Prosím kde sehnat nejlevnější letenku na Mallorcu?odlet z ČR nebo Rakouska,případně Drážďan...díííky .

Mallorca

Založil(a) ve fóru Tipy na levné letenky

Minulý týden jsem měl půjčené auto na 3 dny za 100 euro s plným pojištěním bez depozitu, s depozitem by to stálo 70 euro.Auto nové Peugeot 208 u autopůjčovny Hasso rent a car ale jak ted' koukám tak cena už je dvojnásobná

0 Citovat

Ahoj, byl teď někdo na Mallorce? zpátky je potřeba antigen, je možné si ho nechat udělat na letišti? nevíte někdo stránky kde by se to dalo rezervovat? nic jsem nenašla,díky

0 Citovat

dzejna napsal(a):

Ahoj, byl teď někdo na Mallorce? zpátky je potřeba antigen, je možné si ho nechat udělat na letišti? nevíte někdo stránky kde by se to dalo rezervovat? nic jsem nenašla,díky

kde pisou, ze pri dokoncenem ockovani je zpatky potreba antigen ? Vim jen o PCR pro cestu tam

0 Citovat

Levné letenky - https://tonzes.com/flycz.htm Profesionální a proklientský přístup, ochota a rozumné ceny. 

0 Citovat

Zdravím, mám dotaz na pláž Formentor.

Prý se změnili, dost výrazně, podmínky při vstupu do této oblasti v době sezóny. Nemáte prosím někdo nějaké info nebo nejlépe vlastní zkušenost?

 
0 Citovat

je to v podstatě skoro stejný, jako každý léto za poslední roky:

https://www.palmaairport.info/20...mmer-2023/

prostě volný vstup jen v noci a brzy ráno (mezi 22:30 a 10:00),

dále pokud jedete na placené parkoviště u pláže/hotelu Formentor,

nebo pokud tam bydlíte

nebo si 3 dny předem vyřídíte permit pro cestu pro osoby s pohybovým postožením.

Jinak jsou tučné pokuty, řidiče chytají na kameru, každý kdo projede za poslední kruháč za Port de Pollenca dostane automaticky pokutu.

V intervalech 35 minut jezdí bus z Alcudie přes Port Pollenca a zastavuje na všech důležitých vyhlídkách. Lístek kartou v buse 1.8€.

Další možnost je půjčit si v Port de Pollenca kolo a dojet k majáku na kole, je to krásný výlet, převýšení se dá zvládnout.

tahle pravidla platí od 1. června do 30. září, v podstatě s drobnými obměnami každé léto.

0