Stihl nekdo koupit ? :) Ja mam vyticketovano na unor (2-10.2.).. :) Letim sam, kdyby se chtel nekdo pridat :) .

[AA] FRA - DFW 56euro

Založil(a) ve fóru Tipy na levné letenky

13 reakcí

Stihl nekdo koupit ? :) Ja mam vyticketovano na unor (2-10.2.).. :) Letim sam, kdyby se chtel nekdo pridat :)

0

Zkoušel jsem na AA, tam mně to nešlo, bohužel jsem pak zvolil špatnou OTA a už nešlo. Pokud vydrží, tak gratuluji.

0 Citovat

Ja tomu moc neverim, nicmene neveril jsem ani te bote s AC a vsechny letenky mi zustaly (listopadovy NYC, breznove Orlando a kvetnova Havana) - jenom sem to vystrelil..

Jinak Dallas je nejhnusnejsi mesto, ktere jsem zatim v Americe navstivil :) (diky slavne akci s BA diky ktere polovina ctenaru CL navstivila Havaj) - vubec nevim co tam budu v unoru delat - pravdepodobne si pujcim kabro a pojedu na roadtrip v kombinaci s diginomadenim, abych si neplacal dovolenou.. :)

0 Citovat

Tak AA se zatím vždy chovali slušně, tak třeba ano:)

0 Citovat

No ke me teda uplne ne - nicmene jedinej clash co jsem s nima mel byl ten Cancun prvni tridou, nakonec jsem dostal aspon voucher, po tom co jsem se s nima hadal 3 mesice po telefonu (dokonce mi tenkrat volal nejakej vice prezident pro customer care z Chicaga)..

Nicmene je pravda ze jsem prachy dostal zpatky mnohem rychleji nez od expedie za tu botu s AZ..

Kazdopadne podle zprav na FF to vypada ze konkurencni polske kobylky tentokrat nebyly o moc rychlejsi nez my, takze se moc letenek neprodalo - taky me trochu desi ze to byl kiks nejake mensi OTA, nevypada to ze by to spatne nahrali AA.. ?

0 Citovat

Jo, to jsem následně taky zjistil, když jsem se to marně pokoušel na AA stránkách koupit. Tímto se šance ale snižují. Ale třeba ano.

0 Citovat

Hele uvidime - vypada to i na F2F ze to nestihlo moc lidi :) 1878 strzeno z uctu, tak uvidime co prinesou dalsi dny :)

0 Citovat

Tak uz mi prisel cancel :) Ani se mi do Dallasu v economy v unoru uprimne moc nechce - takze se s nima ani nebudu tentokrat hadat :)

0 Citovat

Nedají dneska, dají příště:-) Moje heslo ještě z VŠ...

0 Citovat

cali napsal(a):

Nedají dneska, dají příště:-) Moje heslo ještě z VŠ...

To si si Cali hovoril, ked si sa snazil zbalit nejake holky na VS akcii? :)

0 Citovat

Ne, vždycky daly:-)

Myslel jsem zkoušky.

0 Citovat

Haha, dobre ty :)

0 Citovat

Budu si muset spravit naladu nejakym kixem v C abych nemel zkazeny unor :D Nebo F ? :)

0 Citovat

To nám, chudým plebejcům nezbude, než někde "cut the fat":-)

0
13 reakcí