Prosím kde sehnat nejlevnější letenku na Mallorcu?odlet z ČR nebo Rakouska,případně Drážďan...díííky .

Mallorca

Založil(a) ve fóru Tipy na levné letenky

Prosím kde sehnat nejlevnější letenku na Mallorcu?odlet z ČR nebo Rakouska,případně Drážďan...díííky

0

Zdravím, v rámci výletu po Evropě máme v plánu strávit 3 noci na Mallorce (22.-25. červenec). Nemáte někdo zkušenosti, jak je to s půjčením auta a spaní v něm. Jestli je to vůbec možné, případně tipy na místa, kde se dá parkovat, benzinky, kde se dá vysprchovat? Nebo případně zkušenosti s nějakým levnějším ubytováním v okolí Palmy? :)

0 Citovat

Ahoj všem, mám podobný dotaz, chceme v červenci vyrazit na Mallorcu, ale přes airbnb jsou docela drahý ubytka, nevíte, jak je to s kempama nebo nějakým levným ubytováním? Nechci úplně hostel, ale klidně sdílené sprchy atd... Díky moc :)

0 Citovat

na plazi v stane, tam su aj zdielane sprchy

0 Citovat

Toto leto to na tej Mallorce bude fakt jak v bývalom ČSFR :) 

0 Citovat

doufám, že koncem září tam už bude klid :D

0 Citovat

Jano napsal(a):

Toto leto to na tej Mallorce bude fakt jak v bývalom ČSFR :) 

Spis jak u Balatonu v roce 1987

0 Citovat

Jednosměrná Mallorka 13.10. z Prahy - 990 Kč

https://letenky.etravel.cz/?utm_source=cl&;utm_medium=ref&utm_campaign=p0806

0 Citovat

Letenky tam jsou zalevno, ale s levným ubytkem je docela problém. Nějaké tipy na ubytování, auto i výlety mám tady tak, kdo chcete mrkněte. Snad někomu pomůže :)

https://www.nebudvorvan.cz/2018/...lorca.html

0 Citovat

Terez Š. napsal(a):

Letenky tam jsou zalevno, ale s levným ubytkem je docela problém. Nějaké tipy na ubytování, auto i výlety mám tady tak, kdo chcete mrkněte. Snad někomu pomůže :)

https://www.nebudvorvan.cz/2018/...lorca.html


Vdaka za cestopis! Celkom nam pomohol pri planovani nasej dovolenky :)  

0 Citovat

Libuška Crosby napsal(a):

Ahoj všem, mám podobný dotaz, chceme v červenci vyrazit na Mallorcu, ale přes airbnb jsou docela drahý ubytka, nevíte, jak je to s kempama nebo nějakým levným ubytováním? Nechci úplně hostel, ale klidně sdílené sprchy atd... Díky moc :)

V termínu od 20. - 25. 6. jsme byli přes Airbnb v menším městu Porto Cristo za cca 650,-- na noc pro dva. Ten červenec už je opravdu cenový masakr. I hostely budou dražší než Airbnb. Se samotným kempováním bude, si myslím, docela problém. Téměř žádné tam snad ani nejsou...Asi i z obav ze založení požáru.

0 Citovat

Minulý týden od 23.-30.6. jsme si udělali výlet po Mallorce z Vídně (letenky od Laudy). S autem to bylo ale nakonec v pohodě, jsou zátoky kde se dá utéct od davů lidí, kde nás bylo max. 5-10 lidí, ale člověk musí vyrazit po svých. Nechci vidět jak to tam musí vypadat v července či srpnu. Městské pláže byla deka vedle deky.

Řeší tu spousta lidí zda se dá stihnout busem z Brna, který má mít příjezd na letiště v 4:30, odlety v cca 5:45. My jeli nakonec autem ve 2:00 z Brna (bus odjíždí až v 2:30) a v omezení u Nových mlýnů jsme stáli minimálně pul hoďky. Na letiště jsme přijeli až někdy kolem 4:30. Takže určitě bus především na víkendové odlety nedoporučuji. 

Na letišti ve Vídni nikdo nekontroloval občanky ani zavazadla. V Palmě kontrolovali jen cestovní doklad. Oba lety byly provozovány letadly Laudamotion a nebylo žádné rozsazování ala Ryanair. 

 Auto jsme měli půjčené od Hiperrentacar (na 8 dní auto+pojištění vyšlo na cca 110 eur). Když jsme auto vraceli, první co obsluha zkontrolovala, byla anténa od rádia. Samozřejmě nám chyběla - někdo ji nám během týdne šlohnul, což jsme ani nezaznamenali. Měli jsme zaplacené to jejich dodatečné pojištění, takže po nás nic nechtěli. Když jsem odcházel z jejich odstavného parkoviště, všiml jsem si dalších jejich aut u kterých anténa chyběla. Takže buď místní zvyk, nebo půjčovna má svého sběrače a zkouší to.

