ahoj, v srpnu chci jet do Íránu, hranice chci překročit pěšky a potřebuji se jim co nejvíce přiblížit, proto bych potřeboval poradit s letenkou co nejblíže. Turecko kamkoli, ale nejlépe východ (Van, Batman, Erzurum, Diyarbakir) nebo Gruzie. Letenka mi stačí jednosměrná, zpět pojedu po zemi. Datum nejlépe mezi 7-10.srpnem. Odlet může být z ČR, SR, Německa, Rakouska, Polska, Maďarska. Jde mi o ušetření času a peněz oproti cestě po zemi, takže potřebuji i nějakou rozumnou cenu kvůli mému rozpočtu. Je tu někdo kdo mi může pomoct? Sám se v letenkách moc neorientuju. díky za odpověď .

Turecko, Gruzie

Založil(a) ve fóru Hledám letenku

4 reakce

ahoj,

v srpnu chci jet do Íránu, hranice chci překročit pěšky a potřebuji se jim co nejvíce přiblížit, proto bych potřeboval poradit s letenkou co nejblíže. Turecko kamkoli, ale nejlépe východ (Van, Batman, Erzurum, Diyarbakir) nebo Gruzie. Letenka mi stačí jednosměrná, zpět pojedu po zemi. Datum nejlépe mezi 7-10.srpnem. Odlet může být z ČR, SR, Německa, Rakouska, Polska, Maďarska. Jde mi o ušetření času a peněz oproti cestě po zemi, takže potřebuji i nějakou rozumnou cenu kvůli mému rozpočtu. Je tu někdo kdo mi může pomoct? Sám se v letenkách moc neorientuju.


díky za odpověď

0

Wizz Air, KTW- KUT, 13.8. 369 PZL (cca 2200 Kč)

0 Citovat

díky za tip. Bohužel to je pro mě už pozdě. Furt hledam a nemůžu nic adekvátního najít..

0 Citovat

do Batmanu nebo Erzurum muzes letet taky z Vidne pres IST v ten samy den za 221 eur s Turkish Airlines 7.8.
do Diyarbakir s Turkish Airlines pres IST za 221 7.8. taky ten samy den bez prenocovani v IST.

0 Citovat

Díky za reakce. Nakonec poletím asi z Budapeště do Ist s wizz. A potom bych rád letěl dál do Vanu, chtěl jsem se zeptat jestli máte někdo zkušenost s leteckou společnosí Anadolujet? Je to nízkonákladovka od Turkish Airlines. Jde mi hlavně o zavazadlo, našel jsem u nich na stárnkách pouze, že příruční do 15 kg je zdarma. Ale nic se tam nepíše o běžném zavazadle. Budu mít totiž velký batoh. Díky za odpověď.

0
4 reakce