Ahoj, scháníme letenky do Peru, nebo Bolivie na listopad tak na 3-4 týdny. .

letenky Peru, Bolivie

Založil(a) ve fóru Tipy na levné letenky

11 reakcí

Ahoj, scháníme letenky do Peru, nebo Bolivie na listopad tak na 3-4 týdny.

0

Ahoj,

  nechci zbytecne zakldat nove tema..planuju dat v pristim roce nekdy mezi mesici rijen az listopad dat Bolivii, hlavne Salar a laguny.

Odkud jsou nejake aspon trosku akce? Madrid? nebo nemecka letiste? nebo se to nevyplati a koupit rovnou z Prahy?:)

dekuji za odpoved

Jirka

0 Citovat

Ted vam presne nikdo nerekne, kdy a kam a odkud bude presne akce...

 

Proste si otevřte vyhledavac letenk (treba google flights) zadejte jako vychozi mesto ta mesta ktera vas zajimaji (naraz) , cilovou destinaci a uvidite odkud je to zrovna nejlevnejsi .) 

0 Citovat

Možná jsem to formuloval špatně.. dlouhodobe nejvýhodnější tarif..vyplatí se že Španělska a koupit priskok nebo na jedné letence z Prahy? nebo benzin, čas navíc, parkování a jet z Německých letišť?

0 Citovat

Do Bolívie moc akce nejsou. Pokud se něco objeví, tak to bude spíš Madrid, než Německo.

0 Citovat

Jiri Sindelar napsal(a):

Možná jsem to formuloval špatně.. dlouhodobe nejvýhodnější tarif..vyplatí se že Španělska a koupit priskok nebo na jedné letence z Prahy? nebo benzin, čas navíc, parkování a jet z Německých letišť?

 

nic jako “dlouhodobe nejvyhodnejsi tarif” neexistuje. tarify a ceny se meni kazdy den

a jestli se vyplati koupit priskok nebo ne a odkud kam si prece najdete dam.

i kdyby vam to dneska nasel a naserviroval, tak za par dnu uz to nebude platit.

nicmene rovnou vam jednu reknu - kupovat simpriskok na samostatny letence, kor kdyz pak letite takhke daleko, je blby napad bez obledu na to, o kolik to bude levnejsi.

2 Citovat

Zkus si hodit Bolivii do vyhledávače na travel deals stránkách (f4f, SF) a podívej se, jestli tam v historických akcích neuvidíš nějaký pattern... 

1 Citovat

Nebo se kouknout na letenky do LIM ci GRU a pak jen dokoupit doskoky nekam do Bolivie.

0 Citovat

Nebo koupit něco do Peru. To bývá častější. Do Bolívie je to kousek od jezera Titicaca (v Peru je u něj město Puno, v Bolívii Copacabana). Myslím, že do Juliaky něco létá z Limy. Ale ceny nebyly žádná hitparáda. K salaru se ale z Puna dělaly několikadenní výlety.

0 Citovat

Já kdysi letěla do Peru z Londýna (a tam jsem jela spolujízdou) a do Bolívie před rokem z Curychu ;). Ani jedno teda nebyla nějaká cenová hitparáda (vlezla jsem se pod 20k), ale Peru jsem kupovala asi jen týden před odletem 😬

0 Citovat

Mıchal napsal(a):

Do Bolívie je to kousek od jezera Titicaca (v Peru je u něj město Puno, v Bolívii Copacabana). Myslím, že do Juliaky něco létá z Limy. Ale ceny nebyly žádná hitparáda. K salaru se ale z Puna dělaly několikadenní výlety.

Jenže na Salar a laguny, kam on chce především, to je z Puna strašně daleko a Puno je ještě dál od Limy. Několikadenní výlet z Puna jen na Salar je podle mě nesmysl. Když už z jiné země, to bych raději letěl do Salty přes Buenos Aires, prohlédl si krásy regionu, který patří z Argentiny k tomu nejlepšímu, a dojel do Tupizy, odkud bych dal 4denní okruh pres laguny a Salar do Uyuni. V podstatě jsem to tak provedl, akorát jsem přijel busem z Chile, okruh byl nadstandardně 5denní a pokračoval jsem dál přes Bolívii do Peru v rámci delší cesty.

0 Citovat

S tou Saltou je to dobrý nápad.. v podstatě bych chtěl asi multicity letenku, tady v tomhle regionu mě dává největší smysl:)

0
11 reakcí