Potřeboval bych najít pro kámoše co nejlevnější letenku z Vancouveru nebo Seattlu do Prahy, případně něco co se dá dojet busem... Nejhorší je, že to musí být mazi 20 - 30/12. Zatím i když zkoušim započitavat ceny busu tak se nedostanu pod cca 430 USD...Prosím, nepotřebuju slyšet, že je kravina v tuhle dobu letět... prostě mu nečekaně zrušili víza.... Jen chci zkusit jestli někdo nemá lepší nápady než já ;) .

YVR/SEA -> PRG jednosměrka přes vánoce

Založil ve fóru Tipy na levné letenky

4 reakce

Potřeboval bych najít pro kámoše co nejlevnější letenku z Vancouveru nebo Seattlu do Prahy, případně něco co se dá dojet busem... Nejhorší je, že to musí být mazi 20 - 30/12. Zatím i když zkoušim započitavat ceny busu tak se nedostanu pod cca 430 USD...

Prosím, nepotřebuju slyšet, že je kravina v tuhle dobu letět... prostě mu nečekaně zrušili víza.... Jen chci zkusit jestli někdo nemá lepší nápady než já ;)

0

A co deportace? Ta bývá gratis.

0 Citovat

Jednosmerka zo západného pobrežia v období Vianoc aj s autobusom pod 430USD je už mega super cena. Koľko by si si predstavoval že by to malo stáť, 2 stovky? To je úplne nereálne.

0 Citovat

Nepíšeš jestli těch 430 USD je se zavazadly nebo bez.

25.12. lze Seattle - Gatwick s norwegian

a následně

26.12. večer Gatwick - Praha s easyjetem

při rezervaci přes web aerolinek to vychází na +- 400 USD a celý den v Londýně

popřípadě

25.12. Seattle -Praha přestupem ve Frankfurtu (5:30 hod) za nějakých 447 USD/400 EUR. Condor+ČSA. kdy tento itinerář je NA JEDNÉ LETENCE A VČETNĚ ODBAVENÝCH ZAVAZADEL s občerstvením na palubě a rezervace přímo přes web Condor.com

Jinak souhlasím, že cena letenky kolem 11,000 na Vánoce kupované tři týdny v předstihu je naprosto luxusní cena.

0 Citovat

Díky za odpovědi :)

Cena je včetně zavazadla... Souhlasím, že je to luxusní cena takhle last minute ;) Jen jsem spíš chtěl další názor jestli někdo náhodnou nenajde něco jinýho...

0
4 reakce