Také najdete letenky Brno - Milán jen do konce července?  .

Destinace Ryanair

Založil ve fóru Letecké společnosti

To jsi blbě pochopil, ten orál máš dělat ty :-D

0 Citovat

mikir napsal(a):

ty jeho napady  obcas  jsou na hrane a ejhle ,italska firma vymyslela  sedadla  temer na stojaka  s tim . ze se zvedne kapacita  letadla o 5 % ,misto na nohy bude  58 cm

Jako obvykle čteš jenom to co chceš. To sedadlo má jednu zásadní vadu na kráse a to, že mu chybí potřebná certifikace. Sama firma tvrdí, že ji získá až někdo projeví vážný zájem, což trochu vytváří situaci jak z Hlavy 22, ale to není podstatné. 

Výrobce to prezentuje jako něco, co by mohlo být použito jako alternativa do míst v letadle kam se nevejde klasické sedadlo, respektive jako prostředek pro navýšení "prémiových" sedaček bez ztráty počtu sedadel v ekonomické třídě (což podle mne moc nedává smysl, kdo soudný by platil za byznys třídu a la British Airways na krátké a střední tratě).

Představa, že tím někdo nacpe celou 737/320 je úplně mimo mísu, takové letadlo nejde evakuovat za 90 vteřin a nikdo, ani EASA ani FAA, takové letadlo necertifikuje.

0 Citovat

@ mikir: 

1) V dnešní "compliance-genderově vyrovnané" době rozhodně už nikdy nenajdeš příspěvek, ve kterém by byla slova "orální" a "sex" dohromady vedle sebe 

2) Kromě toho, že tvé příspěvky se jenom velmi obtížně čtou a občas ještě obtížněji chápou (já to nedávám), tak je vidět, že ty sám máš problém s pochopením textu: ty sedačky "na stojáka" by měly zvednou kapacitu o pětinu - to je ale 25% :-) 

5% by teda nevytrhlo za tu námahu ani asociála a skrblíka O´Learyho...jsem si jistá :-)

0 Citovat

teda 20% ..... koukám, že bílé a pozdní hodina taky dělá své :-)

0 Citovat

Jenom pro zajímavost, původní verze sedačky měla jméno Skyrider 2.0 a měla ukotvení jak v podlaze, tak ve stropu. Nově představený model 3.0 je ukotvený jen v podlaze. https://www.lonelyplanet.com/new...ght-seats/ Tohle by mohlo fungovat v Asii, ale dokážete si představit drsnější přistání, když v tom budou "sedět" tři p.o.s.  ("people of size" dle amerického pc ptydepe) http://ichef.bbci.co.uk/wwfeatur...4cn1wc.jpg ). Co taková sedačka vydrží? 

Co mě ale na verzi 3.0 dostává nejvíc, je ta dojemná poduška pod hlavu... kterou budete ve skutečnosti mít mezi lopatkami. 

0 Citovat

@Mel 

1) prispevek me spis zaujal  proto, ze vetsinou  forky  O Learyho znam  a tohle jsem cetl poprve i kdyz z Ryanairem  litam asi 18 let

2) na stiznosti typu  spatne citelnosti  jsem reagoval hodne davno  a neco uznal  ( odstavce , carky ) a vic to vylepsovat nebudu a na obsahove nepochopeni je  jednoducha rada , tak to necti.

5% je moje chyba,  mela to byt skutecne  jak zminuje clanek petina , ovsem je videt ze O Learyho jeste neznas,  ten by vyuzil i tech  5 %, nakonec tech jeho tyci  ( chtel litani u tyce ) by asi taky nebyla  petina  kapacity letadla


0 Citovat

@Leos Literak  , no kdyz bude permice  zdarma  a nejaka pekna  letuska  ,tak proc ne , ovsem stewardi si budou muset vystacit sami -)

0 Citovat

Všiml jsem si, že Ryanair bude linku z Prahy do Budapešti od podzimu točit v pátky a pondělky dvakrát denně. Časy jsou suprové, ideální si během jednoho dne odškočit v zimě do termálů a pak na halászlé :-) 

0 Citovat

mikir: O'Leary má ty své "kraviny" precizně promyšlené. Sedadla na stojáka, zrušení/zpoplatnění hajzlíků, kuřba v "katalogu" vedle cheesburerů, lítání s jedním pilotem (a zaškolenou letuškou) to vše jsou naprosté <>, ovšem novináři často rozumu moc nepobrali a navíc potřebují skandální nadpisy. Druhý den jsou toho plné noviny = reklama zdarma. 

Úplně to samé jsou nějaké taliánské sedolehátka.

0 Citovat

Kdyz jsem videl posledne letusky Ryanairu, tak bych jim zaplatil spis za kvapny odchod nez za BJ. To nedomyslel. 

0 Citovat

rsaf: vsak ja O Learymu  fandim ,vybudoval z nuly nejvetsi leteckou spolecnost Evropy co do poctu prepravenych pasazeru

0 Citovat

mikir napsal(a):

rsaf: vsak ja O Learymu  fandim

Díky za ujištění, doteďka jsme si tím tady nebyli úplně jistí :D :D

0 Citovat

Proky to vis , musim si nejak vyzehlit tu absenci, letos mam  z doposud  20 letu  jen  12 s Ryanairem  a ja bych uz  konecne rad  dostal tu permici  -:))

0 Citovat

mikir napsal(a):

Proky to vis , musim si nejak vyzehlit tu absenci, letos mam  z doposud  20 letu  jen  12 s Ryanairem  a ja bych uz  konecne rad  dostal tu permici  -:))

To uz je fakt nejakej fetis...

0 Citovat

Marek Sourak napsal(a):

To uz je fakt nejakej fetis...

Nekdo rad dutky, nekdo Ryanair. Kazdej mame jinou uchylku… 

0 Citovat

Ne , ja mam rad  losy -:))

0 Citovat

Pak Ti mikire prozradím sladké tajemství. Ty losy si můžeš koupit i v trafice a dokonce šance, že něco vyhraješ bude vyšší...

0