Ahojte, nerobili ste niekto posledne dni online check-in cez Wizzair? Mne to teraz nevyhodilo ziadne policka, kam sa zadava nationality, cislo pasu a expiracia ako obycajne. Takze na finalnom boarding passe mam tieto kolonky prazdne. Vyhodilo mi to iba na konci, ze ci som si si isty so spravnostou zadanych udajov, co som uz popravde sprvu ani celkom necital, kedze som robil check-in uz velakrat a zatial som nemal problem, tak som len automaticky odklikaval. Zacheckoval som sa zatial na cestu tam a spat mi to tiez neponuka ziadne policka kam zadat udaje. Nemal niekto niekedy podobny problem? Ci to mam nejak riesit alebo odletim aj bez vyplnenych udajov? Na boarding passe mam uvedene iba meno. .

Wizzair - Online check-in

Založil(a) ve fóru Letecké společnosti

Ahoj, udělal jsem strašlivou chybu.. Místo platnosti občanky 18.3. jsem dal 19.3. a nevšiml jsem si toho... Všechno ostatní je OK... Bude to velkej problém nebo si "nikdo nevšimne"? Díky

2 Citovat

Neřeš, na boarding passu stejně ani datum narození není, kontroluje se jen jestli sedí jméno.

0 Citovat

jaroslavh napsal(a):

Ahoj, udělal jsem strašlivou chybu.. Místo platnosti občanky 18.3. jsem dal 19.3. a nevšiml jsem si toho... Všechno ostatní je OK... Bude to velkej problém nebo si "nikdo nevšimne"? Díky

toto je asi na 2 roky na tvrdo..nelegalne prekrocenie hranice ... co sa bojis, to vobec nic nie je...strasliva chyba :D

0 Citovat

tonic"][citace="jaroslavh napsal(a):

Ahoj, udělal jsem strašlivou chybu.. Místo platnosti občanky 18.3. jsem dal 19.3. a nevšiml jsem si toho... Všechno ostatní je OK... Bude to velkej problém nebo si "nikdo nevšimne"? Díky

toto je asi na 2 roky na tvrdo..nelegalne prekrocenie hranice ... co sa bojis, to vobec nic nie je...strasliva chyba :D[/citace]

Je to wizz, u nich jeden nikdy neví :) S tou "strašlivou chybou" to byla trochu ironie (nepochopená evidentně) :)

0 Citovat

@jaroslavh - uz sa na tomto fore dlho pohybujem a zo skusenosti viem, ze castokrat by to nebola ironia u niektorych:D

0 Citovat

Upřímně, u Wizzu bych se nedivil, kdyby za to byla pokuta (poplatek) aspoň 1000CZK...

0 Citovat

Tak jsem to vyřešil telefonátem na tu jejich linku... Naštěstí jsem byl první na řadě.. za 4 minuty mi to borec opravil a vytiskl jsem si BP znovu. Překvapivě za to nic nechtěli, na letišti jsem to nechtěl riskovat :)

0 Citovat

dik za info:)

0 Citovat

Ja práve potrebujem dokúpiť tú ich predraženú batožinu na sobotňajší let, ale ani jednu kartu mi to neberie (pritom určite bez problémov fungujú), nevie niekto prečo? Online checkin som ešte nespravil, keďže po checkine už batožinu asi nedokúpim?

0 Citovat

Zajtra letíme, potrebujem súrne cez wizz dokúpiť batožinu k existujúcemu bookingu. Skúšal som 5 rôznych kariet, dokopy vyše 20 pokusov. Nič neprešlo. Nemal niekto v poslednej dobe podobný problém?

0 Citovat

https://wizzair.com/en-gb/inform...ccordion-4

bohužel i Wizzair zkracuje on line check in na 48 hodin před odletem s platností na rezervace od 15.8.2017

neplatí když si koupíte sedačku, tam je pořád standart 30 dní

0 Citovat

Koukám, že Wizzair změnil online checkin. Pro rezervace před 15.8.2017 stále jde udělat dříve (těch 30 dní dopředu), ale už není obrovská masáž ala Horst Fuchs - zakupte si sedadlo, kufr, pojištění... Prostě nic. Jen to přidělí sedadlo. V konečné důsledky je to příjemnější. Na druhou stranu, čekal jsem na ten teleshopping a chtěl jsem se podívat, jaká jsou sedadlo už obsazená a jestli ještě mám čekat. A ono nic, že :-D Navíc, i kdybych chtěl něco přikoupit (což nechci), netuším kde. Protože systém mi zobrazí jen obrazovku s boarding passem a ničím jiným.

0 Citovat

Otázka do pranice. Chci dne koupit letenky na Ukrajinu ale kámoš nemá zatím pas, můžu tam teď napsat nějaké kulo a reálné číslo pasu dodat až při check-inu?

