Basilej - jízdenka v ceně hotelu

Napsal muisa 2017-09-05T13:45:35+02:00 ve fóru Tipy na levné letenky
6 odpovědí

Ahoj, nejde mi vložit dotaz přímo pod článek, tak to zkusím tady:

Jde mi o tu jízdenku v ceně hotelu. Pokud nebudu psát předem na hotel, stačí mi vytisknout si potvrzení o rezervaci a cestou z letiště ho kdyžtak ukázat revizorovi? A pak na hotelu dostanu klasickou jízdenku nebo mi bude stačit to potvrzení o rezervaci na celý víkend? Díky

Co máš za prohlížeč prosím? Safari?

Mám firefox 55.0.3., zaškrtnul jsem nejsem robot a dal odeslat a pak tam bylo stále posílám a nic... Zkoušel jsem i chrome a stejný problém, asi je chyba u mě :-).

Ještě bych se zeptal k té jízdence. V emailu mi přišlo:

Special terms 3:

This reservation confirmation entitles the bearer to a transfer on the day of arrival from the EuroAirport or the Basel main train station to the hotel at no extra cost. TNW (L) (TK) (V)

Additional product policy:

Your reservation confirmation entitles you to free use of public transport (second class) from EuroAirport or any Basel train station (zones 10 and 13/EuroAirport) to the hotel (2.)(V)(Spec.).

Tzn., že mi stačí toto potvrzení na cestu z letiště do hotelu, tam dostanu klasickou jízdenku a ta bude platit i poslední den na cestu na letiště? A platí toto potvrzení jen pro mě nebo i pro mého spolucestujícího nebo ten si už bude muset koupit jízdenku (máme jeden pokoj pro 2 lidi)? A ještě jestli můžeme cestovat libovolně nebo platí jen pro cesty do hotelu. Díky

Tohle potvrzeni ti bude spolecne s rezervaci hotelu stacit. Na hotelu dostanes do ruky uz klasicky listek, se kterym cestujes libovolne po meste v dny, kdy mas ubytovani.

Jizdenky plati pro vsechny hosty, tedy tebe i spolucestujiciho.

Tahle vychytávka je na Basileji super. Škoda že není rozšířenější.

To samý je třeba v Ženevě a mám za to, že i v některých dalších městech ve Švýcarsku.

Vyhledávání

Přihlášení

Ještě nemáš účet? Zaregistruj se!