Ahoj, mam takovy dotaz. Kamaradka hleda letenku a nevi, jak je to se zavazadlama a ja uz si to moc nepamatuji. Vim, ze jakmile leti clovek z/do Ameriky muze mit 2 kusy. Staci pokud ma koupenou letenku z Prahy do Ameriky (i kdyz s prestupem jeste v Evrope) nebo to musi byt primy let? Diky, Karol .

Zavazadla

Založil(a) ve fóru Letecké společnosti

2 reakce

Ahoj,

mam takovy dotaz. Kamaradka hleda letenku a nevi, jak je to se zavazadlama a ja uz si to moc nepamatuji. Vim, ze jakmile leti clovek z/do Ameriky muze mit 2 kusy. Staci pokud ma koupenou letenku z Prahy do Ameriky (i kdyz s prestupem jeste v Evrope) nebo to musi byt primy let?

Diky, Karol

0

Ahoj, nejlepší budeš mít, když si zkusíš vyhledat let u nás - http://cestujlevne.com/letenky

Zavazadlo je standardně o 23 kg a jen jeden kus. Už neplatí, že když letíš dál, tak budeš mít 2 zavazadla či větší limit. A pokud letíš Praha - Frankfurt - New York, tak platí stejné podmínky pro oba úseky.

Po vyhledání je u letu malá infografika, která znační počet kusů zavazadla a také max. váhu. Pokud údaj o váze chybí, tak je to právě těch 23 kg.

0 Citovat

Diky.... je pravda, ze naposledy jsem to resila pred 4 rokama, kdyz jsem jela do Australie na delsi dobu a prave jsem nadavala, ze jakmile se leti do USA (jedno jestli z Evropy ale i z ty Aus), tak muze mit clovek dve... a ze delka ty letenky je nezajima smiley

0
2 reakce