Kam vyrazit na přelomu září/říjen?

Napsal Janca 2013-07-25T07:52:38+02:00 ve fóru Hledám letenku
12 odpovědí

Ahoj, chtěla bych se s Vámi poradit, kam vyrazit za hezké peníze na dovolenou v období 27.9. - 20.10.? Cca 11-14 dní do 4.000Kč/os. za letenku? Odlety pro nás nejvhodnější jsou Praha, Brno, Norimberk, Lipsko, Drážďany, Wroclaw. Přemýšleli jsme o Sardinii, ale nějak se mi tam nezdá už to počasí na začátku října. Rádi bychom se i koupali smiley

Díky za rady a tipy smiley

lonske teploty mori hromady mist najdete na webu http://water.travel.org.ua/, napr. pro Cagliari: http://water.travel.org.ua/index.php?t_id=255&h=10, snad to pomuze k vyberu

Cena ti v pohodě vystačí pro dvě osoby... Doporučil bych ti Faro, jenže Atlantik je studený i přes léto, natož koncem sezony. Sicílie půjde odhaduji k 2.5k za oba z Lipska.

Nechal bych to na aktuální ceny letenek smiley ty mnohdy rozhodnou za tebe. Ještě mě tak napadá, vychytat to Faro a pokračovat na Madeiru.

Super! Díky za tipy smiley Madeira by byla skvělá, tam se chceme už dlouhou dobu podívat, tak to zkusím hlídat. Sicílii mám jako druhou na seznamu po té Sardinii, kde se trošku obávám horšího počasí. Tak ještě promyslíme a budeme hledat nějaké suer ceny smiley

Ještě jedna doplňující.. Hledám na azair.. jsou i jiná místa, kde bych měla hlídat ceny?

Pokud nechceš platit za software tak ne smiley azair bohatě vystačí. Případně mrkni na http://skypicker.com/, ten mi ale vůbec nevyhovuje.

Ve Faru jsme byli v dubnu a v pohodě jsme se koupali smiley
Na koupačku a výlety do hor bych ti doporučil Krétu, byli jsme tam v loni koncem října. Počasí super a voda parádní. Z Wroclawi se do 2.000,- Kč/os. asi vejdeš. Ubytování a půjčení auta za rozumný peníz.

Já jsem na Krétě byla minulý rok přes 4 měsíce, takže tam teď ne smiley Ale to Faro se mi líbí.

Předloni jsem byl v září v Alicante a dalo se v pohodě koupat. Tam jsem letěl Brno - Alicante, zpět Gerona - Bratislava. Cena letenek v pohodě - ryanair. Do 2.000 Kč/osoba jsem se vešel.

Tak prelom zari rijen ti doporucuji persky zaliv - melke more teplota vody vyhrata tak 35 stupnu - tam muzes lezet cely den a je to jak v lazni - bohuzel 4000 je jaksi malo - vidim to tak na kryty bazen nekde v cechach.

Na Kypru by také měla být záruka koupacího počasí.

Je to tak, za 4000 to asi nebude...
CR<->Persky zaliv zari/rijen na 2-5 dni je s 1 prestupem za 8479 Kč (http://azair.me/1mwmaGY).
S 2 prestupy a prenocovanim v Londyne (tam) a v Bukuresti (zpet) se to da udelat za 6817 Kč (http://azair.me/1mwmhCp).

To je tak ideální datum, že ideálnější snad ani být nemůže. Na můj vkus je 14 dní v Evropě skoro dlouho, ale proč ne smiley Krásně a relativně levno bude v Portugalsku ve Faru, nebo na Kanárech, či Madeira (tam je ale hroší koupání, zas vykoupené nádhernou přírodou). Nejkrásnější moře, nej lidi, nej jídlo, no stres bych hledal v Řecku. Sicílie jsem byl, jako dobrý, ale výše uvedené je lepší. Za trochu dobrodružstvím a exotikou se dá vydat do Maroka, Izraele případně SAE teď po zrušení víz vyjde levno a nějaká akce do 4tis se do té doby určitě objeví. Tam bych třeba půjčil auto a jel až do Ománu atd. Možnosti jsou nepřeberné...Já se třeba chystám vrátit do Izraele, ale tentokrát rovnou na jih do Eilatu a Aqabi, je tam krásné moře, v Jordánsku levno, pak Petra a mrtvé moře je též skvělé. Poslední možnost bych viděl vychytat nějaký MEGAHIT a sehnat pod 10tis třeba Srý Lanku a tam už se dá vyžít 10dní za pár tisícovek. Finančně by to vyšlo podobně jako ta Sardínie smiley

Vyhledávání

Přihlášení

Ještě nemáš účet? Zaregistruj se!