Zdravim, partia sa chysta do Malagy a my sme povodne nemali ist, no vypadli im nejaki ludia a my tak momentalne zhaname letenky. U Ryanair sa pohybuju momentalne okolo 230€ co uz je dost vela, oni kupovali este za 150. Ide nam o to, ze cim viac ludi bude, tym bude ubytovanie v Malage lacnejsie... Konkretne sa jedna o terminy 25.8. az 4.9. a odlet som pozeral z Bratislavy. Neviete niekto najst este nieco lacnejsie? Skusal som aj ine portaly a podobne... popripade keby ste niekto mali dostupne nejake zlavove kupony.. Odlet moze byt kludne Bratislava, Vieden, Wroclaw, Brno... My sme zo Ziliny, diky moc. .

Letenky do Malagy

Založil(a) ve fóru Hledám letenku

1 reakce

Zdravim, partia sa chysta do Malagy a my sme povodne nemali ist, no vypadli im nejaki ludia a my tak momentalne zhaname letenky. U Ryanair sa pohybuju momentalne okolo 230€ co uz je dost vela, oni kupovali este za 150. Ide nam o to, ze cim viac ludi bude, tym bude ubytovanie v Malage lacnejsie... Konkretne sa jedna o terminy 25.8. az 4.9. a odlet som pozeral z Bratislavy. Neviete niekto najst este nieco lacnejsie? Skusal som aj ine portaly a podobne... popripade keby ste niekto mali dostupne nejake zlavove kupony.. Odlet moze byt kludne Bratislava, Vieden, Wroclaw, Brno... My sme zo Ziliny, diky moc.

0

Ahojte, chystám se s rodinou v červenci do Málagy, nemáte někdo tip na co nejlevnější letenky? U které letecké společnosti je dobré koupit a kdy. Díky

0
1 reakce