Volotea a odbavení (check–in)

Založil kulkus.m před měs ve fóru Letecké společnosti
4 odpovědí

Ahojte, rád bych si udělal online check in zdarma na Volotea, ale check-in jde pouze zdarma 4 dny před. To by nebyl problém. Nicméně - nechce mě to pustit, aniž bych si neudělal check in i na cestě zpět zároveň s cestou tam. Tím pádem musím platit za sedačky na cestě zpět, protože tam budu déle jako čtyři dny. A na letišti to stojí už kolem 20 éček. Takový začarovaný kruh. Nevíte, co s tím?

Někde musíš dělat něco špatně. S Voloteou jsme letěli na přelomu srpen/září a normálně jsem dělal check in na cestu tam a zpět zvlášť, abych nemusel platit za sedačky. Bohužel ti takhle nejsem schopný říct co a kde, tak se tam zkus ještě podívat a prozkoumat to :))

Stáhni aplikaci a na cestě zpět se odbav den předem přes appku, můžeš mít v mobilu boarding passy i od ostatních spolucestujících. U nízkonákladovek se berou všechny lety zvlášť, proto se vztahuje časový limit odbavení na každý let extra.

edit: Teď mě napadlo, že mají appku pouze pro iOS. To samozřejmě nevadí, můžeš se odbavit na mobilu přes webové rozhraní. Stačí pak jenom ukázat kód. Koukni sem, zda je možné na tom konkrétním letišti využít mobilní odbavení http://www.volotea.com/en/mobile/

Díky David-Lukáš, vyskakovalo tam okýnko na zaškrtnutí "pouze check-in na cestě tam" a já si ho nevšiml :)

Přihlášení a registrace