Dobrý den, Hledám co nejlevnější letenku do západní Afriky, chtěli bychom být přes vánoce. Napadla mě i kombinace přes Kapverdy, jde to? Nebo máte lepší radu? Nikdy jsem tam nebyla a nevyznám se. Asi nejraději bychom do Gambie. D2kuji .

západní Afrika - kolem vánoc

Založil(a) ve fóru Hledám letenku

4 reakce

Dobrý den,
Hledám co nejlevnější letenku do západní Afriky, chtěli bychom být přes vánoce. Napadla mě i kombinace přes Kapverdy, jde to?
Nebo máte lepší radu? Nikdy jsem tam nebyla a nevyznám se. Asi nejraději bychom do Gambie. D2kuji

0

Ahoj, můžeš mrknout aktuálně na Dakar, co je na hlavní stránce. Gambie půjde také s Vuelingem,. Ovšem kombinace přes Kapverdy bude finančně náročná.

0 Citovat

No mně je jedno jak se tam dostanu, hlavně co nejlaciněji a přes Vánoce. Ty Kapverdy mě jen tak napadly, ale nevím odkud zadat tu Gambii

0 Citovat

Je mi jedno jak tam doletím, důležité je, co nejlaciněji.Ty Kapverdy mě napadly jako levnější varianta Ta Gambioe mi vůbec nejde zadat do systému. Můžeš prosím poradit?děkuji
Magda smiley

0 Citovat

Gambie se létá z Barcelony, vánoční termíny budou dražší, v březnu se dá letět za 6,5k - ale nevím jak je to tam s počasím a malárií.

0
4 reakce