Máte prosím někdo zkušenost, jestli lze zvládnout přestup na letišti Soul - Incheon za 1 hodinu 20 minut? Byl jsem loni přímo v Soulu, tudíž jsem přestup nemusel řešit, ale letos bych chtěl letět do Tchaj-peje, kde mi to nejlepší let vyhazuje právě přes Soul s Korean Air, nicméně na cestě tam s tímto časem (a zpoždění neuvažuju, pak už by to bylo úplně bezpředmětné). Díky za odpověď. Luděk .

Soul - přestup za 1 h 20 min.

Založil(a) ve fóru Letiště

2 reakce

Máte prosím někdo zkušenost, jestli lze zvládnout přestup na letišti Soul - Incheon za 1 hodinu 20 minut? Byl jsem loni přímo v Soulu, tudíž jsem přestup nemusel řešit, ale letos bych chtěl letět do Tchaj-peje, kde mi to nejlepší let vyhazuje právě přes Soul s Korean Air, nicméně na cestě tam s tímto časem (a zpoždění neuvažuju, pak už by to bylo úplně bezpředmětné). Díky za odpověď.

Luděk

0

-

0 Citovat

Jelikož jsou letenky na jedné rezervaci, poletí kufry až do cílové destinace.

Přestup se stihnout dá, nevidím v tom problém. V případě delší security fronty využij fast track, že pospícháš na přestup - vyhoví ti. Pokud bys však letadlo nestihl, tak tě přehodí na další volný let - tedy opravdu se není čeho bát.

0
2 reakce