Holý tarif bez odbavených zavazadel u Lufthansy, stačí dokoupit přípoj do OSL/ARN a zpět vystoupit v MUC. Jinak full servis během letu, žádný hladolet.Jdou skoro všechny destinace v USA, kam LH létá: JFK, EWR, BOS, WAS, DEN, SEA, LAX, SFO, MIA, IAH apod. https://goo.gl/flights/Q5M2 .

[LH] Oslo/Stockholm - USA 6 tis. Kč

Založil ve fóru Tipy na levné letenky

Holý tarif bez odbavených zavazadel u Lufthansy, stačí dokoupit přípoj do OSL/ARN a zpět vystoupit v MUC. Jinak full servis během letu, žádný hladolet.

Jdou skoro všechny destinace v USA, kam LH létá: JFK, EWR, BOS, WAS, DEN, SEA, LAX, SFO, MIA, IAH apod.

https://goo.gl/flights/Q5M2


arn-lax.png

0

Tak schválně, jak dlouho než se zeptá první? :)

0 Citovat

mozem nastupit az na posledny let Mnichov-Stokholm?

0 Citovat

Stačí mně v Mnichově 1:15 h na přestup?

0 Citovat

nejake tYpy na Los Angeles? Potrebujem viza? Staci OP? Niekto na pivo? (ale platis ty)

0 Citovat

Půjčí mi v USA auto bez kreditky?

0 Citovat

nebolo by nieco podobne za rovnaku cenu, ale z Prahy s Emirates a na Bali?

0 Citovat

Kúpil som 4 letenky Stockholm - Los Angeles na termín 2.5. - 9.5. Z vážnych zdravotných dôvodov nemôžeme letieť. Ponúkam ich dokopy za 30000 Kč.

0 Citovat

Výborný! Nevím, co je nejlepší. Asi to Bali:-)

0 Citovat

Díky, ale radšej na Bali, priamy let z Prahy najlepšie, Quatar, okolo 10000 CZK.

0 Citovat

hugonovak napsal(a):

Kúpil som 4 letenky Stockholm - Los Angeles na termín 2.5. - 9.5. Z vážnych zdravotných dôvodov nemôžeme letieť. Ponúkam ich dokopy za 30000 Kč.

Je to včetně poplatku za změnu jména?

0 Citovat

Mohl by jste mi někdo poradit itinerář, chtěl bych za 7 dní projet celý USA a vidět všechno. Jo a nevadí, když jsem byl v Iránu, ale vyřídím si nový pas a požádám o ESTA, že ne?

0 Citovat

A nezabudnite na 10% zlavu na ubytko, díky :D https://www.booking.com/s/34_6/voughn51

0 Citovat

Tak to já si počkám, až to začne lítat ten potrhlý O'Leary za 100 euro, a zaletim si do jú es ej na hambáč.

0 Citovat

Tak to já teda ale s potrhlým Irem jen koňospřežkou, protože to je to, o co v jeho podnikání jde! :)

0 Citovat

Chtěli jste doufám napsat pan O'Leary!

0 Citovat

Koupili jsme to, ale přítulce tam změnili jméno, místo Jana tam má JanaMrs. Co s tím, poradíte nám?

0 Citovat

A já tam zase mám LojzaMr. Pomoc!

0 Citovat

Pomóóóc. Při bukování letenek jsem napsal Lukáš Horák a teď mám na letence jenom Luka Horak, myslíte, že mám kupovat novou letenku nebo to nebude nikdo řešit.

0 Citovat

:-D Už tady chybí jen mici s kabelkou.

0 Citovat

tonic napsal(a):

Díky, ale radšej na Bali, priamy let z Prahy najlepšie, Quatar, okolo 10000 CZK.

za 10k tak jedině s AB :D

btw jinak dobrý hoši.....

0 Citovat

Kupil som o euro lacnejsie cez tripstu , ale citam negativne recenzie na tohto predajcu ... zacinam sa bat, ze nakoniec nikam nepoletime :O mate niekto s nimi skusenosti?

EDIT: ach ja nestastnik, mam batozinu o 2 mm vecsiu, myslite, ze bude na gate problem?

0 Citovat

Já bych raději tak za 8000 Kč zpáteční do Thajska a ještě prosím o doporučení nějakého pěkného ostrova poblíž letiště, kde budou o Vánocích prázdné pláže s širokým výběrem restaurací a levného kvalitního ubytování.

0 Citovat

Je za to alespoň 100% mil? Je v ceně neomezený chlast na palubě a k jídlu stříbrný příbory? Salonek v Mnichově má aspoň Ron Zacapa a jacuzzi? Nemá někdo Amexku na nákup přes bangladéšskou trysku s přesměrováním na čínský snění?

0 Citovat

Dobře sem se pobavil po ránu.

0