Zdravím cestovatelé.Sháním tip na kratší dovolenou v období prosinec,leden,únor.Chtěl bych to dát , jako dárek k Vánocům.Chtěli by jsme někam do tepla 20+ a kde je co poznávat (kultura,příroda).Za všechny tipy destinací děkuji.A kde poté nejlépe hledat letenky ? Vyplatí se čekat až na poslední chvíli nebo radši předem ?  .

Kam letět a odkud ?

Založil ve fóru Hledám letenku

11 reakcí

Zdravím cestovatelé.

Sháním tip na kratší dovolenou v období prosinec,leden,únor.

Chtěl bych to dát , jako dárek k Vánocům.

Chtěli by jsme někam do tepla 20+ a kde je co poznávat (kultura,příroda).

Za všechny tipy destinací děkuji.

A kde poté nejlépe hledat letenky ? Vyplatí se čekat až na poslední chvíli nebo radši předem ?

0

Izrael + Petra. Letenky levné, kultury 3 pr... 330 dní v roce slunečno.

Pokud nakombinujete přílet do Tel Avivu a odlet z Ovdy (nebo opačně) můžete projet celou zemi bez nutnosti se vracet do místa příletu.

Pokud cestujete bez CK tak letenky kupovat rozhodně předem.

0 Citovat

Egypt jedině Egypt - tohle jinde běžně nezažiješ:

http://zpravy.idnes.cz/egypt-hom...anicni_aha

0 Citovat

Kdy s Micinem vyrážíte?

0 Citovat

Ještě nějaké tipy ? :P

0 Citovat

Zkus kouknout na Kypr, dá se tam dostat levně a je tam super. Za pár korun se tam třeba dostaneš z Katowic s Wizzair.

0 Citovat

Jestli to nemas daleko do Katowic, tak Wizzair lita za dobre na Kypr, Agadir (Maroko) nebo Kanary

0 Citovat

eremi napsal(a):

Zkus kouknout na Kypr, dá se tam dostat levně a je tam super. Za pár korun se tam třeba dostaneš z Katowic s Wizzair.

Byl jsi rychlejsi...

0 Citovat

Kanary tady uz probehly , litame tam na Silvestra a pak nekdy v breznu . ale vykoupes se i v lednu a unoru ,jen more bude tak 17-19 do prosince je i treba 19-21, pokud chces neco teplejsiho, tak treba Kapverdy

Kypr je asi tosku uz sazka do loterie, v unoru bys jsi si tam mozna mohl zalyzovat v tom jejich arealu. kam vede predimenzovana silnice , prachy na to dali zrejme rusti milionari -) ale jinak docela fajn , byli jsme jen v te recke casti., turecka muze byt ale taky fajn

No a co treba Oman ? bezpecno , levne , teplota letni , jen si nedas ani pivo , mozna nekde v tech vicehvezdickovych hotelech, v Dubaji me za 10 euro za tretinkovou plechovku chut presla -) ale jinak zajimave , do Dubaje sezenes letenky levne a pak treba busem za 20 euro tam i zpet ..cesta sice trva 6 hodin ale da se to prezit a je to zazitek s ridicem v cuklich naboso -) a v tom jejich oblecku -) , let stoji z Dubaje asi okolo 100 euro jedna cesta tak jsem to zavrhnul za hodinovy let,. auto jsme pujcovali az v Omanu a nakonec pres hotel , nechteli zadny depozit ani mezinarodni ridicak a platba byla casch az po vraceni auta .

V Dubaji ho sice pujcis levneji .ale kdyz jsem cetl o komplikacich s prejezdem do Omanu tak jsem to vzdal

Meli jsme pobyt v Muscatu a delali vylety hvezdicovite s navratem , ale priste bych asi zvolil noclehy ruzne i kdyz hotel byl fajn , ale za tyden jseme stihli malo a na jih jsme se nedostali vubec

0 Citovat

Do Katowic to mám 280km do Prahy 150 km.

Chtěli by jsme někam začátkem ledna popřípadě v průběhu prosince cca na týden nakonec.

Říkám si jestli to nebude na Izrael už moc zima s deštivým počasím.

Byl jste tam někdo v tuto dobu ? :) Popřípadě co 100% navštívit :)

Dubaj ta mě taky napadlo , Omán.... mrknu na to :)

Kypr... nevím když už nebude voda na koupání tak bych chtěl aby tam bylo co poznávat kultura , příroda.

Voda na koupání pro mě je tak 27+ :D

0 Citovat

Tak teplá voda není v zimě ani v Egyptě... to budeš mít asi smolíka. No, z hlediska památek, přírody a teplíčka bez nutnosti koupání by určitě za zvážení stála Malta.

0 Citovat

A alkohol piji 2x do roka , takže drahé pivo mi nevadí (spíš jídlo , rád jím) :D

0
11 reakcí