Dobrý den, mám pro vás výzvu:) 8.9. potřebuji odletět do Florencie, Pisy, Bologni nebo Říma. (cíl je městečko Pistoia). Návrat 15.9. Obě data jsou fixní. Pokaždé mi cena přijde dost nepřiměřená 2 hodinovému letu. Zatím asi nejlepší varianta (i z hlediska pohodlí) je smartwings praha-řím za cca 5000kč. Najdete levnější? protože já už nevím, kde hledat. (projela jsem pelikana, tripadvisor, whichairline, skyscanner, letusky, kralovnu letenek a jednotlivé aerolinky z prahy, brna, berlína.. ) Děkuji btw. nefunguje vám formulář do poradny, hodí hlášku a text "please fill the form". .

Florencie, Pisa, Bologna, Roma

Založil(a) ve fóru Hledám letenku

5 reakcí

Dobrý den, mám pro vás výzvu:) 8.9. potřebuji odletět do Florencie, Pisy, Bologni nebo Říma. (cíl je městečko Pistoia). Návrat 15.9. Obě data jsou fixní. Pokaždé mi cena přijde dost nepřiměřená 2 hodinovému letu. Zatím asi nejlepší varianta (i z hlediska pohodlí) je smartwings praha-řím za cca 5000kč. Najdete levnější? protože já už nevím, kde hledat. (projela jsem pelikana, tripadvisor, whichairline, skyscanner, letusky, kralovnu letenek a jednotlivé aerolinky z prahy, brna, berlína.. ) Děkuji

btw. nefunguje vám formulář do poradny, hodí hlášku a text "please fill the form".

0

Norimberk - Pisa na 8.-15.9. za 46€ / 1.190 Kč rezervace zde smiley i kdybych tam měl doběhnout, tak raději poletím s Ryanairem než se smartama.

0 Citovat

Děkuju za tipy, ale cesta Praha-Norimberk-Pisa-Florencie-Pistoia mi přijde přeci jen zbytečně komplikovaná a ve finále nejspíš ne o moc levnější varianta (nehledě na omezený časový možnosti). Jedu na konkrétní program se začátkem v neděli 8.9. večer a koncem v neděli 15.9 ve 12. Může samozřejmě odejít dřív a přijet později, ale.. Praha-Florencie (což je nejblíž Pistoii) v neděli, kdy potřebuji letět, není žádný spoj. V sobotu tedy ty ČSA za 2000, což asi nakonec vezmu i s tou nutností vzít si další den volna v práci. To vážně nejde jinak ?

0 Citovat

No, pokud je pro tebe Norimberk překážka, tak to jinak nejde. Jinak po Toskánsku dojedeš všude vlakem http://trenitalia.com za pár desítek minut, třeba právě Florencie - Pisa je tuším 1,5h

0 Citovat

Zdravím, vůbec nevím, jak se tady přesně orientovat, jenom se rozkoukávám. Je někde návod? Potřebuji se zeptat, chtěli bychom letět někdy v půlce února do Říma nejlépe z Vídně. dostala jsem na mail nabídku na nízkoletovou cenu Víden - Řím a pak zpět od německé letové společnosti Air Berlin za zpáteční 2350,-. Máme to vzít anebo čekat na něco levnějšího? Docela to chvátá, tak jeden den. Díky za informaci třeba na mail. A.

0 Citovat

A co z Bratislavy s ryanair.com ?

0
5 reakcí