Hledam stale letenky do techto destinaci na dobu mezi cca 20.12.2013 - cca 11.1.2014 - idealne BKK. Neco se stale da najit v kombinaci s China Southern za ceny pod 15k, moc se mi ale nelibi prestupove casy (CDG cca 1 hod. 10 min, CAN 1 hod. 30 min). Vzhledem k tomu, ze na Parizskem jsem byl naposledy pred vice nez 15-ti lety a v Kantonu nikdy, letadlo muze mit nejake to zpozdeni, pripadne zadrbu neco ja, zdaji se mi to dost casove "jedovate" prestupy a moc se mi do toho nechce jit. Tak kdyby mel nekdo nejaky tip na lety z PRG, VIE, BUD s odletem odtud a navratem na kterekoliv z techto, uvitam to. Je mi jasne, ze je to na dobrou cenu blba doba, ale kamos je omezen temato daty odletu a navratu. .

Bangkok, Manila, Cebu z PRG, VIE nebo BUD

Založil ve fóru Hledám letenku

7 reakcí

Hledam stale letenky do techto destinaci na dobu mezi cca 20.12.2013 - cca 11.1.2014 - idealne BKK. Neco se stale da najit v kombinaci s China Southern za ceny pod 15k, moc se mi ale nelibi prestupove casy (CDG cca 1 hod. 10 min, CAN 1 hod. 30 min). Vzhledem k tomu, ze na Parizskem jsem byl naposledy pred vice nez 15-ti lety a v Kantonu nikdy, letadlo muze mit nejake to zpozdeni, pripadne zadrbu neco ja, zdaji se mi to dost casove "jedovate" prestupy a moc se mi do toho nechce jit. Tak kdyby mel nekdo nejaky tip na lety z PRG, VIE, BUD s odletem odtud a navratem na kterekoliv z techto, uvitam to. Je mi jasne, ze je to na dobrou cenu blba doba, ale kamos je omezen temato daty odletu a navratu.

0

Můžeš se pochlubit destinacemi? 15tis. je na 20.12. dost slušný..
Jinak ty přestupy ... Je to prasácký, ale dá se to smiley nejhorší bude CDG, bude to chtít trochu fyzičku přeběhnout terminál.

0 Citovat

Vyhodil mi to pelikan s odletem z PRG do CDG (tech bylo v dany den nekolik), nasledne z CDG tusim ve 23.20 do CAN a odtud po prestupu do BKK. Asi se to da, ale po mem poslednim "zazitku", kdy jsem nechteme opravdu sprintoval po presunu z terminalu na terminal v Londyne, odstrkoval a predbihal lidi, tak uz bych to nerad zazil smiley Radeji budu nejakou dobu nekde sedet, nez to mit takhle "naknap"...alespon 30 min. navic kdyby bylo, tak bych byl klidnejsi a uvazoval o tom.
Odlet by byl 19.12. z PRG, prilet do BKK 20.12. ve 20.30, navrat do VIE 15.1.2013 v 9.15 za 14869 Kc (datumy co shanim letenky jsou cca +- 3-4 dny)

0 Citovat

Nedavno se mi stalo ze nam BA posunuli let z Prahy o 10 min a diky tomu jsme nestihli povinnou 90 minutove okno na prestup na dalsi let a automaticky nam kus letenky vystornovali.. Tzn. dej si na to pozor - nektere aerolinky maji povinna minimalni okna na prestupy, coz jim ale nebrani ti letenku prodat a nasledne vystornovat - ta hodina deset na CDG je fakt smrtelna... Ale asi je lepsi si nechat uletet letadlo v Parizi nez Cine.. smiley

0 Citovat

No prave - kdyz jsem mel ty fofry v Londyne (LHR), doslo k tomu diky tomu, ze letadlo z Prahy sice odletelo a letelo nacas, bohuzel jsme pres pul hodiny krouzili nad LHR z duvodu velkeho "trafficu" a uz to bylo smiley
Stale hledam nejake ty letenky do BKK (idealne), pripadne Manila a Cebu. Pouzivam klasicke vyhledavace jako pelikan, kayak a matrix, asi to na hledani staci nebo da se koukat jeste nekam jinam? smiley

0 Citovat

Tak zatim je (byla) nejvyhodnejsi na muj termin letenka z PRG -> BKK -> PRG pres Helsinky za 15311 Kc. Pres vanoce jsem do teto lokality jeste neletel, myslite, ze se vyplati jeste pockat a nebo to vzit?
EDIT:
Tak uz zase neni o cem rozhodovat, kayak mi tuto cenu vyhodil, ale neni jiz u Finnair k dispozici - momentalne maji nejlevnejsi za 18175 Kc, coz tedy rozhodne nedam.

0 Citovat

smiley nějak tu cenu nemůžu najít... Rozhodně po nich skoč, včera jsem hledal stejný termín a doporučil jsem Mnichov za 16,2k ... Slečna měla štěstí, neb jak koukám zbyly 2 poslední místa v tom termínu... http://bit.ly/15Mccrk

Na toto období nečekej zázraky, ceny půjdou nahoru.

0 Citovat

Uz jsem chtel "skocit", ale kayak nabizi ceny, za ktere je Finnair (ani Orbitz apod.) momentalne jiz nema smiley (viz edit predchoziho prispevku).

0
7 reakcí