Pěkná cena do Dublinu s Lufthansou, nejen z Katovic. Platí jen dnes na Cyber Monday s kódem ZEQ17BLGTP3F  .

[LH] Katovice - Dublin 341 zł / 2.065 Kč

Založil ve fóru Tipy na levné letenky

9 reakcí

Pěkná cena do Dublinu s Lufthansou, nejen z Katovic.

Platí jen dnes na Cyber Monday s kódem ZEQ17BLGTP3F


ktw-dub.png

0

No nevim nedavno se dal najit Dublin z Ostravy za 550 Kc s prestupem v Bergamu ( jedna cesta pochopitelne ) ale zpet byla taky takova cena i napriklad pres Charleroi do Prahy

Prestupy pres Bergamo a Brusel Charleroi jsou z CR prakticky nejlepsi reseni snad jeste Nemecko konkretne Mnichov ktery je dostupny verejnou dopravou za cca 400 Kc jedna cesta nebo pak treba Wroclaw

Katowice asi maji smysl jen vlastnim autem jinak pak uz je lepsi Krakow

Ale uzanavam ze Dublin za 2000 kc zpatecni neni spatna cena i kdyz ted na prosinec me zpatecka vychazi i s prirority a sezenim okolo 1800 Kc samozrejme ten prestup ..pri ceste zpet z Ostravy tam Praha primo z Dublinu za 29 euro kupovano v obdobi black friday

0 Citovat

Miki, to byly letenky s Lufthansou. Každý ostřílený letenkář ti potvrdí, že cena je naprosto bezkonkurenční. Garantovaný a krátký přestup, občerstvení během letu. Musíš brát v potaz, že 4 lety se někomu mohou hodit k udržení, získání nebo postupu k vyššímu statusu. Nějakých pár mílí i v tom light tarifu taky získáš.

A to nemluvím o tom, že sis za tuhle cenu mohl vybrat prakticky jakýkoli termín.

Já pořád nechápu, že si furt obhajuješ ten Ryanair, jako kdyby neexistovalo nic jiného. Kdyby všechno všichni viděli tvou optikou, tak všechny letecké společnosti zkrachují.

0 Citovat

Souhlas. Mít možnost volit mezi Ryanem a Luftwaffe beru jednoznačně LH.

0 Citovat

no riesit prestup s Ryanairom (bude sa modlit ci to vyjde, alebo si dat 6 hodin medzeru), alebo ist s LH za 2000CZK ... no ... tu je riesenie jasne

0 Citovat

Ne prostě jak by řekl klasik je to marný, je to marný, je to marný.....

Případně ještě je to sice dál, ale o to horší cesta.....

0 Citovat

Lukasi to nebyla v zadnem pripade obhajoba Ryanairu , nelze prece porovnavat klasicke aerolinky s nizkonakladovkou, verim ze v ramci Lufthansy to byla super cena ,byla to pouze reakce na tu cenu , bez zohledneni dalsiho , s Lufthansou jsem letel nekdy pred 19 lety mimo Evropu , ale kdyz mam 60 letu rocne tak me zajima proste hlavne cena vcetne te cesty na letiste a dalsich nakladu

A kdyz se zamerenim na konkretni let, kdy z Ostravy do Katowic musim pouzit verejnou dopravu , ktera me bude rozhodne stat vic nez cesta do Mosnova ( casove taky o hodne horsi ),let do Bergama je za 10 euro a nasledny po nejakych tech hodninach cekani na vcelku prijemnem letisti dalsich 10 euro , k tomu si prikoupim max priority a sedadlo za celkem 7 euro , pokud budu chtit coz ,ale nemusim , tak je pochopitelne ze v te cene Lufthansy nevidim zadny zazrak i kdyz jsem nepoprel , ze by neslo o hezkou cenu a kdyz bych nemel koupene letenky , tak bych se na to treba i mrknul

V posledni letech litame s zenou zatim jen po Evrope , pokud teda pominu Kanary nebo lonsky konec roku v Dubaji a Omanu a velka cast mych letu se taky odbyva mezi Irskem a CR nebo CR a okoli a zbytek treba dojedu vlakem , takze ani nejak moc klasicke aerolinky nevyhledavam , ale z nizkonakladovych nepouzivam vzdy jen Ryanair i kdyz s nim mam prevaznou cast letu , protoze je pro mne z Irska nejvyhodnejsi casove i financne

0 Citovat

mikir: máš pravdu... ale myslím, že ten tip od Lukáše nebyl určený jen tobě... :-)

0 Citovat

Ale to nebyla nabídka připravená konkrétně pro Tebe a to, že Tobě se to nehodí není měřítkem výhodnosti takové nabídky. Pro spoustu lidí je výhodou Katowic právě perfektní dostupnost po dálnici a možnost zaparkovat s 90% slevou. Proto se nediv, že tady zase nikdo nechápe, "co tím chtěl básník říct".

0 Citovat

Vsak ja jsem to ani na sebe nejak nevztahoval , nakonec casto nehledam lety z CR a sirsiho okoli ale neco dobre dostupneho z Irska ,ale myslim ze tady nikdo nepopre , ze pokud neni moznost jet do Katowic autem a vyuzit to parkovani s 90 % slevou. tak doprava do Katowic verejnym prostredkem je dost tristni hlavne casove

Chvalim Lukase Horaka za zverejnovani polskych charterovych nabidek , ktere se mi libi i kdyz jsem zadnou doposud nevyuzil

Meritko vyhodnosti jakekoliv nabidky je dost individualni , proto porad volam i po zverejnovani letu i odjinud nez jen CR a sirsi okoli ..a opet ne jen pro sebe , myslim ze je dost lidi co nevuziva jen odlety z Prahy , Ostravy, Brna, Pardubic , Polska , Nemecka , Bratislavy, Budapesti , Vidne , atd...ale to uz je tema pro jine vlakno

0
9 reakcí