Ahojte, nerobili ste niekto posledne dni online check-in cez Wizzair? Mne to teraz nevyhodilo ziadne policka, kam sa zadava nationality, cislo pasu a expiracia ako obycajne. Takze na finalnom boarding passe mam tieto kolonky prazdne. Vyhodilo mi to iba na konci, ze ci som si si isty so spravnostou zadanych udajov, co som uz popravde sprvu ani celkom necital, kedze som robil check-in uz velakrat a zatial som nemal problem, tak som len automaticky odklikaval. Zacheckoval som sa zatial na cestu tam a spat mi to tiez neponuka ziadne policka kam zadat udaje. Nemal niekto niekedy podobny problem? Ci to mam nejak riesit alebo odletim aj bez vyplnenych udajov? Na boarding passe mam uvedene iba meno. .

Wizzair - Online check-in

Založil(a) ve fóru Letecké společnosti

Netuší někdo, proč jediný Wizzair neumožňuje mobile chek-in v Praze? Vždycky na to zapomenu a pak plaším s tiskárnou smiley)

0 Citovat

Ahoj,
dneska mi přišla od Wizz airu faktura na 275 Kč do mailu. Avšak jsem si u nich nic nekupoval ani nepřidával služby, pouze udělal check-in.
Nevíte čím to může být?
Kur++

0 Citovat

Faktura chodí se zpožděním k zakoupené letence, není to k té letence, ke které jsi dělal check-in? Nebo nedokupoval jsi při check-inu zavazadla? Ve faktuře je uveden "Type of Service", tak koukni, co tam je uvedeno, případně v pravém horním rohu je číslo rezervace, tak bys měl poznat, k čemu se to vztahuje.

0 Citovat

Typ služby je právě uvedeno "letenka"
Navíc se mi celá částka strhala i dneska z účtu. Zavazadla další jsem si nepřikupoval - ještě jednou jsem si vše překontroloval.
Co se týká číslo rezervace, je to úplně nová rezervace...

0 Citovat

A když na webu wizzairu vpravo nahoře dáš "vyhledat rezervace" a zkusíš tam zadat to číslo rezervace a své příjmení, dostaneš se do toho?

0 Citovat

To mi potom vyjela rezervace na můj let do Tel Avivu...
Ale v přehledu cen, která je v rezervaci je konečná cena za letenku 1458 Kč, nic jinýho tam kalkulovaného není.

0 Citovat

Asi ti poslali fakturu s nespravnou sumou. Mne tak pred mesiacom pripisali na ucet peniaze 9€ z booking promo (nie z mojej rezervacie) a o 2 dni si ich aj zase stiahli smiley Alebo uz mi 2x vygenerovali letenku s istou platenou sluzbou ktoru som si ja nezaplatil smiley

0 Citovat

To by mi nevadilo smiley
Ale nemuseli mi prachy strhnout z účtu. Pro příště již tam nebudu mít uloženou svojí platební kartu...

0 Citovat

To máš pravdu, že je to nepříjemný, ale zase to není taková částka, aby jsi nepočkal pár dní, jestli to nevrátí. A jelikož předpokládám, že jsi tou kartou tu letenku platil, tak je úplně jedno, jestli ji tam máš uloženou nebo ne, takže tohle bych neřešil.

0 Citovat

Ahoj,
letim zitra z Prahy do Bergama a ve stredu zpet. U obou letu jsem udelal check in a mam letenku, ale na webu mi to pise u letu do Prahy: Praha: Check-in na letišti. To me trochu mate - jedna se o chybu, ci co to prosim znamena? Diky!

0 Citovat

Nevím přesně co ti to píše, konkrétní screen by byl lepší..

0 Citovat

[attachment=0]

0 Citovat

Podobnu vec som riesil aj ja na zaciatku vlakna ... tak len informujem, ze s vytlacenou letenkou som normalne presiel aj bez "zastavky" pri prepazke

0 Citovat

Diky za info a omlouvam se, nestihal jsem procist cele vlakno..

0 Citovat

Prosím o radu, potvrzení-co si myslím
Dělám check-in pro 5 osob, poslední mi poslal údaje o pasu a má ho propadlý......že si to urychleně vyřídí
Můžu udělat check-in pro nás 4 a pro toho posledního můžu třeba za 14 dnů? Dík

0 Citovat

Mělo by to jít. Jen k tomu není žádný důvod, check-in stačí klidně den před odletem.

0 Citovat

A proč ten check-in neuděláš až pro všechny najednou za 14 dní? U Wizz to nemá na nic vliv.

0 Citovat

Jedeme v nezvyklé sestavě.........na Kavkaz......jsou to starší cestovatelé a chtěli by to mít co nejdříve a nechce se mi každému zvlášť vysvětlovat, že má někdo propadlý pas. Souhlasila jsem, že vyřídím letenky............ale netušila jsem, že to tak dopadne. Mám ponaučení pro příště

Takže to vyřídím 4 lidem a potom tomu poslednímu, až bude mít pas............čili na ten rezervační kód se můžu přihlásit a vyřídit poslední letenku, i když my to už budeme mít

0 Citovat

Na kaukaz.. Nebolo tu spomenute ze staci obciansky?

0 Citovat

Občanský průkaz.........není to stoprocentní.............

Ano, je to o tom.............že až budou letenky, pak potvrdíme ubytování, vyřídit dálniční známku na Slovensko, Maďarska, parkování na letiště......
Jsme cestovatelé-důchodci.............a naše myšlení je málo akční......ale nestěžuju si
Rozumím tomu, že ..........udělat check pro 4 potom pro 1.........je nejisté.Jede ještě 1 skupina po 5 a ta letenky bude mít už dnes.

0 Citovat

Ale vy letenky máte, check-in nemá nic společného s letenkami ale s tím, že si můžete vytisknout boarding pass. A pokud máte zaplaceny letenky, tak můžete dělat vše, co bylo uvedeno výše stran ubytování, cesty, parkování. Chápu, že jste starší lidé, ale je přece absurdní vázat to pouze na provedení check-inu a držbu papírového boarding passu v ruce.

0 Citovat

Před provedením on-line check-in jsem musel odsouhlasit následující:

Jste-li občan EU/EHS, dostavte se k přepážce odbavení Wizz Air za účelem kontroly dokumentů ještě než budete pokračovat k bezpečnostní kontrole. Pokud tak neučiníte, může dojít k zamítnutí vaší cesty.

Předpokládám, že při letu v schengenu toto není potřeba, stejně tak jako např. vyplňování čísla cestovního dokladu u on-line check-in... Je to tak?

0 Citovat

Ahoj, za necelý měsíc letíme do Bergama a nemůžu přijít na to, jak se online odbavit. U Wizzair by to mělo jít 30 dní před odletem. Takhle vypadá obrazovka, když dám odbavení (check-in) a rezervace. Pokud dám vybrat místo, tak tam je psáno: Pasažérům, kteří si místo nevyberou, bude místo přiděleno náhodně, během odbavení (check-in). Ale jak se teda odbavit? Díky


Na této stránce ani nejde kliknout na Odbavení (check-in) online: https://wizzair.com/cs-cz/informace-a-s ... 20palubu#/

0 Citovat

no vsak skus pockat tri dni, nech uz odbavis aj cestu naspat smiley

0 Citovat

skus este tadialto, ak by si to mal nejaku starsiu rezervaciu:
https://book.wizzair.com

0