ZdravímVčera jsme měli odletět z Milana(bergamo) ale nás let byl uplne zrušen,dostali jsme hotel a dneska letime nazpátek večer z Benátek.Tak se chci zeptat jestli je nějaká možnost dostat od této společnosti odškodnění?popripade jestli mate někdo nějaké zkušenosti s tím wizzshitem:D děkuji  .

Wizzair

Založil ve fóru Letecké společnosti

Koupeno před 14 dny a spí se mi líp než kdybych to neměl ;-)

0 Citovat

Jakobe, tak to ráda slyším. 

0 Citovat

jakob napsal(a):

Koupeno před 14 dny a spí se mi líp než kdybych to neměl ;-)

Nápodobně  Původně jsme tedy měli BUD-LED, ale díky změně časů jsem to mohl po zavedení této nové trasy přehodit na BTS, což se nám hodí víc. Očekávám, že vědí, co dělají, když už to prodávají. A kdyby to neklaplo, můžeme to zase přehodit na BUD. 😂 

0 Citovat

To mám také letos v plánu. Z mých známých tam nikdo nechce, tak poletím asi s Naděždou, to zas bude zážitek s tou starou komunistkou...

0 Citovat

No počítám že se tam všichni potkáme 😀

My jedeme v půlce října...

0 Citovat

Wizzair uzavřel smlouvu s Abu Dhabi o nové bázi pro Asii a bazování letadel .

Předpokládaný start na podzim 2020

Měl by zde mít  50 letedel A 321 NEO.

https://1url.cz/pzJA4

0 Citovat

Ahoj všichni! Tato letecká společnost mě pohladila dost nervy. Neustále se objevují problémy. Ale líbí se mi, že jejich lístky jsou levné.

0 Citovat

Nevšimli jste si někdo, jaké změny se udály ve smluvních podmínkách Wizzairu? Samozřejmě jim nestálo za to publikovat kromě nové verze i změny oproti staré...

0 Citovat

Zrusil se 120% refund v pripade zruseni, pokud byla letenka placena kreditem. 

0 Citovat

Díky. Jestli jen toto, tak to mohlo dopadnout i hůř. 🙂

0 Citovat

Cely podminky samozrejme neznam, ale tohle byl hlavni duvod zmeny.. :)

0 Citovat

Nová zpoplaněná služba : seďte vedle sebe 6,- eur za směr pro jednoho pasažéra-


1.jpg

0 Citovat

Hlavně, že všude píší, jak dbají na bezpečnost a prevenci. A pak nestydatě rozsadí, protože mamon 💰 😂

0 Citovat

Jasně-je to hodně o tom-že se to dělá často jenom na oko.Nejen mamon,ale i takovej jak se říká,říkalo -fištrón-V jiných souvislostech-chytristikón-ućiň jakoby povinnosti za dost ,na peníze taky koukej ale-a to hlavně...

/příklad. Bulharsko-7/2020-busy k tetadlu jen po 40 lidech,ale přepážky na 2 letadla-otevřeny jen 4 a to  vedle sebe.Takže fronty,bez rozestupů povětšinou-a pospíchalo se-nestíhalo. .Dveře-ven-"exit-vzduch "otevřeny  jen 1/5 z možných.Aby to uhlídali asi-protože" míň lidí v době pandemie".

0