asi bez sance co, uz hledam 2 tydny a porad nic, mam obavu, ze je to nejdrazsi obdobi v rocenevite nekdo o necem ? dikec .

kamkoliv za teplem 27.12 2017 az 7.1 2018

Založil(a) ve fóru Hledám letenku

13 reakcí

asi bez sance co, uz hledam 2 tydny a porad nic, mam obavu, ze je to nejdrazsi obdobi v roce

nevite nekdo o necem ? dikec

0

příteli thcome, tvá obava není lichá, hledáš v peak season, takže počitej s našponovanýma cenama a hordama lidí. Po čem jdeš? Cena, klid, cos našel etc, odletová letiště, počet přestupů, ať víme co chceš podstřelit. Na akční letenky v tomto období zapomeň. Takových jako ty je v daném období hromada a letecké společnosti, hotely a celý turistický průmysl má žně.

0 Citovat

co třeba Omán? Snad si trpělivý, sokolník a nevolič SPD. Z Prahy s Turkish za 16k per capita, let tam 12h35minut s petihodinovou cekackou v Istanbulu, nazpět let přes 18hod celkově s desetihodinovou čekačkou v Istanbulu. Byl tam už aj Leoš Mareš, tož to musí být v cajku. Ty čekačky v Istanbulu jsou na levačku, ale jak říkáme v Hradišťu, beggars cant´t be choosers. A snad tam nebude až tak přelidněno jak v Thajsku či Dubaji.

0 Citovat

Kdyby už 23., dalo by se vybírat...

0 Citovat

z Mnichova Filipíny za 13k na tvůj termín, ale dry airline "Saudi" noční přestupy a kdoví jak je to s tranzitem v SA..

https://www.momondo.cz/flightsea...rrency=CZK

0 Citovat

jox: na 23. mas jaky tip? :)

letos jsme mysleli, ze nam nevyjde dovolena na Vanoce, ale makali jsme jak sroubci, takze nam zbyva jeste dost i pres 4 tripy :D

0 Citovat

Srnecek: doporučuji prohrabat se tady všemožnými nabídkami China Eastern a věnovat obzvláštní pozornost přímým letům Praha-Šanghaj (MU707, MU708, MU785, MU786). Nepodařilo se mi teď najít něco levnějšího s návratem v příštím roce, ale někde jsem tu četl, že stačí mít letos aspoň odlet (akce do 31. 12.). Pro snížení ceny použij buď www.tchibotravel.cz nebo trik ze zdejšího fóra (kdo hledá, ten najde). My např. letíme 23.-31.12. do Vietnamu za cca 10L.

0 Citovat

Diky, zatim jsme tomu venovali nulovy cas...

Trochu premyslim nad Izraelem a Jordanskem (mame Bratislavu kousek a letenky vychazi v pohode)

nebo Omanem. Obe varianty mam dlouhodobe v hledacku.

Ale kdo by pohrdl vanocni asii, ze :D

0 Citovat

pratele diky za rady, volic SPD opravdu nejsem :) byl jsem uz oman etiopie, rwanda, naopak desi me spise zapadni evropa :)

jak se snizuje cena pomoci triku na foru ? jedna se o FD ?

diky vsem

0 Citovat

Loni toto obdobi Dubaj -Oman , predchozich nekolik let i letos Kanarske ostrovy , bohuzel jsem nejak podcenil letos ten zajem a docela se zhrozil nad cenama letenek ,nakonec jsem vecera koupil Fuerteventuru z Londyna ,( ubytovani jsem mel bloknute pres booking.com jiz davneji )vsimnul jsem si ze rozumna cena za jeden smer byla vcera jeste z Charleroi a s Birminghamu ( na 29.12.)

Zatim jsem to risknul a nekoupil zpatecky na 6.1,a 7.1, jsou ceny silene ,asi to koupim zpatky na 8.1.nebo 9.1. pokud se to nezmeni

Co se tyka tech davu turistu a premrstenych cen ,nevidim to tak cerne , Na Fuerteventrure jsou nejkrasnejsi plaze ze vsech Kanarskych ostrovu a jih mezi Costa Calma a Morro Jable neni vubec preplneny , nejvetsi davy budou na Tenerife a na Gran Canarii , minyly tyden jsme se vratili z Lanzarote i tam to bylo v predchozich letech na obdobi vanoc v pohode , bydleli jsme vzdycky v Puerto del Carmen a na prazdnejsi plaze se da jezdit do Playa Blanca a pesky dojit na Papagayo . Lanzarote ma vyhodu lepsich aktivit proti Fuerteventure , kdyz neni na koupani

Nemyslim si ani, ze by doba nejakych superlastminutovych typu byla pryc ,

Je to ale trosku problem , letecke low costy muzou ale nemusi dat uz rozumnou cenu na toto obdobi vubec ,ale sledoval jsem to v minulych letech , nakonec se dala koupit letenka den dva pred terminem z nejakych mist mimo CR. ale tezko se do toho mista hleadal priskok ,vetsinou s prespanim

Taky jsem uz nevydrzel a radeji koupil za 2000 Kc vcetne priority a sedadla

Hodne jsem o tom premyslel, protoze ubytovani jsem mohl zrusit bezplatne do 28.12. a rikal jsem si .ze treba tesne pred vanocemi bude nejaka exotika z Nemecka treba v te cene do 300euro za zpatecni letenku . coz predpokladam ze me letos nemine i kdyz jsem byl zvykly davat za to tak polovicku , ale neakonec i proto ,ze chceme letet az po vanocnich svatcich, tedy pred Silvestrem , kdy je to nejhorsi obdobi z hlediska cen a obsazenosti a protoze se nam predlonsky Silvestr a cely pobyt na Fuertevenure hodne vydaril , tak jsem to uz nechal na jistotu , kde vime do ceho jdeme

0 Citovat

měl jsem dojem, že letenkama na Kanáry za hubičku se to letos jen hemží...

0 Citovat

Vrátili jsme se minulý týden z Lanzarote a z Katowic jsme letěli dva za 5000kč a v tom byl započítáno i zakoupení WDC členství u Wizzu.

0 Citovat

@miruj vsak ano ted jsme se vtatili pred tydem z Lanzarote a meli zpatecni letenky za 1500 Kc na osobu ale tu se pise o terminu 27.12.-7.1. a pro ten uz je ted nejhorsi mozne obdobi ta doba kdy jsme meli i v tomto obdobi jednu cestu max do tech 1500 Kc tedy i mezi svatky je pryc .mozna kdyz bych se dival nekdy v zari a zpatecka kamokoliv z Fuerteventury 6 nebo 7. 1, pod 210 euro za cestu neni zatim ,

Smart Wings dokonce chce za jednu cestu pres 5000 Kc toho 28.12.

Letos jsou Kanary mimoradne v kurzu taky ubytovani slo cenove trosku nahoru ale chlast a cigara zase trosku dolu i kdyz jsem nekurak tak jsem si vsiml no a na Silvestra to nebude jako u suchanku v Omanu -) ale s tim jsme loni na Silvestra pocitali a nevadilo mi to Letime na Kanary letos potreti je to skvela destinace, at vyberes jakykoliv z ostrovu a hlave je to za humny -) navic pujceni auta tim nejednodussim zpusobem ktery muze byt, bez zalohy , bez depozitu ,kvalitne a dobre a to nejen jedna autopujcovna ale hned nekolik

0 Citovat

Teď to vychází s ryanairem na cca 2500 kč od 18.12 do 29.12.

0
13 reakcí