Ahoj.Sháním tip na letenky v období Listopad / Prosinec. Něco do 3 tísíc na víkendovou romantiku. Nějaké tipy ? Děkuji. .

Tip Letenka Listopad / Prosinec

Založil ve fóru Hledám letenku

13 reakcí

Ahoj.

Sháním tip na letenky v období Listopad / Prosinec.

Něco do 3 tísíc na víkendovou romantiku. Nějaké tipy ?

Děkuji.

0

Romantiku s chlapcem nebo divkou?

0 Citovat

S dívkou !! Buď příroda nebo kultura :)

0 Citovat

Tak jsem trochu v rozpacích , chtěl bych to jako takový menší předvánoční dárek :)

0 Citovat

Co třeba k jezeru Lago di Garda? Do Bergama a zpět se dostanete dost levně.

0 Citovat

Ahoj, s takovým rozpočtem se dá hodně :)

Za mě doporučuji určitě Barcelonu, bude tam i tepleji. Byla jsem loni v půlce listopadu a paráda.

Nevím odkud chcete letět, ale třeba z Bratislavy hezké odlety pátek-pondělí.

Nebo pokud dáváte přednost zimní romantice, z Katovic kolem 500,- letí do Švédska do Malmö nebo Stockholmu.

Případně i to Bergamo a Lago di Garda jak psal Tony, ale to je podle mě lepší v teplejších měsících..

Skvělý vyhledávač na tyto evropské nízkonákladové letenky je www.azair.cz - můžete místo cílové destinace zadat "kamkoliv" a už si jen vybrat :)

0 Citovat

Ahoj, doporučuji Mallorcu! Termín 23/11 (ČT) - 27/11 (PO), zpáteční letenka cca za 2000 Kč, Vídeň - Palma, se společností Eurowings. Na vídeňské letiště jezdí pravidelně Regiojet.

0 Citovat

Super , díky za typy :)) O víkendu se budu rozhodovat :) Trochu mě zaujalo i Milano.

V Barceloně jsme byli a super :)

Na to Jezero mrknu :)

Spíš než Švédsko mě láká Norsko už jen z toho důvodu , že bych tam chtěl jít na nějaký čas pracovně :)

Mallorca zní super , ale bude tam co dělat , není to tam spíš čistě moře koupání atd ? :)

0 Citovat

mallorca - mimo sezony lacne pozicanie auta...ked bude slnko, tak chill na plazi bez kupania, inak prieskum ostrova

0 Citovat

naopak! mallorca je mimo sezonu top - málo lidí a překrásná příroda a pláže, kouzelná města.

0 Citovat

Ahoj,

Milano je dobré, před Vánoci to spojit i s nákupem dárků třeba a zůstat oba dny.

Za mne je ale Bergamo a především Verona TOP. Nejlepší spoje jsou z Norimberka, v pátek do Bergama, v sobotu odpoledne vlakem do Verony a v neděli odpoledne z Verony zpět do Norimberka. V Bergamu bych koupil 24hod MHD (hlavně kvůli lanovkám) a ve Veroně Verona Card 24hod (MHD + vstupy).

Večerní Verona je dobrá romantika:)

Lago je dobré, ale na podzim nevím co by jste tam dělali, pokud jedete jen na víkend.

0 Citovat

Taky bych se pridal k te Mallorce , je to sice uz davneji, ale byl jsem tam na Mikulase a vykoupal jsem se , urcite je dobre si pujcit auto a projet to , nevim jak se to za ty leta tam zmenilo co se tyka vystavby , ale volil bych nejake stredisko kolem Cala Pi , nebo pak mezi Cala d Or a Cala Mesquida , mozna Porto Cristo nebo Cala Ratajda

Nebo pak jet az do zalivu Alcudia k Can Picaford

Pokud by nebylo k dispozici auto tak pak na opacnou stranu od hlavniho mesta k Santa Ponca

0 Citovat

Ahoj.

Tak děkuji za tipy :)

Nakonec vyhrál Řím v polovině prosince v luxusním hotelu , tak snad nám vyjde počasí.

Koukal jsem a v prosinci tam moc příznivě většinou není.

Kdyby jste měl někdo tip kam tam určitě zajít a co vyzkoušet budu rád za veškeré rady a zkušenosti :)

0 Citovat

mám pár tipů - je toho trochu více tak ti to pošlu klidně na mail...

0
13 reakcí