Vím, že se tu to nedávno řešilo ale nejde mi to dohledat

0 Citovat

wizz nevyzaduje cislo pasu nie? daj tam obciansky ak teda je niekde vyzadovane.

btw.. na Ukrajinu s Wizz sa da checknut aj na obciansky, len je tam poznamka, ze pas je potom vyzadovany na vstup do krajiny.

0 Citovat

Tonic, studnice východoevropských informací :), díky.

A jo, máš pravdu, nakonec při nákupu nechtěl nic. Bral jsem to pro 7 lidí tak jsem nechtěl panikařit.

Dal jsem na tebe a vykašlal se na routing KTW-IEV-LWO-vlak a foukl jsem WRO-LWO. Sedm lidí, žádné WDC,1000zl.

0 Citovat

super, naco to komplikovat :) skoda ze ten Ryanair nespustil tie lety do Lvova aj z Budapesti.. hned by nam aj tuto bolo veselsie :D

0 Citovat

sa mi to len zda, alebo Wizzair pozmenil dizajn boarding passov?

Hlavne sa mi rata tento az "paranoicky" cas odporucaneho prichodu na letisko


default.jpg

0 Citovat

Už vidím, jak se někdo bude 3 hodiny před odletem dobývat do terminálu třeba v Brně :)

0 Citovat

Ano změnil :) Ale vypadá to lépe než ty starší teda :) Dokonce ti napíšou i v kolik přiletíš :O , na starém to nebylo. A ano, to doporučení je tak trochu mimo....

0 Citovat

Dobrý den,

Potřeboval bych prosím pomoct jako úplnej začátečník s check in online. 15.3. 2018 Letíme s Wizzair z Prahy do Milána - Bergamo. Koupil sem basic 4x letenky a dokoupil 4x 20kg zavazadla. Mám nainstalovanou appku od Wizz v androidu. Vždycky sme měli vytištěnou elektronickou letenku a k tomu stačila občanka nebo pas. Bohužel sem koupil nízkonákladovku a teď se nestačím divit. Napíše mi někdo alespoň přibližný návod co mám udělat, aby mi nefouklo letadlo nebo sem nemusel platit všudečíhající poplatky? Díky moc!:) Míra

0 Citovat

miroslavuherec napsal(a):

Dobrý den,

Potřeboval bych prosím pomoct jako úplnej začátečník s check in online. 15.3. 2018 Letíme s Wizzair z Prahy do Milána - Bergamo. Koupil sem basic 4x letenky a dokoupil 4x 20kg zavazadla. Mám nainstalovanou appku od Wizz v androidu. Vždycky sme měli vytištěnou elektronickou letenku a k tomu stačila občanka nebo pas. Bohužel sem koupil nízkonákladovku a teď se nestačím divit. Napíše mi někdo alespoň přibližný návod co mám udělat, aby mi nefouklo letadlo nebo sem nemusel platit všudečíhající poplatky? Díky moc!:) Míra

Pokud máš ještě koupený bágly, tak jdi rovnou na check-in, myslím že ti i vytisknou BP, aspoň v Bratislavě to tak bylo

0 Citovat

Všechno je na jejich stránkách-https://wizzair.com/cs-cz/inform...a-palubu#/

0 Citovat

miroslavuherec napsal(a):

Bohužel sem koupil nízkonákladovku a teď se nestačím divit.

inak po prečítatní tejto "výčitky" som trošku pogooglil, že odkedy je platený online checkin - Wizzair od 2010 a Ryanair od 2009. Takže už prešla celkom dlhá doba na "zvyknutie si", kedže pomaly, ale iste na takýto spôsob prejdu aj ostatné aerolinky. Ale zase, keď ľudia nosia 150ml parfémy na kontrolu a potom sa čudujú, že to zhabú ... a to už skoro 12 rokov. Ničomu sa nedivím :)

0 Citovat

tonic napsal(a):

inak po prečítatní tejto "výčitky" som trošku pogooglil, že odkedy je platený online checkin - Wizzair od 2010 a Ryanair od 2009. Takže už prešla celkom dlhá doba na "zvyknutie si", kedže pomaly, ale iste na takýto spôsob prejdu aj ostatné aerolinky. Ale zase, keď ľudia nosia 150ml parfémy na kontrolu a potom sa čudujú, že to zhabú ... a to už skoro 12 rokov. Ničomu sa nedivím :)

OK, už to snad pomalu začínám chápat. Prostě letenky stáhnu do mobilu, nebo vytisknu pro všechny cestující a s báglem musíme k odbavení tak i tak. Jen pořád nevím jak je to s těma místama v letadle? Platit se nám za to nechce, je nám jedno kde budeme sedět. Znamená to že si místenky nevytvořím a při odbavení nám ty místa automaticky přidělej jako normálně?

0 Citovat

Ano.

0