Ahoj Dave, hladám 2 letenky pred Vianocami ideál 6-21.12. z Prahy alebo okolia do Singapuru. Odlet ideál Bangkok. Samozrejme sa prípadne prisposobíme - doležitá je cena a daný termín +- 1 deň. Možeš mi prosím pomoct nájst letenky? Ďakujem velmi pekne. Lubo .

Bangkok alebo Singapur

Založil(a) ve fóru Hledám letenku

5 reakcí

Ahoj Dave,
hladám 2 letenky pred Vianocami ideál 6-21.12. z Prahy alebo okolia do Singapuru. Odlet ideál Bangkok.
Samozrejme sa prípadne prisposobíme - doležitá je cena a daný termín +- 1 deň. Možeš mi prosím pomoct nájst letenky?
Ďakujem velmi pekne.
Lubo

0

Ahoj Dave,
chcem teba a ostatných priatelov tejto stránky informovať, že som našiel letenky z Prahy do Bangkoku za 16.128,-kč a to v zimnom termíne teda tesne pred Vianocami. Ja mam zarezerovanú letenku 6-21.12. tak možno niekomu pomožem. Je to cez spoločnost Emirates.
Letu zdar smiley
Lubo

0 Citovat

Tak na to koukam a ty ceny jsou na muj (predvanocni) vkus docela brutal (vse pres 24k) smiley DO JV Asie je v tuto dobu nejvyhodnejsi nabidka od China Southern...akorat doba letu a ty prestupy smiley No uvidime, pokud koupim, napisu at vite co to kostovalo smiley

0 Citovat

Pozeral som že tie letenky za 16tis stále platia, a prestupy su super (tam 15hodin v Dubaji) - stačime pozriet mesto, len neviem ako sa daju vybavit viza bez nutnosti platit hotel. A naspet iba 4hod v Dubaji. Pride mi to ako velmi dobra cena - hladali sme presne tieto terminy kvoli dovolenke smiley

0 Citovat

Na muj termin (teda spise kamosuv, ja na tom az tak nebaziruju) tam neni bohuzel nic lukrativniho (nebo blbe hledam)...a navic koukam, ze vcerejsi cena z PRG do MNL s navratem do VIE nam stoupla o vice nez 2k. Jak se rika, kdo zavaha, nezere smiley
Tak kdyby nekdo vedel o necem z PRG, VIE nebo BUD do MNL nebo BKK s navratem bud do PRG, VIE nebo BUD na termin od cca 20.12. - cca 11.1.2014, piste smiley Zkusim kouknout jeste na neco s doletem do Vietnamu, tam jsem taky jeste nebyl smiley

0 Citovat

Nakoniec som kúpil letenky cez Pelikan.cz majú akciu do konca týždňa - poistenie za 1euro (inak by ma stalo 1.000,-kč).
Celkovo teda 16.330,- za osobu s poistením smiley
Mám ešte otázku, tranzitné víza v Dubaji na 8 až 36hodin sú spoplatnené alebo zdarma - letíme s Emirates.
Ďakujem.

0
5 reakcí