Určitě doporučuji navštívit městečko Alcúdia. Nám se líbilo ze všech míst nejvíc.
0 Citovat

Pokud jste na Mallorce déle jak 3 dny, určitě doporučuji půjčení auta. Mallorcu si v klídku projedete úplně celou a nevyjde to draze. Rozhodně doporučuji nádhernou vyhlídku Formentor, Por de Sollér, nádhernou pobřežní vesnici Deía postavenou na strmých útesech. Ranč la Granja v Banyalbufar. A samozřejmě dvě nádherné pláže Es Trenc a malinkou, ale romantickou Cala des Moro a Cala s’Almunia.

0 Citovat

Ahoj, mám dotaz na letošní nej téma i destinaci :D Byli už jste někdo v červenci na Mallorce? Nemám iluze o tom, že by tam v hlavní sezóně bylo málo lídí :D Spíš by mě zajímalo, jestli je to fakticky hlava na hlavě a parkování skoro žádný. Jako každý druhý trumpeta jsem koupila levně a nevím, jestli raději nezměnit destinaci? O ubytku a půjčení auta iluze nemám, s těmi cenami jsem počítala :) Jde mi spíš o to, že si chci/potřebuji frknout u moře a ne se přetahovat o kousek místa na ručník. Díky

0 Citovat

k.cernaa napsal(a):

Ahoj, mám dotaz na letošní nej téma i destinaci 


Myslim, ze sis odpovedela sama uz tou prvni vetou. 

0 Citovat

no ked si pozicias auto a pojdes pozriet aj inam ako do okolia Palmy, tak urcite najdes aj prazdnejsie plaze.

0 Citovat

Byli jsme tam letos v červenci a hlava na hlavě se rozhodně nekonala. Je to blbost, když si půjčíš auto, zajedeš kam chceš a ty nejhezčí pláže jsou tak z poloviny zaplněné. Dopoledne prázdné. Oproti Chorvatsku naprosto klidná a levná dovolená. Určitě doporučuju, pro mě to byl zážitek. Takový krásný a čistý moře jsem ještě neviděla! 

0 Citovat

Jak říká Lenousch. Dnes okolo 20.00 jsem se byl projít po promenádě v obavanem el arenalu a že by bylo prelidneno mi teda rozhodně nepřišlo. Na plážích přes den to taky není hlava na hlavě jak známe z Chorvatska. 

Pokud pujcite auto a pojedete na "nejkrásnější" a nejvíce proflakle pláže, tak počítejte s tim, že po snídani v hotelech lidí vyrazí a potom to tam je hlava na hlavě. Tzn. vyjet dřív než hotelovi turisté. 

Jinak můj tajný tip v blízkosti Palmy je Cala Blava. Jezdí tam dokonce MHD za 1 €, frekvence ale hodinu a půl. Linka 23. Více viz aplikace mobilPalma

0 Citovat

Ahoj, neviděla bych to tak dramaticky, byli jsme první týden v červenci - v horách vůbec nikdo a u moře se to dalo, kor když si člověk někam popojel autem, je jasný, že ve městech to bylo plný víc... ale jinak Mallorca nádherná!

0 Citovat

Ahoj, kdo z vás letěl na Mallorcu z Vídně s Laudamotion, jak moc kontrolovali na letišti rozměry obou zavazadel? Každé zavazadlo mám o pár cm větší, bude to problém nebo jsou benevolentní? :D díky

0 Citovat

https://youtu.be/Gf1WT8VEZxk

0 Citovat

tonic napsal(a):

https://youtu.be/Gf1WT8VEZxk


Je to vlákno k Mallorce, máš s tím nějaký problém nebo co?

0 Citovat

1. Neviem čo to má s mallorcou spoločné :) to ako keby som do témy Letisko Bangkok písal o tYpoch thajskú masáž v Prahe. 

2. Niekedy merajú, niekdy nie, ale to teda Ukrajinci na ceste z Viedne do Kyjeva

0 Citovat

Byli jsme na začátku července na týden. Lidí jak sraček (samej Helmut), ale dalo se. Rozhodně to tak brutální hlava na hlavě nebyla. Auto jsme půjčili výhodně na WiberRentalCars (62 eur za 2 dny s full insurance - Nissan Quashqai v plné palbě!). Podle mého nejhezčí pláže jsou nahoře na severu ostrova jak jsou ty dvě zátoky. Co se týče takových těch "Best beaches of 20xx", pár jsme viděli a povětšinou zklamání. Mě se například Playa de Formentor ;)

0 Citovat

Ahoj, v pulce unora letime s přitelem na mallorcu, budeme spat v autě. Máte prosím nekdo tip kde se dá osprchovat a kde nejlepe parkovat ? diky

0