Informace a zkušenosti s touto aerolinkou Promo kód 10% - stačí se registrovat zde .

Brussels airlines

Založil ve fóru Letecké společnosti

3 reakce

Informace a zkušenosti s touto aerolinkou

Promo kód 10% - stačí se registrovat zde

0

Zdravím, chtěla bych se prosím zeptat, zda by mi někdo poradil. Koupila jsem si letenku do Kanady přes Skyscanner (Travel2be) s odletem  Praha - Brusel (Brussels airlines), Brusel -  Montreal - Vancouver (Air Canada). Ted mi přišel email od BA, že kvuli demonstraci bude let Praha-Brusel možná ovlivněn . Tzn. že může být i zrušen. Mají povinnost mi najít jiný let abych stihla navazující z Bruselu. Brussels airlines i Air Canada jsou ve Star Alliance, pokud se nepletu. Jaké jsou vaše zkušenosti při rušení nebo změně? Mám letět 16.12. Na koho se mám obrátit? Děkuji, nemám s tím žádné zkušenosti. Petra

0 Citovat

Na prodejce. Bohuzel zase to stejne. Mela jste letenky kupovat u aerolinek, takhle jste si zadelala akorat na problemy.

1 Citovat

mám to stejné, ale koupeno přímo přes BA, přesunul jsem o den dřív, viz https://www.brusselstimes.com/33...6-december

jelikož to mám pracovně (evropský summit), tak je mi to celkem jedno, ale nečekal bych, že tu demonstraci zruší

1
3 reakce