délka letu nevadí.

Nepředpokládám, že u větších dopravců typu Emirates, Turkish Airlines by se cena dostala pod 15 tisíc.

Jde mi spíše o to, jestli cena kolem 11 tisíc je levnější varianta a lepší už to nebude nebo se vyplatí počkat na podzim.

Děkuji :)

0 Citovat

Simono, 11.000 Kč je docela fajn cena, pokud se neobjeví extra výhodná akce nebo vyslovený error, těžko to spadne pod tuto hranici, tak bych neváhal. Jinak si otevři zdejší vyhledávání (případně i na jiném serveru) a projdi si historické ceny akcí, které jsou označeny jako výhodné. Dostaneš se max. 9-10.000 s flyDubai (tam si ale musíš přikoupit jídlo po 10€/segment a dokupovat pití po 2€).

Jak z Prahy začíná létat Qatar Airways, zkus ještě občas vyhledávání letenek na tvé termíny. Občas se zpáteční dostanou na 12.500 Kč (a za pár dní zpátky na 25k) a většina serverů o levných letenkách o tom ani neinformuje jako o akci. Sám jsem jedny před měsícem za podobnou cenu koupil ;-)

0 Citovat

Dekuji moc za odpoved! Urcite se tim musim vice probrat! :)

0
4 reakce