Ahoj, hledám letenku do Mecixo City s odletem cca do 5.ledna plus mínus cca týden a přílet červen-červenec 2014. Hledat již teď, popřípadě jaké kombinace, nebo čekat? Akci na Mexico City jsem tu ještě neviděla. Díky moc. .

Letenka do Mexico City

Založil(a) ve fóru Hledám letenku

2 reakce

Ahoj, hledám letenku do Mecixo City s odletem cca do 5.ledna plus mínus cca týden a přílet červen-červenec 2014. Hledat již teď, popřípadě jaké kombinace, nebo čekat? Akci na Mexico City jsem tu ještě neviděla. Díky moc.

0

Rozhodně doporučuji hledat již teď. Letenky na poslední chvíli bývají nejdražší, pokud to není akce last minute. A na to se rozhodně spoléhat nedá, že se něco objeví na poslední chvíli. To se může vyplatit jen u destinací, kam se lítá nejvíc (Paříž, Londýn, Newyork, ...)
Jednu dobu tu byl v akci Cancún (taky v Mexiku), jinak Mexiko city jsem viděl od června možná jednou krátce.
Pokud nenajdete výhodnou letenku z Prahy, dobrá a levná volba může být odlet z Vídně, Drážďan, Mnichova, Berlína nebo Frankfurtu. Tam jezdí autobusy Student agency z Prahy přímo na letiště a zpáteční vyjde na cca 1000kč, když se koupí více než měsíc dopředu.

0 Citovat

Děkuji za odpověď. Našla jsem spojení dle vyhledavače, který operuje ČSA s přestupem v Paříži, odkud let operuje Air France. Dle vyhledávačů je to celý let jako ČSA, avšak na stránkách ČSA lety do Mexico City zakoupit nejdou, kdež to na Air France stejný let koupit lze. Napadá mi, proč to vyhledavače ukáží jako let ČSA, který na jejich stránkách však koupit nelze?

Dále máte někdo zkušenosti s přeprevou na delší vzdálenosti v Mexicu samotném, máte někdo zkušenosti s nízkonákladovými společnostmi přímo tam?

0
2 reakce